Coronavirus به روز رسانی: آنچه ما می دانیم شنبه در مورد COVID-19 در Shasta County

مت Brannon جنی اسپینو و Alayna Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:00 PM EDT Apr 25, 2020یادداشت سردبیر: این د

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: این داستان است و دیگر به روز شده در پنج شنبه شب. چک کنید redding.com صبح روز یکشنبه برای آخرین ارزیابی در coronavirus اخبار.

Shasta County مرد می میرد; COVID-19 مورد در مجموع به 30 افزایش می یابد

7 صبح چهار شنبه, مارس 25

از صبح روز شنبه یکی دیگر از Shasta County ساکن سالگی پس از ابتلا به کروناویروس و دو نفر تست مثبت, به گفته مقامات بهداشت عمومی.

آخرین بیمار به مرگ یک مرد در 90s. مقامات اعلام کرد در مارس 6, او تا به حال آزمایش مثبت و گفت: او درگذشت این هفته است. او چهارمین شهرستان ساکن به مرگ در ارتباط به این ویروس و مرگ و میر پس از مارس 4. این Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان ارائه شده هیچ اطلاعات دیگری در مورد این پرونده است.

در ضمن این شهرستان را مورد تایید شده و در مجموع به 30 روز جمعه پس از اعلام این دو مورد جدید. مقامات گفت: آخرین بیماران دو زنان در 30s و دیگری در 20s خود را. هر یک از آنها در انزوا در خانه.

بعد از 13 روز دوره فقط دو مورد جدید چهار اعلام شده است پس از چهارشنبه. Kerri Schuette سخنگوی HHSA گفت: این سازمان تا به حال انتظار می رود به احتمال زیاد افزایش در مورد اعداد در اطراف این زمان احتمالا مربوط به مردم انجام می دهند کمتر اجتماعی فاصله بیش از تعطیلات عید پاک است.

بیشتر: شمال کشور بانک های مواد غذایی دریافت خلاق با روال برای تغذیه تعداد رو به رشد

بیشتر: رهبران محلی برای آغاز مذاکرات در مورد نحوه بازگشایی Shasta County اقتصاد

در ضمن Schuette گفت: بخش دیگر گزارش تعدادی از بهبود همان CDC و California Department of Public Health. Schuette گفت: اصطلاح نیست هدف و ممکن است این مفهوم را میرسانند کسی "بازگشت به سطح عادی خود را از سلامت" هنگامی که آنها ممکن است تنها منتشر شده از انزوا.

در تحولات دیگر:

این ردینگ کلت 45s تابستان دانشگاهی بیس بال تیم لغو آن سال 2020 فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس این تیم جمعه اعلام کرد.

"بعد از بررسی و اکتشاف از گزینه های ردینگ کلت 45s خواهد بود تعلیق سال تابستان دانشگاهی فصل" مدیر کل ریک Bosetti گفت: در انتشار اخبار در این تیم سایت. "این یک تصمیم دشوار اما با توجه به نگرانی های بهداشتی و دستورالعمل ها و همچنین دیگر کاهش عوامل مرتبط با آوردن 25 بازیکن از سراسر ایالات متحده به بازی مشخص شد این تابستان فصل نمی تواند به عنوان برنامه ریزی شده."

موارد در Northern California counties

هیچ شمال کشور استان ها تا به حال دیده می شود جدید تایید coronavirus موارد توسط مطبوعات زمان شنبه اما دولت به طور کلی موارد همچنان به صعود.

Humboldt County یک ثبت جدید عفونت جمعه آوردن آن تعداد موارد تایید شده به 53. Mendocino County دیدم آن مورد تأیید صعود به 11 روز جمعه از جمله تست مثبت برای پنج نفر از اعضای همان خانواده است.

بیشتر: جنگل خدمات بسته Mt. شاستا بیش از 10 ، 000 پا

در اینجا که در آن صورت مجموع ایستاده در میان استان ها در این منطقه از صبح روز شنبه:

 • Shasta County, 30 مورد (حداقل 19 بازیافت, 3 مرگ و میر)
 • Butte County 16 نفر (14 بازیافت)
 • Siskiyou County 5 نفر (5 بازیافت)
 • Plumas County 4 مورد (4 بازیافت)
 • Glenn County 5 نفر (4 بازیافت)
 • Colusa شهرستان 3 مورد
 • Tehama County, 1 مورد (1 مرگ)
 • تثلیث شهرستان هیچ مورد
 • Modoc شهرستان هیچ مورد
 • Lassen, شهرستان, موارد

شهرستان ساحلی

 • هومبولت شهرستان و 53 مورد (50 بازیافت)
 • Mendocino County 11 مورد (4 بازیافت)
 • Del Norte شهرستان 2 نفر (2 بازیافت)

ایالت شماره: COVID-19 در کالیفرنیا

تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 41,137 جمعه با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشتی دولت بعد از ظهر شنبه. مقامات تایید 1,651 مرگ و میر در کالیفرنیا به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

در اینجا این است که چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 1,011 موارد
 • سنی 18-49: 19,897 موارد
 • سن 50-64: 10,885 موارد
 • سن 65+: 9,256 موارد
 • Unknown/گم شده: 88 موارد

کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخته شده 4,453 از کل موارد و 22 از مرگ, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

جدید ایالت گزارش گفت: یک تناسب تعداد لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار و بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام ادامه دارد به مرگ از بیماری برای تمام گروه های سنی 18 سال و بالاتر و مردان در حال مرگ هستند بیش از زنان است. آن است که در خط با روند ملی به استثنای از زنان که در حال 65 ساله و مسن تر که در آن تفاوت قابل توجهی بالاتر است.

در خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار کالیفرنیا بالاترین نرخ مرگ است که در حدود دو نمایندگی خود را در حالت کلی جمعیت, مکان عمومی, بهداشت گفت. دولت است و نه آزاد کردن شماره های خاص در تفکیک نژادی از موارد.

کالیفرنیا coronavirus موارد توسط شهرستان

ما اطلاعات مرکزی صفحه: شامل نقشه های تعاملی است که آهنگ تایید COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر ناشی از اطراف دولت, ملت و جهان است.

نقشه به طور خودکار به روز را نشان می دهد و نزدیک از هر California county است.

و یا زوم کردن برای دیدن شماره از سراسر کشور و جهان است.

ایالات متحده و جهانی coronavirus موارد

از بعد از ظهر شنبه در ایالات متحده تا به حال تقریبا 934,000 تایید coronavirus موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر افزایش به 53,449 مردم در کشور است.

بیش از 5 میلیون COVID-19 آزمایشات انجام شده در ایالات متحده آمریکا

در سطح جهان تقریبا 2.9 میلیون مورد ثبت شده اند و بیش از 202,000 نفر کشته شده اند.

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب