COVID تست: TCPalm خبرنگار سهام تجربه شخصی در یک سواب بینی

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 3, 2020همانطور که ما وارد ماه چ

توسط ABTINNEWS در 13 تیر 1399

همانطور که ما وارد ماه چهارم از یک جریان همه گیر بیش از 55000 نفر در ساحل گنجینه تست شده اند برای coronavirus.

فلوریدا در بخش بهداشت و درمان داده ها نشان می دهد حدود 8.7 درصد از سه شهرستان منطقه جمعیت — یک تعداد انگشت شماری از عزیزان ما و همسایگان و بازدید کنندگان آزمایش برای دیدن اینکه آیا آنها قرارداد این ویروس هنوز هم در جامعه ما است.

به عنوان روز پنج 4,799 از این نتایج تست مثبت بودند COVID-19 است که در حدود 0.7 درصد از جمعیت مارتین سنت لوسی و رودخانه هند شهرستانهای استان است.

اگر شما با توجه به COVID-19 تست اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع و یا چه اقداماتی را من مستند تجربه من از آغاز تا پایان به ارائه وضوح — و شاید برخی از آسایش — در مورد تست.

چه زمانی باید تست?

با وجود این چند روز من صرف ردیابی گسترش COVID-19 به سلامت نگار برای TCPalm من هنوز هم در سمت چپ با یک سوال من وقتی خودم شروع به احساس بیمار: چه زمانی باید از من تست کرده ؟

اگر شما علائم اما در اطراف کسی که تست مثبت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می گرفتن آزمون. اما در مراحل اولیه عفونت ویروس ممکن است تشخیص داده نمی شود.

بیشتر: Fellsmere تا به حال 1 مورد هفت هفته پیش. در حال حاضر آن را بیش از 130.

وجود دارد دو نوع از COVID-19 آزمون در دسترس با توجه به CDC. ویروسی آزمون اغلب یک سواب تنفسی در بینی یا گلو می تواند به شما بگویم اگر شما در حال حاضر عفونت است. بینی گرد و خاک است و نه تایید شده توسط سازمان غذا و دارو اما مجاز شده است برای استفاده انبوه تحت اورژانس را.

یک آنتی بادی آزمون از سوی دیگر در نظر گرفته شده است به اطلاع شما از گذشته در معرض COVID-19 با توجه به CDC. وزارت بهداشت و درمان است گفت: تست آنتی بادی هستند که به طور گسترده ای در دسترس به عنوان ویروسی آزمون.

همه نتایج کامل هستند. در مارس FDA پیشنهاد برخی از COVID-19 آزمون می تواند نادرست و به طور بالقوه بازگشت منفی کاذب. مثبت کاذب در آنتی بادی آزمایش نیز گزارش شده است.

تجربه شخصی

شروع ژوئن 20, من تجربه خفیف شروع از یک تب به دنبال کمی گلو درد و پس از آن تنگی نفس است. این سه نفر از طیف گسترده ای از علائم CDC لیست به عنوان به طور بالقوه بودن همراه با یک COVID-19 عفونت است.

پس از جداسازی در خانه من برای دو روز مداوم علائم, من تصمیم به گرفتن تست شده است.

اگر شما در حال نمایش علائم COVID-19 CDC توصیه می کند تا شما را به تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای اولین بار. من نقل مکان کرد به مارتین کانتی به تازگی و لازم نیست که یک پزشک مراقبت های اولیه و در عین حال پس گام بعدی من بود شروع به تحقیق آنلاین.

من جستجو برای تست سایت در عرض 10 مایل شعاع خانه من. اگر شما دسترسی محدود به اینترنت و می توانید با استفاده از یک تلفن تماس به بخش بهداشت محلی تان باید شما را با ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تست در نزدیکی شما. شما ممکن است پیدا کردن لیست در روزنامه های محلی خود را بیش از حد.

نزدیک ترین محل به خانه من شد استوارت کلینیک کلیولند مارتین سلامت در 200 s. e. بیمارستان Ave. ارائه می دهد که روزانه از طریق درایو تست تنها با وقت قبلی. شما واجد شرایط برای یک آزمون وجود دارد اگر شما 16 سال و بالاتر و یک تب با یا تنفسی یا بیماری گوارشی مانند اسهال و استفراغ است.

بیمارستان وب سایت ذکر شده تریاژ خط تلفن که به نام من در 772-419-3360.

3-مرحله

تریاژ

پس از هشت دقیقه نگه دارید, تریاژ, پرستار جواب داد و پرسید: در مورد من علائم سفر اخیر تاریخچه و اینکه آیا من تا به حال هر گونه شناخته شده از تماس با کسی که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19. من هیچ پاسخ به هر دو پرسش.

او گفت: من در تب و تنگی نفس من واجد شرایط برای آزمون و سپس او انتقال تماس به یک دوم نماینده. او پرسید: برای اطلاعات شخصی مانند من جزئیات بیمه و شماره امنیت اجتماعی و سپس برنامه ریزی من برای یک قرار ملاقات.

بیشتر: 413 موارد در پورت سنت لوسی کد پستی

من تا به حال به نام تریاژ تدریس خصوصی در حدود ساعت 10 صبح 23 ژوئن و در عرض 20 دقیقه برنامه ریزی شده بود برای یک درایو از طریق انتصاب در 11:30 صبح همان روز.

این چرخش سریع آمد به عنوان یک شگفتی به عنوان بسیاری از اعضای جامعه گفته اند TCPalm خبرنگاران از جمله خود من در مورد مشکلات خود را هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن مراکز تست و برنامه ریزی قرار ملاقات.

آزمون

به نظر من نزدیک بیمارستان, من به دنبال به وضوح مشخص شده نشانه هایی در کنار جاده هدایت من به تعیین تست صف در پارکینگ. سه خودرو بودند در مقابل من.

من به عنوان یک بهداشت و درمان کارگران ملبس به تجهیزات حفاظت شخصی از یک میز تاشو قرار داده و در تازه ماسک صورت. با پنجره من هنوز هم لباس و ماسک بر دهان و بینی من نشسته در ماشین من به عنوان او راه می رفت و از من خواست به من مجوز رانندگان به پنجره و شیشه ای.

با ارتباطات خفه طریق پنجره های بهداشت و درمان کارگران را به من داد thumbs-up و کارگردانی من به جلو و بیشتر در خط.

بیشتر: آن را داغ: دماهای بالاتر از نرمال را برای اواخر ماه ژوئن

بعد از ماشین در مقابل من کشیده دور من سوار به جلوی صف و تماشا به عنوان یک پرستار — پوشیدن یک لباس شب, دستکش های سیاه صورت و چهره سپر — آماده سواب کیت.

او راه می رفت به ماشین من و دستور من به رول کردن پنجره من. سپس او توضیح داد که چگونه او در حال رفتن به محل بینی گرد و خاک به حفره های سینوس و تعداد به پنج.

ممکن است برخی از ناراحتی او گفت:.

پس از آنچه احساس بیشتر شبیه پنج دقیقه پرستار حذف سواب به من تبریک "شما تنظیم شده!" و گفت که او امیدوار من احساس بهتر به زودی. دوستان و خانواده باید پرسید اگر این تست دردناک بود که من در پاسخ فقط کمی ناراحت کننده است.

من با توجه به آموزش جزوه برای کمک به من در راه اندازی یک "MyChart" حساب کلینیک کلیولند در داشبورد آنلاین که ورودی نتایج آزمون یک بار آنها پردازش شده است.

به من گفته شد این نتایج را به سه تا هفت روز و من دریافت یک تماس تلفنی تنها اگر من تست مثبت است.

نتایج

وزارت بهداشت توصیه می کند کسانی که تست مثبت برای COVID-19 برای منزوی کردن در خانه در حالی که شما در انتظار نتایج خود را. برای من, آن آسان تر برای درمان من روز به روز زندگی به عنوان اگر من تا به حال قرارداد این ویروس برای اطمینان من نمی آمد در تماس با هر کسی.

برای سه روز آینده من بارها تجدید صفحه آنلاین برای دیدن اگر نتایج من تا به حال به روز رسانی شده است. هیچ تماس تلفنی تا کنون آمد. سپس چهار دقیقه پس از نیمه شب در تاریخ 26 ژوئن یک ایمیل به آمار صندوق پستی من: "شما باید یک آزمون جدید در نتیجه MyChart" این موضوع بخوانید.

متصل شد و یک اسکن گزارش در مورد نتایج آزمون. SARS-CoV-2: شناسایی نمیشه

در حالی که منفی نتیجه آزمون آمد به عنوان یک کمک به من و خانواده و دوستان باقی مانده اند جدا شده و در خانه به من سلامتی را بهبود می بخشد. و من سپاسگزار به ارتش بهداشت و درمان کارگران در زمینه روز و شب حصول اطمینان جامعه ما را به سلامت.

اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست من خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال از طریق ایمیل. شما می توانید به من به طور مستقیم در max.chesnes@tcpalm.com.

به دنبال آزمون ؟ در اینجا این است که به تماس

  • Martin County health department: 772-221-4000
  • سنت لوسی شهرستان در بخش بهداشت و درمان: 772-462-3800
  • Indian River County health department: 772-794-7400
  • کلینیک کلیولند پرستار تریاژ خط: 772-419-3360
  • سباستین رودخانه مرکز پزشکی: 772-589-3186

حداکثر Chesnes است TCPalm سلامت و رفاه خبرنگار گنج ساحل. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب