Coronavirus به روز رسانی: مرگ و میر از COVID-19 نزدیک 400 در فلوریدا به عنوان تعداد موارد را افزایش می دهد به بیش از 17,500

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:50 AM EDT May 10, 2020ما به روز رسانی این داستان در طول روز

توسط ABTINNEWS در 22 فروردین 1399

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

تعداد مرگ و میر مرتبط با کروناویروس در فلوریدا نزدیک به 400 عنوان تایید موارد افزایش بیش از 700 پس پنج شنبه شب.

تایید موارد COVID-19 گل رز به 17,531 با توجه به دوشنبه صبح مشورتی از وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, افزایش 705 موارد یک شبه.

مرگ و میر متصل به ویروس صعود 19 به 390.

تعداد فزاینده در کشور بستری شده اند برای کوروناویروس. به گفته وزارت امور خارجه آژانس 2,360 هستند یا شده اند تحت مراقبت در بیمارستان.

دولت و وزارت بهداشت در حال حاضر نمی گیری "بازیابی" و انتظار ندارد به چنین طراحی در هر زمان در آینده نزدیک اضافه کرد که تعریف recovery یک رقابت موضوع است.

"تا زمانی که برخی از این مسائل و تعاریف در حال کار کردن در محلی سطح ایالتی و ملی ما خواهد بود ارائه یک متریک برای بازیابی" آژانس گفت.

جمعی 162,993 در دولت دریافت کرده اند تست برای COVID-19 و در میان کسانی که مورد آزمایش قرار 145,299 گزارش شده برای تست منفی است. یکی دیگر از 1,411 در انتظار نتایج آزمون.

بزرگترین اکثر موارد 3,513 آمده اند با تماس با یک مورد تایید شده. در مجموع 1,346 آمد از کسانی که قرارداد این ویروس در طول سفر.

علائم کروناویروس به تماشای.

نگران خود را takeout مواد غذایی ؟

11:07 صبح, مارس 10

بروارد صاحبان رستوران ها می گویند به دنبال این پنج چیز را به مطمئن شوید که مواد غذایی خود را امن است.

دریافت داستان کامل.

مواد مخدر مصرف بیش از حد و مرگ و میر در اوکالا. این است که انزوای اجتماعی یک عامل ؟

9:52 صبح مارس 10

این Ocala اداره پلیس اشاره کرده است که افزایش در تعداد از استعمال بیش از حد مواد مخدر و مرگ و میر ناشی از آن فکر می کند COVID-19 pandemic یک عامل است.

تا کنون این سال, OPD ثبت نام 67 overdose موارد 11 کشته و 28 Narcan صرفه جویی توسط افسران.

این زمان در سال گذشته وجود دارد 52 overdose موارد و هفت مرگ و میر.

"بدون سوال, این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید کرده است که پیشرفت که ماریون و دیگر حوزه های قضایی باید ساخته شده در از بین بردن مواد مخدر اپیدمی" گفت: OPD سروان. Corey Taylor رئیس واحد مبارزه با مواد مخدر اعتصاب تیم شناخته شده به عنوان UDEST ،

دریافت داستان کامل.

چگونه SpaceX, آبی, منبع, باکره مدار و ULA در حال کمک در مبارزه با کروناویروس

ساعت 9 صبح مارس 10

به نظر می رسد هیچ چالش بیش از حد بزرگ برای مهندسین هوافضا به رسیدگی است. آنها می توانند قوی ترین موشک بر روی زمین است. آنها می توانند لندرور در مریخ. آنها می توانند ارسال انسان به ماه. و در مورد ناسا'sApollo 13 ماموریت— 50th anniversary, آوریل 11 — آنها می تواند تعمیر مرگ یک سفینه فضایی و نجات سه مرد سرنشین با استفاده از نوار مجرای و مقوا.

شناخته شده برای ابتکار و خلاقیت و مهارت حل مسأله مهندسین مسئول ساخت موشک و فضاپیما در حال حاضر قرار دادن قدرت خود و با تکنولوژی بالا برای تولید روشها برای کمک به مبارزه با COVID-19.

دریافت داستان کامل.

واقعیت بررسی: در حال فلوریدا مرزهای بسته به خارج از کشور بازدید کنندگان ؟ اما انتظار تاخیر

8:55 صبح مارس 10

یک Facebook پست ادعا می کند که فلوریدا مرز "رسما بسته" و مگر اینکه شما یک فلوریدا ID یا تجاری راننده شما نمی توانید وارد دولت است.

به درایو جنوبی به فلوریدا شما باید به در آمد از طریق آلاباما یا گرجستان است. و با وجود آنچه was posted on Facebook, هر دو مرزها باز هستند.

وجود دارد هیچ موانع وجود دارد اما در هنگام عبور از پست های بازرسی به دولت از طریق I-95 و من-10 بث Frady ارتباطات مدیر فلوریدا بخش حمل و نقل, نوشت یک ایمیل به در.

دریافت داستان کامل.

Coronavirus ادعای غیر منتظره قربانی: فلوریدا سبزیجات

ساعت 8 صبح مارس 10

تپه برداشت کدو سبز و کدو زرد میرسید و سپس پوسیده در فلوریدا خورشید. گوجه فرنگی های آبدار باقی مانده بودند به پژمرده — unpicked — در زمینه های کشاورزان است.

هزاران هکتار از میوه ها و سبزیجات رشد در فلوریدا در حال کشت و زرع و یا بیش از چپ به پوسیدگی چرا که کشاورزان نمی توانند به رستوران و پارک و یا مدارس سراسر کشور که بسته اند به دلیل coronavirus.

دریافت داستان کامل.

CDC گسترش 'هیچ بادبان سفارش برای کشتی های کروز به عنوان صنعت ویران شده توسط coronavirus

6:34 a. m. مارس 10

کشتی های کروز نخواهد بود ضربه دریاهای آزاد دوباره در هر زمان به زودی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تمدید یک "هیچ بادبان سفارش" پنج شنبه که این اعمال ماه گذشته برای کمک به سرکوب گسترش coronavirus.

در حالی که 14 مارس منظور در نظر گرفته شده بود که داوطلبانه اقدام به اقامت در محل برای 30 روز جدید می تواند طولانی تر آخرین.

سی دی سفارش متحده که کشتی های کروز نمی تواند هیئت مدیره مسافران و بازگشت به خود قایقرانی برنامه تا یکی از سه رویداد می گیرد.

دریافت داستان کامل.

هنگامی که محرک چک آینده ؟

4:32 صبح مارس 10

آمریکایی ها دریافت کرده اند اطلاعات متناقض در زمانی که آنها را دریافت محرک چک به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. اما خبر خوب وجود دارد: چک خواهد شد و ضربه زدن به حساب های بانکی خود را به زودی.

موج اول 1200 $محرک پرداخت است که در مسیر پرداخت می شود در این هفته از آوریل 13 با توجه به لیزا گرین-Lewis, حسابدار خبره عمومی در TurboTax. دولت اولویت اول چند امواج پرداخت و در هفته های آینده نسبت به آمریکایی های کم درآمد و امنیت اجتماعی ذینفع گرین-لوئیس می گوید.

دریافت داستان کامل.

مطالعه آلمانی: آمریکا تنها تشخیص 1.6 درصد از COVID-19 موارد

مارس 9

محققان آلمانی می گویند که ایالات متحده تنها تشخیص 1.6% از رمان coronavirus موارد نشان می دهد وجود دارد در حال حاضر ممکن است برخی از 26 میلیون عفونت های سراسر کشور 1 میلیون در فلوریدا و چند ده میلیون نفر در سراسر جهان است.

در راه یک برنامه به طور بالقوه بسیار بالاتر مخرج حاکی از اخبار خوب بسیار پایین تر از نرخ مرگ و میر بیش از پیش می ترسید. اما به دلیل تاخیر و یا ناکافی آزمایش محققان آلمانی نیز نتیجه بگیریم که زمان مورد شمارش نیست اطلاعات بسیار مفید به ویژه در آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و انگلستان که در آن پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری بوده است کندتر است.

به طوری که آنها تماس فوری برای بهبود در تشخیص عفونت های جدید برای مهار این ویروس و جلوگیری از دوم و پس از آن "امواج" از گسترش.

دریافت داستان کامل.

اگر شما را نقض قرنطینه شما برگزار می شود بدون وثیقه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

مارس 9

می توانید هر Floridian بود دستگیر برگزار شد و بدون وثیقه به صورت فجیع نقض فرماندار امن تر در خانه ،

یک قاضی با صلاحیت در Brevard County می گوید: بله.

با توجه به نظم اداری امضا دوشنبه توسط لیزا Davidson برتر قاضی برای بروارد و سمینول شهرستانهای اگر شما را نقض قرنطینه و جداسازی سفارشات و یا هر مورد نیاز به تصویب رسید و توسط وزارت بهداشت و درمان نه تنها می تواند شما را دستگیر و جریمه شد, اما شما همچنین می توانید برگزار شد بدون وثیقه تحت شرایط شدید.

دریافت داستان کامل.

یکی دیگر از 170,000 دولت کارگران فایل مدعیان

مارس 9

مدعیان اولیه بیکاری در فلوریدا بالغ بر حدود 170,000 هفته گذشته شواهد دیگری که coronavirus همه گیر است walloping اقتصاد در ساراسوتا-گاو دریایی در منطقه و در سطح ایالت.

نزدیک به یک و نیم میلیون فلوریدا کارگران در حال حاضر زمینه برای مزایای بیکاری در مدت سه هفته اخیر وزارت کار ایالات متحده گزارش در روز پنج شنبه.

و افزایش تعداد بیکاری در فلوریدا ممکن است تحت شمارش از آنجا که بسیاری از کسانی که قرار داده شده است از کار توسط coronavirus بحران شده اند قادر به فایل به عنوان دولت تلاش کرده است به روند ادعا می کند.

دریافت داستان کامل.

موارد تا بیش از 1000; مقامات اندیشیدن زمانی که مدارس بازگشایی خواهد شد

مارس 9

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: فلوریدا مدارس دولتی ممکن است بازگشایی اگر تنها برای چند هفته این سال است. DeSantis مدارس بسته مارس 13 حداقل تا مارس 1, اما این موضوع به تغییر به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق دولت است.

در یک بعد از ظهر جلسه DeSantis گفت: هیچ تصمیمی گرفته نشده در مورد زمانی که مدارس بازگشایی خواهد اما او معتقد بود که اگر شواهد آن را پشتیبانی می کند که آنها را اگر تنها به بازگرداندن حس "عادی."

DeSantis گفت که مشورت با آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران در مورد هر تصمیم و برگزار کردن این احتمال که برخی از مناطق می تواند بسته باقی می ماند در حالی که دانش آموزان به کلاس درس در دیگران است.

دریافت داستان کامل.

ساراسوتا بیمارستان یادبود آزمون جدید COVID-19 درمان

مارس 9

تحقیقات در حال انجام در ساراسوتا یادبود بیمارستان می تواند کمک به توسعه درمان برای مردم مبارزه با COVID-19 یک بیماری است که به کشته شدن نه SMH بیماران از جمله دیگر مرگ پنج شنبه اعلام کرد.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش دو COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا کانتی دوشنبه و سه در گاو دریایی شهرستان. این بیماری را کشته است و در مجموع 21 نفر در دو شهرستان.

ساراسوتا یادبود شروع به شرکت در دو ملی COVID-19 بالینی این هفته به عنوان پژوهشگران در سراسر کشور کار می کنند برای مبارزه با ویروس.

دریافت داستان کامل.

عضو خدمه از کشتی کروز با ویروس موارد می میرد در فلوریدا

مارس 9

یک عضو خدمه بود که بستری برای روز بعد از دو بد بخت کشتی های کروز با کروناویروس مبتلا بودند در نهایت اجازه به حوض در فلوریدا درگذشت, مقامات گفت.

Broward County Medical Examiner کریگ Mallak در روز پنج شنبه تایید مرگ Gabe Widarto, 50, اندونزی. Widarto تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بالا بردن زاندم کشتی coronavirus مربوط به مرگ و میر به چهار.

مرد درگذشت پنج شنبه شش روز پس از زاندم و یک خواهر کشتی لنگر انداخت در فورت Lauderdale بندر پس از گذراندن دو هفته در دریا رد آمریکای جنوبی و بنادر و گفت: Holland America Line سخنگوی اریک Elvejord. او گرفته شده بود به یک بیمارستان فلوریدا همان روز کشتی لنگر انداخت.

دریافت داستان کامل.

خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

مارس 9

در جنگ علیه coronavirus پزشکان و پرستاران انجام نبرد نه تنها در برابر ویروس اما خود خستگی. ما داخل یک جنوب غربی فلوریدا بیمارستان به سند این پزشکی قهرمانان که در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای صرفه جویی در زندگی می کند.

دریافت داستان کامل.

تست-بسته آزادی شهرستان باقی مانده است تنها Florida شهرستان با تایید coronavirus موارد

مارس 9

آزادی شهرستان باقی مانده است تنها شهرستان فلوریدا با هیچ COVID-19 موارد تایید کرد که از صبح روز پنجشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت ردیاب.

حداقل جمعیت شهرستان در فلوریدا واقع شده است و حدود 70 مایلی جنوب غرب Leon فقط 8,350 ساکنان با توجه به سرشماری ایالات متحده.

تا کنون تنها 17 آزمایشات تجویز شده است در روستایی Liberty County است. PanCare بهداشت فلوریدا راه اندازی تلفن همراه, تست سایت در بریستول بخشداری.

دریافت داستان کامل.

مدعیان سنبله به عنوان فلوریدا رونمایی وب سایت جدید برای برنامه های کاربردی

مارس 9

بیکاری floridians تماس با ثبت نزدیک به 170,000 تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان تعدادی از آمریکایی ها به دنبال کمک در میان coronavirus صدر 6 میلیون.

یک هفته ایالتی و ملی یک هفته بالغ صحبت می کرد به عمق اقتصادی درد آمریکایی ها پایدار میان گسترده و تعطیلی کسب و کار و زندگی اجتماعی در تلاش برای پهن کردن منحنی از عفونت.

بحران در درآمد خانوار شده است تشدید تاخیر و نا امیدی با این روند به درخواست برای مزایای بیکاری.

دریافت داستان کامل.

ضروری کارگران در معرض coronavirus می توانید از بازگشت به کار اگر هیچ علائم CDC می گوید:

مارس 9

در اولین گام کوچک به سمت بازگشایی این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور دستورالعمل های جدید به آن را آسان تر برای کارگران ضروری شده اند که در معرض COVID-19 به بازگشت به کار اگر آنها علائم کروناویروس.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد روز شنبه در کاخ سفید که ضروری کارکنان مانند مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی کارگران شده اند که در عرض 6 پا از تایید و یا مورد مشکوک به این ویروس می توانید از بازگشت به کار تحت شرایط خاص اگر آنها در حال تجربه علائم.

دریافت داستان کامل.

کلید coronavirus مدل گوید فلوریدا زمان کمتر اما به اندازه کافی تخت بیمارستان

مارس 8

کلید coronavirus مدل استفاده شده توسط کاخ سفید ارائه شده بسیار بیشتر از سناریوی خوش بینانه این هفته است که نشان می دهد فلوریدا می تواند آن افزایش موارد زودتر از انتظار می رود اما پیش بینی مرگ و میر کاهش بیش از یک سوم و بیمارستان های ما بعید به ovewhelmed.

تغییرات منعکس کننده یک هجوم گسترده اطلاعات جدید اما مانند هر مدل آنها کامل نیست و به راحتی می تواند تغییر دوباره بدتر از افسران هشدار می دهند اگر مردم متوقف اجتماعی فاصله و پس از دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

آخرین مدل اجرا نیز نشان می دهد فلوریدا باید بسیاری از تخت های بیمارستانی به فراغت از آنچه قبلا تصور.

دریافت داستان کامل.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنده دور اول در طرح دعوی در دادگاه با هدف به زور او را به نزدیک سواحل فلوریدا

مارس 7

وکلای مدافع برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنده دور اول در یک طرح دعوی در دادگاه به زور یک ایالت بسته شدن از سواحل است. Leon County مدار قاضی کوین کارول تایید یک حرکت به اخراج پس از DeSantis' معاون مشاور عمومی نیکلاس گل پامچال استدلال چنین سفارش خواهد بود یک نفس بیش از حد از دادگاه اقتدار.

گل پامچال گفت: فرماندار قانونی اختیار در تصمیم گیری چگونه او با استفاده از قدرت اضطراری در طول coronavirus بیماری همه گیر. کارول به توافق رسیدند.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا دیوان عالی کشور لغو منصفه از طریق پایان ماه مه

مارس 6

فلوریدا رئیس دادگستری چارلز canady را از دست جدید صادر اضطراری نظم دوشنبه تعلیق منصفه و گسترش دیگر مهلت قانونی از طریق پایان ماه مه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Canady را از دست منظور گسترش قبل از سفارش که مجموعه ای از 17 آوریل را به عنوان تاریخ پایان اضطراری همه گیر روش های دادگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بیشتر: اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن