COVID-19 موارد دو برابر شده پس از reopenings در دور دست در شمال کالیفرنیا. در اینجا به همین دلیل شما نباید نگران.

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 4:57 PM EDT Jun 10, 2020به عنوان بسیاری از پیش بینی چند شمالی دولتی شهرست

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

به عنوان بسیاری از پیش بینی چند شمالی دولتی شهرستانهای دیده اند یک افزایش قابل توجهی در تعداد COVID-19 موارد زیر حرکت به بازگشایی برخی از کسب و کار حتی با سلامت فکر دستورالعمل.

موارد مثبت در 14 Northern California counties دو برابر شده اند پس از مبهوت reopenings رفتن از 174 مورد به 403 همانطور که از ژوئن 9. برخی از استان ها دیده می شود واضح تر upticks از دیگران پس از بازگشایی در حدود اواسط ماه مه.

Butte County رفت و از 18 مورد قبل از شروع بازگشایی به 71 مورد در حال حاضر. Tehama County رفت و از یک تا 11. Del Norte شهرستان رفت و از چهار تا 47.

در Shasta County, افزایش بوده و کمتر چشمگیر رفتن از 32 تا 47.

براد پولاک که صندلی UC Davis دانشکده پزشکی وزارت بهداشت علوم گفت: افزایش است نمی شود.

بله داشتن بیشتر مردم در تعامل است و به احتمال زیاد برای کمک به این ویروس گسترش یافته اما افزایش در دسترس بودن تست نیز نقش قابل ملاحظه نقش را در این رشد در مورد او توضیح داد.

چگونه در مورد اعداد رز در دیگر شهرستانهای استان در دور شمال کالیفرنیا:

 • هومبولت شهرستان: 72 به 105
 • Mendocino County: 15 تا 36
 • Lake County: 12 تا 30
 • Glenn County: 7 تا 21
 • Siskiyou County: 5 تا 14
 • Lassen, شهرستان: 0 تا 8
 • Colusa شهرستان: 3 تا 7
 • تثلیث شهرستان: 1 به 2
 • Plumas County باقی مانده در 4
 • Modoc شهرستان باقی مانده در 0

پولاک گفت: به جای مورد اعداد به عنوان یک کل وجود دارد بهتر است معیارهای تعیین اگر یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده coronavirus افزایش وقوع است مانند تعداد مرگ و میر و بسیاری از مردم در بیمارستان بستری است.

Butte County برای اولین بار در منطقه به حرکت به جلو با بازگشایی با دولت برکت در مارس 9. Lake County گذشته از 14 شهرستان بررسی حرکت های آینده در مارس 21.

استاد Troy کلاین که می آموزد ویروس شناسی در چیکو دولت گفت: افزایش در مواردی است که انتظار می رود به عنوان مردم درآمیزند ، مثل پولاک او گفت: شواهدی وجود دارد که چشم انداز مثبت است با توجه به تست بیشتر.

'Buzz'-ing: ماری جوانا و COVID-19; و Dunkin' Donuts

کلاین گفت: همیشه مربوط به یک رمان و به طور بالقوه کشنده ویروس, پخش كردن, اما که افزایش موارد است "یک دلیل اضافی برای نگرانی" مگر آن همراه با یک نرخ بالاتر از تست مثبت.

کلاین به شمال کشور ساکنان سه takeaways از افزایش موارد پس از بازگشایی:

 1. این ویروس همچنان به گردش در جامعه ما
 2. ما باید همچنان مراقب باشند و احتیاط برای محافظت از خودمان را با شستن دست ما اغلب و پوشیدن ماسک و اگر شما در حال رفتن به خارج در یک جمعیت از مردم است.
 3. این ویروس به نظر نمی رسد به گسترش در یک نرخ بالاتر از آن بود قبل از بازگشایی جوامع ما

در بسیاری از استان ها افزایش موارد مطابق با افزایش تست. Lassen, شهرستان, برای مثال تا به حال هیچ مورد زمانی که آن را شروع به اجازه دادن به برخی از کسب و کار برای باز کردن در مارس 12. از آن زمان به بعد این شهرستان میزان تست رفته از حدود پنج آزمون در هر 1000 ساکنان به حدود 40 در هر 1000 نفر.

در موارد دیگر از آن کمتر شده است در ارتباط با تست افزایش می یابد. دلم نرت دیدم حدود 100% افزایش در تست از آن مه 15 بازگشایی به مه 31. در آن زمان مورد آن بالغ شروع به پریدن کرد بیش از 1000% از 4 تا 45.

Kerri Schuette سخنگوی بخش بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: مقامات انتظار می رود مورد اعداد به افزایش به عنوان کسب و کار بازگشایی در شمال کالیفرنیا.

افزایش موارد نه به عنوان قابل توجه در شهرستان شاستا

در Shasta County این چشم انداز مثبت نبوده است به عنوان قابل توجه به عنوان در سایر حوزه های قضایی. اما اعداد در سایر استان ها می تواند یک اثر در Shasta County پاسخ Schuette گفت: از آنجا که در برخی موارد خارج از ساکنان منطقه با تکیه بر ردینگ بیمارستان.

"پس از آن مهم است برای ما و کل منطقه را به نگه داشتن تعداد مورد کم به دلیل Siskiyou و تثلیث و Tehama می تواند قطعا ما تاثیر سیستم بیمارستان به عنوان" Schuette گفت.

برخی از ساکنان تعجب آب و هوا آب و هوای گرم ممکن است آهسته COVID-19 انتقال و کارشناسان هشدار داده اند در مقابل فرض کنید که. کلاین با اشاره به 2009 H1N1 آنفلوآنزای مرغی گسترش "کاملا موفقیت" در طول ماه های تابستان.

"درست است که تغییرات در دما و رطوبت را تحت تاثیر قرار راندمان تنفسی قطرات واسطه انتقال ویروس (اما) من فکر می کنم این اثر نسبتا ناچیز هنگامی که شما در حال برخورد با یک به طور کامل رمان پاتوژن برای آن وجود ندارد و از قبل موجود ایمنی در جمعیت" Cline گفت.

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب