COVID-19 عفونت در افزایش کودکان و نوجوانان و در جنوب غربی فلوریدا

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 12:56 PM EDT Jun 24, 2020پزشکان سرزنش پدر و مادر و نه تمرین های اجتماعی ف

توسط ABTINNEWS در 4 تیر 1399

پزشکان سرزنش پدر و مادر و نه تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک به صورت سنبله در COVID-19 موارد در میان افراد جوان در جنوب غربی فلوریدا.

داده ها نشان می دهد 329 افراد زیر سن 18 در ذغال سنگ شهرستان و 189 در لی شهرستان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

که 31.6 درصد افزایش در ذغال سنگ و 52.4 درصد افزایش در لی در کمتر از دو هفته پس از این دولت برای اولین بار منتشر شده یک گزارش جداگانه درباره کودکان و نوجوانان است. در ژوئن 14, ذغال سنگ گزارش 250 موارد در حالی که لی تا به حال 124.

در سطح ایالت 4,809 افراد زیر 18 سال باید آزمایش مثبت و 131 بیمارستان بستری شده است. دولت اطلاعات را شامل نمی شود مرگ 17 ساله Carsyn دیویس یک دانش آموز در کیپرس لک دبیرستان در فورت مایرز. او روز شنبه از این ویروس با توجه به خانواده و دوستان است. تنها سه نفر فوت کرده اند در محدوده سنی 15-25 با توجه به دولت داده است.

و جنوب غربی فلوریدا درصد از نتایج مثبت -- که در مقایسه با تعداد تست داده با تعدادی که در حال آزمایش مثبت -- بالاتر از سطح ایالت است که 12 درصد است. نرخ 29 درصد در ذغال سنگ و نزدیک به 21 درصد در لی داده ها را نشان می دهد.

تعدادی از COVID-19 مورد در فلوریدا برای تمام سنین در ایستاده بود 109,014 در روز چهارشنبه و مرگ و میر از ساکنان فلوریدا در 3,281. افزایش بیش از 3 ، 000 مورد جدید روزانه رخ داده است برای هفته گذشته و مشخصی به حدود 5,500 در روز چهارشنبه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بارها رد ایالت مورد نیاز برای پوشیدن ماسک و هیچ محلی و سازمان های دولتی در حال ساخت آن الزامی است. دولت جراح عمومی ارائه کرده است نشان می دهد توصیه های ماسک باید پوشیده شود.

بیشتر: DeSantis رد ایالت اجباری پوشش سیاست

فرماندار اوایل این هفته اذعان کرد تشدید در انتقال COVID-19 اما گفته است که اتفاق می افتد در میان افراد جوان در 20s و 30s که کمتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی.

در ذغال سنگ و متوسط سن ابتلا به عفونت یکشنبه بود 39 در حالی که آن را 55 در اواخر ماه آوریل است. در لی متوسط سن ابتلا به عفونت در حال حاضر 45 انداختن از 54 در اواخر ماه آوریل است.

فرماندار همچنین متعهد شده است یک سرکوب مشروب مجوز از کافه ها و رستوران ها که اصلا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

با توجه به داده های سرشماری وجود دارد تقریبا 65,000 افراد زیر 18 سال در ذغال سنگ و تقریبا 135,000 افراد جوان در Lee County است.

همانطور که از دوشنبه, 20 اطفال بیماران پذیرفته شده بود به Golisano بیمارستان کودکان در فورت مایرز که مثبت و یا مشکوک بودن مثبت است که از 12 بیمار یک هفته زودتر به گفته دکتر استفانی Stovall مدیر پزشکی با کیفیت و اطفال بیماری های عفونی.

Golisano در خدمت بیماران 21 و جوان در پنج شهرستان جنوب غربی فلوریدا منطقه; Stovall نداشت تفکیک زادگاه بستری کودکان مبتلا به این ویروس.

روستایی شهرستانهای در حال تجربه نرخ بسیار بالاتر از افراد جوان آلوده شدن; به عنوان مثال هر دو Glades و دسوتو شهرستانهای روبرو هستند رای مثبت که بیش از 40 درصد به وزارت بهداشت دولت داده است.

بیشتر: ایممکلی می بیند سنبله در COVID-19 موارد; طرفداران می گویند به کمک های بیشتر نیاز است

"ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در بیماری های تنفسی و ارائه COVID-19 در بیماران اطفال" Stovall گفت. "من فکر می کنم آن را بازتابی از آنچه که اتفاق می افتد در جهان بزرگسالان است."

اگر پدر و مادر در حال بیرون رفتن و نه با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله خود بچه ها در حال رفتن به آن را انجام دهد یا Stovall گفت.

16-year-old افتخارات دانش آموز است که احتمال بیشتری برای پایبندی به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله اگر دوستان در حال انجام آن, او گفت:.

"به آن را به 7 سال از آن است که رفتن به کار," او گفت:.

Golisano درمان چندین کودکان مبتلا به multisystem التهابی سندرم یک بیماری جدی است که در آن بخش هایی از بدن مانند قلب و کلیه ملتهب Stovall گفت.

دکتر ماریا ایزابل Rosas اطفال بیماری های عفونی پزشک با Kidz خدمات پزشکی در ذغال سنگ گفت: نه کودکان مبتلا به COVID-19 پذیرفته شده اند NCH شمال ناپل بیمارستان پس از پایان ماه مارس.

بستری بیماران اطفال باید در بازه زمانی از شش هفته تا 17 با بسیاری از آنها با موارد خفیف Rosas گفت. او نمی باید تعداد فعلی اما گفت: عفونت در میان جوانان در حال افزایش است.

بیشتر: پزشکی بین المللی امداد رسانی گروه راه اندازی طرح برای مبارزه با COVID-19 در ایممکلی

بیشتر: بهداشت و درمان شبکه باز می شود $15M نیکولز جامعه مرکز بهداشت در گلدن گیت

رسس گفت ایممکلی یک نقطه داغ برای عفونت در میان افراد جوان که در آن گرایش به خانواده انتقال از یک فرد بالغ. خانواده زندگی می کنند در تنگ مسکن در farmworking جامعه است که باعث می شود آن را سخت برای کنترل گسترش, او گفت:.

"حتی زمانی که آنها در حال تخلیه خانه آن را دشوار است به دنبال دستورالعمل ها را به خود منزوی," Rosas گفت.

شبکه بهداشت و درمان غالب کلینیک پزشکی در ایممکلی گزارش آن را آزمایش کرده است 197 افراد جوان در farmworking جامعه و درصد نتایج مثبت 25 درصد است. که در مقایسه با 14 درصد رای در ناپل که در آن 233 آزمون داده شده به افراد زیر سن 18.

این یافته شگفت آور در ایممکلی "اما آن چیزی است که در رادار خود گفت:" اطفال دکتر خوزه Salazar.

Salaar در یک برنامه رادیویی در ایممکلی صبح روز سه شنبه که او انجام داده است اغلب برای کمک به آموزش جامعه در مورد اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست.

"کم کم من فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد" سالازار گفت.

بهداشت و درمان شبکه ارائه تست برای تمام گروه های سنی از 9 تا 11 صبح روز شنبه در آن نیکولز جامعه مرکز بهداشت در گلدن گیت 12655 ذغال سنگ Blvd.

مردم در حال بیرون رفتن بیشتر و شل شدن نگهبان خود را با توجه به استفانی ویک مدیر از ذغال سنگ در بخش بهداشت و درمان.

"افزایش احتمال زیاد به معنی بیشتر فعالیت اجتماعی در گروه سنی که بدون استفاده از اقدامات پیشگیرانه,' او گفت. "بهترین راه برای مبارزه با گسترش COVID-19 است به منظور محدود کردن فعالیت های اجتماعی پوشیدن, ماسک, در فضاهای عمومی, اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران و سخت کوش در مورد شستن دست ها."

برنامه های تابستانی در حال آماده سازی

اردوهای تابستانی و مستقل برنامه های تفریحی در ذغال سنگ را تا به حال شش عضو هیات تست مثبت برای این ویروس به تاریخ, Steve Carnell مدیر بخش عمومی بخش خدمات گفت: Collier کمیسیون در اوایل این هفته.

این مکان در حال تاکستان جامعه پارک شمالی ذغال سنگ منطقه ای پارک ایممکلی مجموعه ورزشی و عقاب دریاچه آبزیان تسهیلات. هیچ کمپ باید آزمایش مثبت, او گفت:. کارکنان که تست شده اند حذف شده اند. در ایممکلی مجموعه ورزشی بسته شده است.

بهداشت عمومی ادارات در ذغال سنگ و لی شهرستانهای استان در حال انجام COVID-19 تست در تابستان اردوگاه های محل, سلامت, مقامات گفت.

تابستان برنامه های اجرا شده توسط Lee County School District همه مجازی با ثبت نام در 15,500 دانش آموزان کودکستان تا کلاس هشتم است که بالاتر از نرمال Lee منطقه سخنگوی راب Spicker گفت.

از ذغال سنگ منطقه مدرسه شروع آن فرد در برنامه تابستان در ماه آینده و ثبت نام آمار و ارقام نمی شد به آسانی در دسترس است. اما نسبت دانشجو/دانشکده پایین تر خواهد بود و استادان را به پوشیدن ماسک هنگامی که در مجاورت نزدیک به دانش آموزان با توجه به مکاتبات برای والدین فرستاده می شود.

دانشجویان را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک, اما آن را به شدت توصیه می شود با توجه به این نامه است.

داوطلبانه تابستان ورزشی, برنامه تمرین از طریق ذغال سنگ منطقه را کاهش دانشجو نسبت نسبت به گذشته و آن ممکن است دقیق تر در ایممکلی دبیرستان به دلیل بالاتر COVID-19 موارد در جامعه به طور کلی در چاد Oliver school district گفت.

بسیاری از برنامه های تابستانی اجرا شده توسط سازمان های خصوصی را کاهش نسبت دانش آموزان به کارکنان افزایش بهداشت و فرستاده اند هدایت دقیق به پدر و مادر است.

ارتفاع پایه با آموزش های اولیه و تابستان برنامه مدرسه در دو محل در هارلم ارتفاعات جامعه از جنوب فورت مایرز کنترل درجه حرارت از کودکان چند بار در روز به دلیل گفت: Deb Mathimas مدیر آموزش و پرورش.

هر دو برنامه در حال انجام, اجتماعی, فاصله, بنابراین ممکن است 10 در یک کلاس بود که در آن 15 تا 18 قبل از, او گفت:. ارتفاعات و نیاز نیست بچه ها به پوشیدن ماسک.

"برخی از آنها عبارتند از" او گفت:. "این است که به پدر و مادر."

پسران و دختران باشگاه در لی بسته شد برای دو ماه است و باز کردن برنامه های خود را با بیش از 50% کاهش در ثبت نام گفت: مدیر عامل دنیس Gergley. وجود خواهد داشت یک نسبت از 9 دانش آموزان به یکی از کارکنان; آن استفاده می شود 15 نفر به یک فرد کارکنان.

وجود دارد در حال حرکت در اطراف بین گروه های درجه حرارت در حال بررسی اغلب و فاضلاب اقدامات شده اند را افزایش داد.

"ما در حال انجام شستن دست ها هر 45 دقیقه" او گفت:. "ما قطعا قرار دادن یک برنامه قوی در محل."

پسران و دختران باشگاه و برنامه ها در شرق ناپل و ایممکلی همچنین دمای هر کس در آینده وجود دارد و در حال حاضر هشت دانش آموزان در کلاس درس هنگامی که آن استفاده می شود 20 گفت: مگان مک کارتی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

هیچ کارکنان می تواند ساختمان را ترک برای ناهار و سرویس اتوبوس برای دانش آموزان نیست ارائه شده به دلیل آن است که به چالش کشیدن برای اجتماعی فاصله, او گفت:.

کودکان باید پوشیدن, ماسک, متفاوت نسبت به کارکنان که ناشی از چند پدر و مادر به ثبت نام او گفت:.

اگر یک کودک را نشان می دهد علائم مرکز حق را به ارسال آنها را به خانه و از آنها بخواهید برای یک پزشک توجه داشته باشید به آمده به عقب مک کارتی گفت.

"ما می دانیم که هیچ یک از بچه های ما و هیچ یک از کارکنان ما را آزمایش مثبت," او گفت:.

آخرین مطالب