مقامات شهرستان در Hobe ارتفاعات 'زمانی که طول می کشد' به حذف آب

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:45 PM EDT Jun 7, 2020مارتین کانتی — با مارتین شهرستان اعلام

توسط ABTINNEWS در 19 خرداد 1399

مارتین کانتی — با مارتین شهرستان اعلام حالت اضطراری محلی پس از جاری شدن سیل از باران های سنگین سخنگوی یکشنبه گزارش داد که باقی خواهد ماند در Hobe ارتفاعات جامعه تا زمانی که همه آب برداشته شده است.

شهرستان سخنگوی مارتا ان Kneiss نمی تواند ارائه تعدادی از خانه ها در Hobe ارتفاعات منطقه که متحمل خسارت سیل اما گفت مقامات صلیب سرخ کمک 11 خانواده با مسکن موقت است.

این Hobe ارتفاعات جامعه است که در جنوب شرقی عقاب خیابان بین ایالات متحده 1 و دولت جاده A1A. جنوب شرقی Crossrip خیابان جزئی در مرز جنوبی.

جان Pendergrast یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن در روز یکشنبه گفت: حدود 10 تا 15 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در مناطق ساحلی شهرستان مارتین در طول هفته گذشته.

"برای هر زمان از سال که مقدار بارندگی خواهد بود غیر معمول برای یک دوره یک هفته" Pendergrast گفت. "حتی در طول فصل مرطوب کنید که مقدار بارندگی است که واقعا بسیار فراتر از حالت عادی است."

Kneiss گفت: هفت پمپ ها در Hobe ارتفاعات منطقه به حذف آب است. پمپ don't run 24 ساعت باید خاموش اجازه می دهد تا بازیابی از نقاط که در آن آب است ،

Kneiss گفت: می آیند تا بامی بودند در حال توزیع در شرق ریج پارک.

"ما خواهد بود در آن وجود دارد زمانی که طول می کشد برای حذف آن (آب)" Kneiss گفت.

بیشتر: "ما در حال نشستن اردک': Hobe ارتفاعات محله 'تا کنون با مته سوراخ کردن فشار از جاری شدن سیل در شهرستان مارتین

بیشتر: جزئیات جدید منتشر شده در قایق تصادف که منجر به کشته شدن دو نفر از جمله 20-ماه-پیر دختر

Kneiss گفت: دولت محلی اضطراری اعلام شد شنبه که اجازه می دهد تا بخش دسترسی به منابع اضافی و "ما فراهم می کند برخی از انعطاف پذیری عملیاتی."

Kneiss گفت: یک پمپ اضافی شنبه شب اضافه شد در جنوب شرقی عقاب خیابان که بسته شد.

"که ما اجازه می دهد به پمپ به مکان های مختلف," او گفت:. "پمپ شمالی از عقاب و رفتن به یک جداگانه زهکشی منطقه ای که ما نمی توانست قادر به انجام به حال ما نداشته محلی اعلام شده است."

او گفت: این بدترین سیل در Hobe ارتفاعات در دهه.

در مورد خواسته های دراز مدت راه حل Kneiss گفت: "آن است که در محلی ما کاهش استراتژی است."

او گفت: پول و پشتیبانی در سطح فدرال و دولت کمک خواهد کرد به طور قابل توجهی.

"آنها یک راه حل دراز مدت اما این چیزی است که رفتن به کمک برای این رویداد و یا یک رویداد باید آن را در ماه آینده و یا تا" Kneiss گفت.

بیشتر: بدن یافت می شود در نزدیکی که در آن رهگذران را دیدم مرد پرش از روزولت پل استوارت

Pendergrast گفت: بارش باران احتمال کاهش در ابتدای هفته با حدود 30 تا 40 درصد شانس در روز دوشنبه و سه شنبه.

"ما هنوز یک محفل باران در هوا" او گفت:.

او گفت: تا اواسط هفته بارش باران افزایش شانس کمی برای Treasure Coast منطقه.

وی گفت: بارش سنگین در طول هفته گذشته از ریشه "واقعا مقدار زیادی از رطوبت هوا بر منطقه است."

"من نمی خواهد به طور مستقیم blame it on (طوفان گرمسیری) کریستوبال" او گفت:. "آن را فقط به نوع محیطی اثر یا اثرات غیر مستقیم."

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب