COVID: برخی از گنج ساحل بيمارستان توقف اعمال جراحی الکتیو دوباره در مارتین سنت لوسی

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:01 PM EDT Jul 15, 2020Five Treasure Coast بیمارستان در حال ب

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

Five Treasure Coast بیمارستان در حال به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو دوباره به صرفه جویی در منابع پزشکی و فضای بیشتری را برای coronavirus بیماران.

سنت لوسی مرکز پزشکی در پورت سنت لوسی را به تاخیر می اندازد خاص بستری و بیمارستان های مبتنی بر سرپایی جراحی موثر دوشنبه به گفته سخنگوی تیفانی جنگل.

کلینیک کلیولند مارتین سلامت معلق غیر اورژانس جراحی در سه گنج ساحل بيمارستان موثر شنبه: سنت در پورت سنت لوسی و مارتین شمال و مارتین جنوبی هر دو در استوارت سخنگوی اسکات نمونه گفت TCPalm.

Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای در فورت پیرس متوقف اعمال جراحی الکتیو در هفته گذشته, هر چند آن را به طور رسمی اعلام کرد تا سه شنبه.

سباستین رودخانه مرکز پزشکی است نه تعلیق اعمال جراحی الکتیو در این زمان سخنگوی پاتریشیا مونتگمری گفت. و نه کلینیک کلیولند رودخانه هند.

اعمال جراحی الکتیو

بیمارستان امید به آزاد کردن فضا برای COVID-19 بيمار; حفاظت از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و روپوش و دستکش و پشتیبانی بهداشت و درمان نیروی انسانی نیاز دارد.

"به تعویق انداختن برخی از اعمال جراحی غیر ضروری کمک خواهد کرد که صرفه جویی در تخت بیمارستان و اجازه می دهد ما را به ارائه مراقبت به بیماران بدحال," نمونه گفت. "ما همچنان به کار با بیماران و پزشکان به تعیین که عمل جراحی یا روش نیاز به انجام شود و که می تواند دوباره."

بیشتر: TCPalm خبرنگار سهام تجربه شخصی در یک سواب بینی

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تمام اعمال جراحی الکتیو به سر تحت دولت فاز اول بازگشایی در میان گسترده خاموش شدن ناگهانی.

اخیر تعویق آمده میان افزایش COVID-19. گنج ساحل موارد افزایش یافته و به 7,530 چهارشنبه 159 بیش از شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

"تعداد COVID موارد در جوامع ما در حال افزایش روزانه, و ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما مراقبان و بیمارستانها در یک موقعیت برای ارائه موثر و مراقبت دلسوزانه به بیماران ما" Lawnwood صاحب HCA شرق فلوریدا بخش رئیس جمهور چارلز Gressle گفت: در انتشار اخبار سه شنبه.

چند ICU تخت باز

بالغ تخت مراقبت ويژه و ظرفیت تقریبا کامل در سه شهرستان سنت لوسی بیمارستان چهارشنبه و فقط 41 تخت موجود در Treasure Coast, آخرین آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد.

بیشتر: COVID-19 در Treasure Coast, جولای 13: 852 موارد در استوارت کد

تنها یکی از 18 تخت ICU در دسترس بود در سنت لوسی مرکز پزشکی یکشنبه و دو نفر از 54 کامل بودند در Lawnwood داده ها را نشان می دهد. در حالی که بیمارستان ظرفیت نوسان ahca صحبت داده ها نشان داده است نزدیک به ظرفیت اعداد برای حداقل یک هفته.

"ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک تنظیم صورت لزوم" Gressle گفت.

بیمارانی که روش خواهد بود متوقف در HCA امکانات تماس گرفته خواهد شد توسط خود جراح با توجه به HCA اعلام.

مکث در اعمال جراحی الکتیو تحت تاثیر قرار نمی HCA بهداشت و درمان جراحي سرپايي مراکز بهداشت و درمان امکانات به طور خاص متعلق به روش های جراحی و جنگل گفت.

همین امر برای کلیولند کلینیک سرپایی مراکز جراحی برای عمل جراحی است که می توان در آن مکان به جای در یک بیمارستان نمونه گفت.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm پوشش خبرنگار بهداشت و درمان و رفاه و عدالت اجتماعی در گنج ساحل. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن