Coronavirus Treasure Coast: سالن های محلی بسته, حوادث, لغو موکول میان COVID-19 نگرانی

Cheryl McCloud, هاردکور, Wegman و لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:45 AM EDT Mar 23, 2020در

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

در اینجا یک لیست از حوادث و یا فعالیت های لغو شده در ساحل گنجینه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

این لیست به روز خواهد شد به طور منظم, بنابراین مطمئن شوید که برای بررسی بازگشت.

ایالت لیست لغو

Indian River County

Mardy Fish کودکان بنیاد مسابقات قهرمانی تنیس: مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26-3 مه در بلوار باشگاه تنیس در ساحل Vero به تعویق افتاده است.

McKee باغ گیاه شناسی: تا اطلاع ثانوی بسته. تمام وقایع, فعالیت ها, کلاس ها, تورهای, برنامه ها و جلسات لغو شده اند از طریق آوریل 6 — از جمله سالانه باغ و عتیقه نمایش و فروش برنامه ریزی شده برای مارس 20 مارس 22.

Humane Society of Indian River County & ورو بیچ: بسته به ترافیک پا و عامل تحت انتصاب تنها. پارک سگ بسته است و تا اطلاع ثانوی. همه HSVB-حوادث حمایت و/یا جلسات آموزشی لغو شده اند. داوطلبان خواسته شد تا به ماندن در خانه.

رودخانه سرگرم کننده شلیک: این رویداد برنامه ریزی شده برای مارس 27 لغو شده است.

فن مورد علاقه های شما Redux کنسرت موکول شده است برای مارس 24.

این 'Pinta' و 'نینا': کپی از کلمبوس' کشتی ها به حالت تعلیق در آن سفر به ساحل Vero.

شهر ساحل Vero تفریح و سرگرمی گروه: همه گروه حوادث فعالیت ها و از جمله کلاس های ایروبیک در آب, ورزش, کلاس های, پل, دور سینه, تنیس, درمانگاه, رقص, ژیمناستیک, هنرهای نمایشی و ثبت نام و رخصتی بهار, تشویق اردوگاه هستند لغو شده است. این چشمه در رویال پالم پوینت را اجرا کنید تا بیشتر متوجه شوید. امکانات تفریحی از جمله اوقات فراغت مربع رودخانه راکت پیچیده و ساحل Vero مرکز جامعه هستند تا اطلاع ثانوی بسته.

فلوریدا دیوان عالی کشور: همه هیئت منصفه رسیدگی داوران انتخاب دادرسی و کیفری و مدنی منصفه از دوشنبه, مارس 16 تا جمعه, مارس 27 به حالت تعلیق درآمد.

جکی رابینسون آموزش مجتمع در ساحل Vero به طور موقت به حالت تعلیق در تمام عملیات و هفتم سالانه جکی رابینسون جشن بازی لغو شده است.

حشره دار دسته: تمام برنامه ها تا مارس 30 هستند به تعویق افتاد. پوشک گنجه باز می ماند با تعیین وقت قبلی در

محیط زیست مرکز آموزش مجازی: اعضای تنها BBQ به تعویق افتاده است.

ریورساید تئاتر را لغو کرده است, تمام اجراهای "La Cage aux Folles" و آینده تولید "محافظ." "بیکرزفیلد غبار" خواهد بود به تعویق افتاد و به تاریخ بعد. همه کلاس ها لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

سروان مشعر SandBar باشگاه ساحل سروان Hirams ماجراجویی Center & مارینا و هدیه فروشگاه عملیات تا اطلاع ثانوی بسته. Blackfins Riverfront کوره باقی خواهد ماند و باز با خدمات محدود و محدود به حضور بیش از 50 نفر در یک زمان.

این Indian River County هیئت مدیره مدرسه: دو جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه لغو شده, مقامات منطقه تایید دوشنبه. این حرکت اجازه می دهد تا کلید های منطقه رهبری به تمرکز بر روی آماده سازی منطقه آموزشی ارائه طرح -- که شامل توزیع لپ تاپ های دانشجویی -- باید مدارس بسته باقی می ماند بیش از دو هفته, مدرسه, مدیره رئیس لورا Zorc گفت. هیئت مدیره بود و انتظار می رود از آن مقرون به صرفه مسکن بحث نشست و آن را به طور منظم برنامه ریزی شده سرپرست کارگاه. دو جلسات نشده است موکول Zorc گفت.

امرسون مرکز: از جمله هنر در امرسون مرکز امرسون مرکز سری فیلم و نمایشگاه گوشه بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی.

Chick-fil-a: محل بر جاده دولت 60 است که در حال حاضر از طریق درایو تنها.

سباستین ورودی منطقه سده جشن: این رویداد به جای برنامه ریزی شده در مارس 2 در ورودی سباستین پارک ایالتی.

دیزنی ورو بیچ توچال: والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر و ورو بیچ توچال را در 5 بعد از ظهر روز جمعه اجازه می دهد تا موجود مهمانان دیگر ترتیبات. همه دیزنی فروشگاه در آمریکای شمالی خواهد شد شنبه.

زندگی می کنند! از ورو بیچ: این نشان می دهد که در امرسون مرکز در ورو بیچ خواهد شد که موکول عبارتند از:

 • پیکان (فلش) شکسته آهنگ نیل یانگ در پنج شنبه, مارس 19
 • چیز عجیب و غریب فضایی نهایی David Bowie کنسرت تجربه onThursday, مارس 26
 • کلاسیک آلبوم زنده" فلیتوود مک Greatest Hits on پنج شنبه, آوریل 2
 • پیتر آشر (پیتر و گوردون شهرت) در روز پنج شنبه, آوریل 9

محیط زیست مرکز آموزش مجازی: 64 هکتار پردیس در جزیره ای در تالاب رودخانه هند در 255 بلوط زنده در درایو Wabasso باز خواهد شد رایگان در طول ساعات روز; اما تمام ساختمان ها از جمله ورود pavilion طبیعت گوشه و کشف ایستگاه بسته خواهد شد و برنامه های, حوادث و تورهای از جمله شکستن بهار اردوگاه شده اند به حالت تعلیق درآمد. کلاس های یوگا از 9 تا 10 صبح روز شنبه منتقل خواهد شد خارج: نشان می دهد تا با یک حصیر یا حوله ساحل; $10.

یادگیری اتحاد 10 سالگرد جشن: این ورو بیچ سازمان مبتنی بر لغو آن, آوریل 1 جشن.

ورو بیچ اتاق بازرگانی ناهار و یادگیری: شهرستان, مدیر مونت می افتد و برنامه ریزی مدیر Jason Jeffries را نمی دهد یک مرور کلی از سه گوشه مارس 16. یک تاریخ جدید مشخص خواهد شد بعد.

این ساحل Vero نمایش هواییدر اصل برنامه ریزی شده برای مارس 25 و 26 به تعویق افتاده است با تاریخ جدید مشخص شود. همه بلیط خریداری و پارکینگ مجوز برای سال 2020 نمایش هوایی مفتخر خواهد بود در آینده برنامه ریزی شده ورو بیچ هوا نشان می دهد با توجه به این رویداد Facebook صفحه.

ترش جشنواره: حوادث در مارس 28-29 لغو هستند و از دست ترش مجلل در مارس 18, به تعویق افتاده است.

تیاو آتش نشانان' Indian River County نمایشگاه: این نمایشگاه که می شده اند تجلیل از 40 سال بود که برنامه ریزی برای باز کردن در 5 p. m. روز شنبه و تا آخرین مارس 22 در این Indian River County Fairgrounds در شمال ساحل Vero.

سنت ادوارد در مدرسه: این ورو بیچ مدرسه لغو کلاس و مدرسه-فعالیت های مرتبط برای دوشنبه و سه شنبه. مدرسه نیز درخواست شرکت فعالیت هایی مانند دو و میدانی بود به حالت تعلیق درآمد.

مدرسه منطقه Indian River County, معلم, نمایشگاه کار: مدرسه منطقه را لغو کرده است معلم کار عادلانه در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه و مدرسه انتخاب نمایشگاه بود که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

ورو بیچ نماز صبحانه: کمیته لغو این سال صبحانه بود که برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 26.

Belyavsky کنسرت: کنسرت شامل پیانیست روسی سرگئی Belyavsky شده است به تعویق افتاد و قرار بود به اتفاق در مارس 29. جدید آزمایشی عملکرد 7 p. m. آوریل 24.

رودخانه هند کالج ایالتی:

 • این مدرسه تحصیل در خارج از کشور برنامه های لغو شده برای سال 2020
 • افلاک نما را نشان می دهد معلق حداقل تا آوریل است.
 • تمام رویدادهای ورزشی هستند به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 28.
 • همه هنرهای نمایشی, رویدادهای برنامه ریزی شده برای famous birthdays و Wynne جعبه سیاه تئاتر لغو طریق حداقل مارس 28.
 • عمومی, استخر, ساعت لغو شد به طور نامحدود.
 • داوطلب مالیات بر درآمد کمک مارس 26 لغو شده است.
 • پروژه عید لبخند شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.
 • 2020 فلوریدا امید ورزش برنامه ریزی شده برای آوریل 1 به 6 است لغو شد.
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی نمایشگاه برنامه ریزی شده برای تاریخ 1 آوریل به تعویق افتاد.
 • یک نمایشگاه کار برنامه ریزی شده برای 9 آوریل به تعویق افتاد.

مهد کودک و آمادگی همکاری: رویدادهای زیر لغو شده است: Pre-K و مهد کودک دور تا برنامه ریزی برای آوریل 4 و Moonshot همایش برنامه ریزی شده برای تاریخ 14 آوریل.

ورو بیچ بهار قایق نشان می دهد: برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 4-5

شهرستان سنت لوسی

مشهور محلی ناهار: برنامه ریزی شده در آوریل 19, این رویداد شده است

شهرستان فورت پیرس: تمام ساختمان های شهر به جز شهر بسته شده است. تمام هیئت مدیره و کمیته جلسات لغو شد به غیر از شهرستان کمیسیون.

گنج ساحل نمره: همه در شخص و کارگاه های آموزشی چهره به چهره جلسات مشاوره به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. پشتیبانی آنلاین همچنان در دسترس خواهد بود.

شهرستان فورت پیرس مارینا: هدیه فروشگاه بسته; مارینا است که مصرف رزرو جدید

سنت لوسی املاک شهرستان ارزیاب دفتر: دفتر بسته است شروع دوشنبه, مارس 16

جکی رابینسون جشن بازی: آوریل 15 رویداد لغو شده است.

سنت لوسی County Tax Collector را تست جاده: موثر سهشنبه, مارس 17 هر مشتری با یک موجود انتصاب خواهد شد از طریق ایمیل مطلع از لغو.

این حقیقت درونی پروژه: به طور موقت به حالت تعلیق در تمام گروه های پشتیبانی و فعالیت های آن در همه مکان در ساحل گنجینه موثر دوشنبه, مارس 16.

Treasure Coast, جشنواره بین المللی فیلم: در اصل برنامه ریزی شده را برای مارس 19 مارس 22 رویداد به تعویق افتاده است تا ژوئن 25. تمام بلیط های در حال حاضر خریداری خواهد شد.

گاو دریایی مشاهده و مرکز آموزش: فورت پیرس تسهیلات 5 کیلومتری مسابقه در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 21 منتقل شده است به Nov. 7. این مرکز ششم ارائه Eco-شب سری در فورت پیرس قایق بادبانی باشگاه به تعویق افتاده است تا اطلاع ثانوی.

طلوع آفتاب تئاتر: همه نشان می دهد لغو شد تا آوریل 3.

شهرستان فورت پیرس حوادث: همه لغو شد.

 • جاز در مور Creek
 • جمعه متحرک
 • مرکز شهر بازار کشاورز
 • جاز بازار
 • شنبه بازار سبز
 • Dancin' در خیابان
 • جاز هفته
 • بازسازی روستای دیابت پیاده روی
 • گاو دریایی مرکز 5K
 • دریا بلوز
 • روز احمق 5K

FAU بندر شعبه اقیانوس کشف: کلاس های حضوری و سخنرانی شده اند به تعویق افتاد از جمله اقیانوس علم مجموعه سخنرانی دریایی, علم, جمعه, سخنرانی, سری, اقیانوس, کشف بازدید کنندگان مرکز, مکان عمومی, تور و سخنرانان اداره است.

انجمن سرطان آمریکا: همه حوادث شده اند به حالت تعلیق از جمله سنت لوسی شهرستان رله برای زندگی است.

جلبک های سبز-آبی نیروی کار: نیروی کار جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 16 در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی به تعویق افتاده است.

سنت لوسی County School District: خارج از دولت زمینه سفر لغو شده است.

جان کارول دبیرستان: Closed از طریق جمعه, مارس 27.

بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی: این بخش از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک در فورت پیرس است که به تعویق انداختن فرد در کلاس ها و سخنرانی ها و توقف عرضه عمومی از جمله اقیانوس کشف بازدید کنندگان مرکز عمومی تورهای سخنرانان دفتر اقیانوس علم مجموعه سخنرانی و علوم دریایی جمعه سخنرانی سری به تعویق افتاد نهایی رویداد در اقیانوس علم مجموعه سخنرانی برنامه ریزی شده برای مارس 18.

سنت لوسی شهرستان ایستگاه آتش: همه خانه ها باز شده اند لغو شد.

پسران و دختران باشگاه سنت لوسی شهرستان: تمام clubhouses بسته خواهد شد در طول هفته از رخصتی بهار, مارس 16-24. ماهیگیری برای آینده برنامه ریزی شده در آوریل 4 و 25 سالگرد, جشن, برنامه ریزی برای جمعه, آوریل 24 نیز به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

لینکلن پارک خیابان اصلی: موسیقی جاز در مور کریک برنامه ریزی برای 20 مارس به تعویق افتاده است.

مارتین کانتی

J-5 مزرعه انبار فروش: آزمایشی به تعویق افتاد, مارس 9.

زیستگاه برای بشریت بازگرداند: تا اطلاع ثانوی بسته.

قرمز و سفید و آبی باش: به جای برنامه ریزی شده در مارس 28 و 29 این استوارت رویداد به تعویق افتاده است.

جامعه انسانی از گنج ساحل: ساعت از عملیات در حال حاضر 10 صبح تا 3 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و فرزندخواندگی توسط قرار ملاقات فقط. همه HSTC حمایت رویدادها و فعالیت ها باید لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

رودخانه ائتلاف: این نشست در اصل برنامه ریزی شده برای 6 بعد از ظهر 26 مارس در استوارت تالار شهر لغو شده است.

Tikis در تراس: ایران راه Martin County, مارس 27 رویداد لغو شده است.

مارتین شهرستان پارک ها و کتابخانه ها: تا اطلاع ثانوی بسته از جمله:

 • Sailfish چلپ چلوپ Waterpark
 • ماجراجویی پلت فرم چادر در پارک Phipps
 • برنامه ها و رویدادهای برگزار شده توسط مارتین در شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش امکانات به جز شکستن بهار کمپ
 • تمام شاخه های Martin County Library System نزدیک به آغاز چهار شنبه, مارس 18.

جنسن بیچ اتاق بازرگانی: همه وقایع لغو شد تا آوریل 8.

مرکز شهر استوارت صنایع دستی نمایشگاه: سالانه 23 رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 28 و 29 مارس لغو شده است.

حوب ساند اتاق بازرگانی: اتاق کار بسته تا آوریل 1.

آمریکای شمالی باز Skiff: برنامه ریزی شده برگزار می شود مارس 27 تا 29 مارس در جنسن بیچ رویداد به تعویق افتاده است.

اسقفی کلیسا: از جمله سنت لوک کلیسای اسقفی در پورت سلرنو; St. mary's کلیسای اسقفی در Stuart; تمام قدیسین کلیسای اسقفی در جنسن بیچ; و کلیسای ظهور در شهرستان پالم بسته به عبادت عمومی و مجامع عمومی از طریق 30 مارس.

شعر تئاتر: تمام اجراهای طریق 6 آوریل لغو شده اند

پسران و دختران باشگاه Martin شهرستان: بسته تا مارس 27.

Mutt مارس جشنواره و Waterfest: جامعه انسانی از گنج ساحل 17 سالانه Mutt مارس جشنواره و شهر استوارت Waterfest حوادث لغو شده است. هر دو رویدادهای برنامه ریزی شده بودند, مارس 28 در پارک یادبود.

چارلز & Rae کین مرکز: خانه به شورای پیری شهرستان مارتین به طور موقت لغو همه فعال ارشد برنامه نویسی.

بیشتر: Martin County, مرکز مقابله با حوادث برای محافظت از سالمندان از قرار گرفتن در معرض coronavirus

جنوب شرقی افتخار پرواز: دو بهار پرواز است که در درمان جانبازان به بازدید از بنای یادبود در واشنگتن لغو شده است.

فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه: زمین های تفریحی مانند Dupuis مدیریت منطقه در غرب شهرستان مارتین باز می ماند برای استفاده روزانه اما خواهد شد به طور موقت بسته شده به اردو موثر پنج شنبه, مارس 19. منطقه بسته شده است دفاتر خود در زمینه ایستگاه های خدمات مراکز و ستاد در وست پالم بیچ. مقامات در حال بررسی گزینه ها برای نگهداری برخی از آینده جلسات عمومی را آنلاین. برای به روز رسانی به sfwmd.gov.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: در جنوب شرقی فلوریدا افتخار پرواز لغو دو بهار پروازها به مقصد واشنگتن ،

پالم بیچ شهرستان

این Flagler موزه به روی عموم بسته شده از مارس 17 از طریق 31 مارس است.

SunFest: 2020 هنر و موسیقی جشنواره, که می گیرد در طول Intracoastal آبراه در مرکز شهر وست پالم بیچ, لغو شده است, با توجه به وب سایت رسمی خود را.

پالم بیچ بین المللی قایق نمایش: این مراسم به تعویق افتاده است به دلیل جهانی بهداشت, نگرانی, با توجه به وب سایت خود را.

Raymond F. Kravis مرکز هنرهای نمایشی: این مرکز بسته شده است از طریق پایان ماه.

لغو? ارسال اطلاعات خود را به yesdesk@tcpalm.com.

اقامت و دریافت آخرین اطلاعات شما نیاز به تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن