COVID-19 در فلوریدا: آیا بازگشایی Martin County سواحل منجر به افزایش coronavirus? شاید

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:52 PM EDT Jun 3, 2020مارتین کانتی — یک ماه پیش یک شهرستان کمیسر

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

مارتین کانتی — یک ماه پیش یک شهرستان کمیسر به نام بازگشایی سواحل "بی پروا." دیگران هر چند گفت: با اجرای قانون عمومی می تواند لذت بردن از سواحل مهم بدون ترس از اشتعال سنبله در coronavirus موارد است.

در ماه پس از Martin County سواحل بازگشایی شد — و به عنوان یک شیوع در Indiantown ادامه داد: به بادکنک — بستری شدن در بیمارستان مربوط به COVID-19 دو برابر شده اند, با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت داده است.

موارد جدید COVID مانند بیماری که به کلینیک کلیولند مارتین بهداشت با نزدیک شدن سطح شهرستان سنبله در اواسط ماه مارس پس از یک دوره که در آن تقریبا هیچ کس تا به بیمارستان با این علائم است.

شهرستان نرخ coronavirus موارد در طول یک دوره گسترده تست در چند coronavirus نقاط است که بیش از دو برابر این نرخ در فلوریدا در طول همین بازه زمانی.

و چهار محلی بیشتر مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات آوردن مجموع به 10.

چقدر بازگشایی سواحل و کسب و کار کمک به افزایش coronavirus در شهرستان مارتین نامشخص باقی مانده است اما پاسخ این دروغ ممکن است در یک کلمه: Indiantown.

اپیدیولوژی برای Martin County وزارت بهداشت نمی تواند ارائه اطلاعات در مورد 43 جدید بستری شدن در بیمارستان بیش از ماه گذشته از قبیل اینکه آیا این موارد متصل به Indiantown یا ساحل. وزارت بهداشت را اپیدیولوژی هستند و تنها محققان به طور خاص بررسی Martin County موارد است.

به تازگی بازگشایی سواحل در رودخانه شهرستان را ندارد و منجر به افزایش بستری شدن در بیمارستان. سواحل وجود دارد بازگشایی قبل از مارتین کانتی است. اما Indian River County نمی بینم هجوم به سواحل آن از کانون فلوریدای جنوبی به عنوان Martin شهرستان را با توجه به اجرای قانون مقامات.

دو سوم از جدید بستری شدن در بیمارستان بیش از ماه گذشته در شهرستان مارتین بودند بیمارانی که شناسایی به اسپانیایی, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

بیشتر: Indiantown coronavirus شیوع همچنان به رشد به عنوان تست را افزایش می دهد

بیشتر: یک شیوع کروناویروس در یک روستا از کارگران ضروری می تواند تهدیدی برای منطقه سلامت

در حالی که بسیاری از Indiantown ساکنان که قرارداد این ویروس اسپانیایی هستند, وزارت بهداشت, کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در مورد اینکه آیا جدید بستری شد, در واقع Indiantown ساکنان.

ایجاد کرد مدیر هاوارد براون در مصاحبه روز شنبه گفت که او می خواهد به دانستن از وزارت بهداشت و درمان, آیا بستری شدن در بیمارستان در حال Indiantown ساکنان. او قبلا دریافت این اطلاعات است.

هر دو Indiantown و مارتین مسئولان شهرستان باید با تکیه بر بستری اطلاعات برای اطلاع رسانی به سیاست خود تصمیم گیری برای بازگشایی شده است.

Indiantown مقامات روز شنبه اذعان کرد که شیوع این بیماری همچنان یک چالش است. بر خلاف در شهرستان مارتین Indiantown پارک باقی می ماند بسته شده است. ماسک هنوز هم مورد نیاز است.

در شهرستان مارتین وجود داشته است 729 مورد از این ویروس در مقایسه با 215 یک ماه پیش, اما تست از افزایش 1.3 درصد به 5.4 درصد از جمعیت.

بیمارستان در شهرستان مارتین به خصوص نسبت به کسانی که در سنت لوسی شهرستان را حفظ مقدار قابل توجهی از ظرفیت تخت ICU حتی پس از باز شدن برای عمل جراحی انتخابی.

دو تا از کلینیک کلیولند مارتین سلامت سه بیمارستان در استوارت و بندر سالرنو 35 بالغ تخت ICU با توجه به فلوریدا آژانس مدیریت بهداشت و درمان. زمان ICU ظرفیت تخت در حدود 75% است.

کلینیک کلیولند مارتین سلامت رئیس جمهور راب پروردگار گفت: آن بیمارستان ها باید از این ظرفیت تخت "لازم به مدیریت" وضعیت فعلی حتی با افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان بیش از ماه گذشته.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن