COVID-19 تست آنتی بادی ایالت کم يافتهها: 4% دارای آنتی بادی

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 10:16 AM EDT Jul 2, 2020دولت نشان داده ساکنان فلوریدا در حال توسعه مبارزه

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

دولت نشان داده ساکنان فلوریدا در حال توسعه مبارزه با عفونت آنتی بادی علیه COVID-19 باعث پزشکان به گمان بسیاری از آنها به دنبال آزمون برای یک از امنیت کاذب در زمانی که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

دولت وزارت بهداشت گزارش 4% از افرادی که تست شده برای COVID-19 آنتی بادی باید نتیجه مثبت که بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن آنها در پاسخ با برخی از سطح از حفاظت در برابر ویروس.

در تعداد داده ها نشان می دهد 9,575 مردم ایالت توسعه آنتی بادی از 236,304 افرادی که تست شده ام در تجاری آزمایشگاه یا بیمارستان از طریق ژوئن 25.

در Lee County, 270 نفر را توسعه داده اند آنتی بادی از 6,663 مردم تست شده است که 4% مثبت نرخ با توجه به دولت داده به روز رسانی بارگیری در این هفته.

در ذغال سنگ شهرستان 299 افراد تا به حال نتایج مثبت برای آنتی بادی از 10,023 تست شده برای نزدیک به 3% مثبت هستند.

کارشناسان پزشکی احتیاط بسیار ناشناخته است مورد COVID-19 آنتی بادی به خصوص چگونه موثر آنها ممکن است و برای چه مدت به مبارزه با عفونت آینده

دولت فدرال مجاز تولید کنندگان به عجله آنتی بادی آزمون به بازار در بخش با توجه به مقید کردن تقاضا. در حال حاضر غذا و دارو است و گفتن برخی از تولید کنندگان به جلو خود را معیوب آزمون از گردش خون.

افرادی که از بهبود COVID-19 امیدوار هستند به صورت یک پوشش نقره ای را از طریق آزمون. آنها می خواهند به احساس امن از عفونت زیرا سیستم ایمنی بدن آنها را ضربه و یا حداقل تا زمانی که یک واکسن بازدید بازار است.

تست آنتی بادی از طریق نمونه خون اغلب یک خراش انگشت, تعیین اگر کسی تا به حال قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس به عنوان مخالف به بینی سواب آزمون برای تشخیص اگر کسی در حال حاضر این بیماری است.

در آن طول می کشد حدود دو هفته پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 قبل از بدن شروع به تولید مبارزه با عفونت آنتی بادی است.

آنتی بادی آزمایش همچنین می توانید نشان می دهد چقدر این ویروس در جمعیت. برخی از مردم نمی توسعه علائم و یا دارای علائم خفیف و ماندن در خانه بدون گرفتن تشخیص داده شد.

برخی از کسب و کار می خواهید به استفاده از آنتی بادی آزمایش به عنوان یک اندازه گیری ایمنی برای کارگران اما کارشناسان می گویند با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله به مراتب بهتر برای کنترل گسترش ویروس.

"وجود دارد یک تصور غلط بزرگ اگر شما در حال مثبت (برای آنتی بادی) شما محافظت می شود," دکتر گفت: Alejandro Perez-Trepichio, افسر ارشد پزشکی از هزاره پزشک در فلوریدا. "این پیام اشتباه است."

پرز یک نظریه چرا فقط 4 درصد از ساکنان فلوریدا تا کنون مثبت نتایج تست برای آنتی بادی است. مردم می خواهم به فکر می کنم اخیر بیماری ممکن است COVID-19 و آنها در حال محافظت از آن را دوباره.

آن را نیز ممکن است برخی از افراد در معرض COVID-19 موها و بدن خود را توسعه نیست به اندازه کافی آنتی بادی به شناسایی از طریق آزمون, او گفت:.

"هنگامی که ما در جمعیت عمومی و تست برای آنتی بادی های شما ممکن است در معرض اما توسعه یک پاسخ اندازه گیری می شود," او گفت:. "بدن خود را نمی استقرار (mount) یک واکنش و یا در این آزمون که به اندازه کافی حساس برای تشخیص آن است."

بیماران از همه زمان در مورد آنتی بادی آزمایش و او توضیح می دهد که چگونه علم هنوز در مورد COVID-19 آنتی بادی است. در سراسر جهان همه گیر شده است در اطراف برای چند ماه و تحقیقات طول می کشد زمان, او گفت:.

بیماران جوان هستند به خصوص امیدوار آنها آنتی بادی زیرا آنها فرض این معنی است که آنها نمی توانند در معرض دریافت کنید و یا آلوده دوباره پرز گفت.

که راه را اشتباه نگاه به این بیماری است. هیچ کس نمی داند چه در دراز مدت تاثیر این ویروس بر روی کلیه ها و ریه ها و قلب و یا ارگان های دیگر به عنوان افراد مسن, او گفت:.

او هشدار داد یکی دیگر از قطعیت چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که این ویروس جهش ژنتیکی و راه اندازی موج جدیدی از عفونت است.

بیشتر: COVID-19 عفونت در افزایش کودکان و نوجوانان و در جنوب غربی فلوریدا

بیشتر: پزشکی بین المللی امداد رسانی گروه راه اندازی طرح برای مبارزه با COVID-19 در ایممکلی

فلوریدا است که در میان تعداد انگشت شماری از کشورهای بزرگ گزارش های در جدید COVID-19 عفونت پس از دولت شروع دوباره باز ماه گذشته.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis را رد کرد و نیاز مردم به پوشیدن ماسک ، به جای آن دولت بسته stand-alone میله یک هفته پیش به امید کاهش چشم انداز مثبت از عفونت در بزرگسالان جوان است. برخی از دولت های محلی نیز نیاز مردم به پوشیدن ماسک ،

دولت اضافه شده 6,563 موارد جدید یکشنبه به تنهایی. تا کنون وجود داشته است 158,997 موارد و 3,550 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

بیشتر: پزشکی بین المللی امداد رسانی گروه راه اندازی طرح برای مبارزه با COVID-19 در ایممکلی

مقامات بهداشت عمومی آغاز شد گزارش مجموع تست آنتی بادی تجاری در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها در اوایل ماه ژوئن است.

علاوه بر این وجود دارد که پنج دولت اجرا مکان برای تست آنتی بادی در جکسون ویل فلوریدا پالم بیچ و دو در میامی که در آن 24,085 افراد آزمایش شده است و 875 مثبت آنتی بادی نتایج جستجو برای مثبت شدن نرخ 3.6 درصد.

دو غالب سیستم بیمارستان در جنوب غربی فلوریدا, Lee بهداشت و NCH سیستم بهداشت و درمان آغاز شد نورد از آنتی بادی آزمایش است.

آمار و ارقام چگونه برای بسیاری از افراد آزمایش شده اند در لی سلامت در دسترس نیست; NCH متمرکز آن آزمایش بر روی کارکنان در ابتدا و نورد تست کردن به جامعه در مدت کوتاهی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از به روز رسانی آن هدایت ژوئن 25 مورد تست آنتی بادی. آژانس فدرال هشدار مردم زمان بندی بسیار مهم است به دلیل آن طول می کشد یک تا سه هفته به منظور توسعه آنتی بادی پس از قرار گرفتن در معرض. CDC همچنین می گوید تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

تست آنتی بادی برای COVID-19 انجام شده در تجاری آزمایشگاه باید کاستی نسبت به سیستم های پیشرفته تست در تحقیقات بیمارستان, دکتر گفت: Nicole Iovine, اپیدمیولوژی در ارشد برای دانشگاه فلوریدا در Shands در گینسویل.

Iovine به رسمیت می شناسد افراد مضطرب برای آزمون و رفتن به یک تجاری آزمایشگاه و فرض کنیم به نتایج قطعی و ارائه پاسخ آنها می خواهند.

تجاری آزمایشات ممکن است به یک نتیجه مثبت برای آنتی بادی برای گونه های دیگر از coronavirus و نه لزوما برای COVID-19, او گفت:.

همچنین آزمون در یک تجاری آزمایشگاه نمی گویند که چگونه بسیاری از COVID-19 آنتی بادی ممکن است کسی در حالی که پیچیده labs در موسسات تحقیقاتی می, او گفت:.

"(تجاری آزمون) به شما می گوید اگر شما شده اند در معرض آن می توانم به شما بگویم که اگر شما مصون هستند" Iovine گفت. "من توصیه نمی بادي تست. آن را می دهد مردم از امنیت کاذب."

حتی با مثبت آنتی بادی نتیجه آزمون آن معنا نیست که شما دیگر مجبور به پوشیدن یک ماسک عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را اغلب او گفت:.

مردم می خواهند به احساس امن, اما آن را خیلی زود برای هر گونه تضمین بر اساس جایی که تحقیقات در حال حاضر, او گفت:.

"من هرگز به کسی که آنها ایمنی بدن," او گفت:.

با ادامه سنبله در فعال COVID-19 آزمون در فلوریدا نرخ افرادی که توسعه آنتی بادی بالا خواهد رفت گفت: دکتر ریچارد Abood صاحب ذغال سنگ مراقبت های فوری در ناپل.

این ضروری است که پزشکان آدرس این محدودیت از آنتی بادی آزمایش با بیماران خود را تا زمانی که تحقیقات بیشتری انجام شده است, او گفت:.

NCH در ابتدا تمرکز خود را تست آنتی بادی در بیمارستان کارکنان از آنها در خط مقدم از قرار گرفتن در معرض به گفته جاناتان Kling ارشد پرستاری افسر.

از 4,960 کارکنان آزمایش 49 کارکنان آنتی بادی, او گفت:. که سیگنال های شخصی که اقدامات حفاظتی موثر بوده است در به حداقل رساندن کارکنان قرار گرفتن در معرض ویروس, او گفت:.

این هنوز خیلی زود است که در دراز مدت ارزش تست آنتی بادی برای ایمنی اهداف, او گفت:. تا آن زمان پوشیدن ماسک و شستن مکرر دست و اجتماعی فاصله همچنان بهترین اقدامات ایمنی Kling گفت.

NCH آغاز شده تست آنتی بادی برای اولین پاسخ دهندگان مانند آتش مبارزان و تست در دسترس برای گروه های جامعه در آینده نزدیک ،

دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association گفت: 4 درصد رقم از مردم در فلوریدا که آنتی بادی به او می گوید قریب به اتفاق جمعیت 21 میلیون فلوریدا باقی می ماند در معرض خطر عفونت است.

نیز وجود دارد یک بگیر که COVID-19 تست آنتی بادی است که "به شدت نادرست است."

فلوریدا هفتگی گزارش آنتی بادی, نتایج آزمون شامل یک پیش بینی احتیاطی است که می گوید: "عملکرد فردی تجاری تست های آزمایشگاهی استفاده می شود شناخته شده نیست."

FDA اجازه اضطراری با استفاده از مجوز برای تست آنتی بادی قبل از این نتایج می تواند اعتبار بنیامین گفت. آژانس شده است از بین بردن ده ها تن از آزمون از بازار است.

"من ترجیح می دادم که آنها وقت خود را در زمان و شماری از این شرکت ها" بنیامین گفت.

او را خوش حال انجام مطالعات در مورد COVID-19 آنتی بادی را ارائه پاسخ چه مدت آنتی بادی ممکن است موثر باشد.

"ما نمی به طور کامل درک تصویر و در عین حال" او گفت:. "یک سال از در حال حاضر ما خواهد شد بسیاری اطلاعات بیشتر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب