Coronavirus مانع از فاصله سفر آخر هفته روز یادبود اما مردم محلی ممکن است سرمایه گذاری در نیروی

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:55 PM EDT 21 مه سال 2020در حالی که روز یادبود تعطیلات آخر هفته

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

در حالی که روز یادبود تعطیلات آخر هفته سفر در سراسر کشور است که انتظار می رود به یک رکورد کم در این سال به دلیل از رمان coronavirus همه گیر از گنج ساحل اجرای قانون مقامات در حال برنامه ریزی برای دیدن بیشتر مردم از قرنطینه و با بهره گیری خود را در سه منطقه شهرستان.

برخی در حال افزایش گشت زنی در اطراف سواحل, جاده ها و مناطق پارکینگ.

"فقط بر اساس جمعیت دیده ایم ما در سواحل و آبراه های ما به تازگی اگر آب و هوا نگه می دارد و آن را خوب انتظار دارم که ما در حال رفتن به دیدن شبیه به آنچه که ما می بینیم در یک سال نرمال" Indian River County کلانتر مسلح ، اریک گل گفت. "من فکر می کنم آن را برای رفتن به مشغول است."

Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر گفت: او باید در حدود 20 اضافی نمایندگان گشت از مناطق محبوب برای اطمینان از همه امن باقی می ماند.

"به نحوی ما سواحل گرفته اند در یک بزرگتر-از-زندگی جاذبه برای مردم شاید به این دلیل که آنها شده اند قادر به رفتن. آنها فقط خارش به," او گفت:. "این آخر هفته گذشته این بود قشنگ بسته بندی شده."

زمانی که پالم بیچ شهرستان سواحل بسته شد و مردم شمال به رهبری مارتین مسئولان شهرستان مورد نیاز شناسایی چک اجازه می دهد تنها ساکنان آن در سواحل آن. پالم بیچ شهرستان از افتتاح سواحل آن.

"پالم بیچ و سنت لوسی امیدوارم اقامت در مناطق خود و استفاده از سواحل و مارتین شهرستان استفاده خواهد شد خود را در سواحل" اسنایدر گفت.

مقامات در حال تشویق مردم به صورت هوشمند و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"وجود دارد مقدار زیادی از فضای در ساحل و وجود دارد مقدار زیادی از فضای در آبراه های ما که در آن مردم می تواند امن و هنوز هم خوب آخر هفته" گل گفت. "ما فقط می خواهیم آنها را به امن است."

سنت لوسی County Sheriff کن ریمل مژه و ابرو گفت که او آماده سازی خود برای دیدن بیشتر مردم در این آخر هفته از او دیده می شود در دو ماه گذشته.

او هشدار داد که پارکینگ در شهرستان سنت لوسی سواحل محدود است و مردم خواهد بود اگر یکی از آنها پارک در مالکیت خصوصی. او گفت: جیسی و جنوب جاده پارک را بسته است.

بیشتر: دعوا نیروی فورت پیرس به جیسی و جنوب جاده پارک برای آخر هفته روز یادبود

"مردم باید آگاه از کسانی که (ساحل) تعطیلی و من می دانم که برخی از این افراد که به طور معمول به دیدن این پارک در حال رفتن برای پایان دادن به در دیگر سواحل در شهرستان," او گفت:.

ریمل مژه و ابرو گفت: این سازمان خواهد شد که نمایندگان در سواحل جاده و آبراه گشت برای اطمینان از همه امن است و نه شکستن قانون است.

در جاده ها

فلوریدا گشت بزرگراه سخنگوی سرهنگ Yanko ریس گفت: آژانس انتظار برای دیدن افراد کمتر در بین 95 و فلوریدا شاهراه در سفرهای طولانی این تعطیلات آخر هفته در مقایسه با سال های گذشته است.

این جاده هنوز هم مشغول خواهد بود گفت: با مردم و بازدید از خانواده در بخش دیگر از دولت است.

او گفت: سربازان خواهد بود از حصول اطمینان از همه شیوه های امن عادات رانندگی.

بیشتر: Headwaters دریاچه قایق سطح شیب دار می تواند باز با روز یادبود را coronavirus نگه داشتن آن بسته ؟

در سراسر ایالت فلوریدا در کشور قیمت گاز انتظار می رود که کمترین آنها بوده است و در دو سال آخر هفته روز یادبود با توجه به AAA مقامات.

اما با وجود قیمت پایین تر در پمپ AAA انتظار دارد که مردم کمتر در جاده ها.

"در سال گذشته 43 میلیون آمریکایی سفر برای آخر هفته روز یادبود – دوم-بالاترین سفر دوره ثبت شده از AAA شروع ردیابی تعطیلات سفر جلد در سال 2000 گفت:" پائولا Twidale معاون ارشد رئیس جمهور از AAA سفر. "اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز در عمل این تعطیلات آخر هفته را به مسافرت حجم است که به احتمال زیاد به یک رکورد کم است."

در جنوب و جنوب شرقی منطقه از کشور, قیمت گاز پیش بینی شده برای طیف وسیعی از $1.51 یک گالن در می سی سی پی به $1.77 یک گالن بنزین در فلوریدا, او گفت:.

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب