Coronavirus: استوارت کلیسا دارای درایو در عید پاک خدمات به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

لیندزی Leake Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:39 PM EDT May 12, 2020استوارت — شما می توانید شنیدن Rev. دکتر

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

استوارت — شما می توانید شنیدن Rev. دکتر دارل اورمان قبل از شما می تواند او را ببیند. عمیق خود را لگدمال چندمین بار کردن ساختمان در جنوب غربی اقیانوس بلوار به سمت چپ خود غرب سومین خیابان در سمت راست او.

این عید پاک یکشنبه اورمان به منبر بود اجاره بالابر قیچی است که او را بالاتر از سطح آسفالت بسیاری از اولین کلیسای باپتیست استوارت که در آن حدود شش ده اتومبیل اندود شده تا به شکل موقت pews. نقاب ushers doled نسخه از کلیسا بولتن بادبان را از طریق وسیله نقلیه ویندوز.

"چه پیامی است که از این ویروس؟" اورمان خواسته جماعت خود دست دستکشهایش ریخته محکم مقدس است. "پیام این ویروس این است که مرگ و میر بازديد همه است."

► Can't touch this: SARS-CoV-2 زندگی می کند تا 72 ساعت بر روی این سطوح

First Baptist استوارت ارائه یک درایو در خدمات برای هفته دوم در حال اجرا به عنوان COVID-19 سمان گرفتن آن بر روی گنج در سواحل فلوریدا و ایالات متحده است.

فلوریدا وزارت بهداشت در پنج شنبه شب اندکی بیش از 19,800 موارد COVID-19 ایالت از جمله 461 مرگ و میر. وجود 122 افراد آلوده در شهرستان مارتین 152 در سنت لوسی شهرستان و 74 در رودخانه شهرستان است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده بیش از 525,700 موارد از جمله به سمت بالا از 20,400 مرگ و میر در ایالات متحده و در آن سرزمین.

قیامت روز یکشنبه

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' "امن تر-در-صفحه اصلی" حکم شده است در محل به مدت دو هفته باقی خواهد ماند و در اثر حداقل برای بقیه مارس. فرماندار منظور اجرایی می پرسد که شهروندان ارشد و دیگر جمعیت های آسیب پذیر باقی می ماند و تشویق عموم به سرمایه گذاری تنها "برای به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و یا انجام فعالیت های ضروری."

بسته بندی pews در روزهای یکشنبه یک چنین ضرورت; فرمان اجرایی 20-91 اجازه "حضور در مراسم مذهبی خدمات انجام شده در کلیساها و کنیسه ها و خانه های عبادت است."

► 'امن تر در خانه': اینجا چه فلوریدا می تواند, نمی تواند انجام دهد و تحت فرمان اجرایی

هنوز اورمان گفت: برگزاری سنتی عید پاک یکشنبه سرویس شد هرگز مورد توجه است. او به دنبال یک راه خلاق برای ارائه به صورت جماعت خود را بدون شکستن CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"ما می خواهیم به راه رفتن tightrope بین آگاهی اجتماعی و مراقب باشید" اورمان "و پس از آن نیز مسئول بودن است پروردگار ما."

اورمان شده است که در راس First Baptist استوارت برای 28 سال اشاره کرد او تبدیل به مارتین مقامات شهرستان برای مشاوره در مورد چگونه به انتشار اخبار خوب با خیال راحت. او گفت: "کلانتر و شهرستان کمیسیون به او چراغ سبز خود را برای رانندگی در خدمات.

"مردم ما — آنها واقعا آن را درک" اورمان گفت. "آنها love being loved, همانطور که همه ما انجام دهد."

ماریو Cobo شده است یک عضو از اولین باپتیست استوارت به مدت هشت سال. صبح عید پاک او عینک دستکش و فولاد ماسک با markered صورت خندان او به عنوان دست از برنامه های.

"[برگزاری خدمات] همه چیز را به ما; که مهم ترین چیز است," او گفت:. "این کلیسا است که رابطه ما با خدا است."

Cobo افزود: "ما همیشه باز نیست فقط برای اعضای ما اما برای کسی که اگر آنها نیاز به چیزی."

دین از راه دور

جامعه کلیسای ورو بیچ برگزار شد درایو از طریق نخل خدمات روز یکشنبه هفته گذشته است. محله های کشیش نشین سنت برنادت کلیسای کاتولیک در پورت سنت لوسی می توانید با شرکت در روزانه جرم از راه دور. نماز جمعه در مرکز اسلامی فورت پیرس شده اند به حالت تعلیق درآمد. معبد بث شالوم در ورو بیچ برگزاری عید فصح Seder از طریق ویدئو کنفرانس.

رهبران مذهبی و وفادار هستند تطبیق با عبادت در جهانی همه گیر.

TCPalm را در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبر همکاران در مجله پیک در لوئیزویل کنتاکی گزارش داد که سربازان دولت صادر قرنطینه اعلامیه به نمازگزاران در Hillview کلیسا در روز یکشنبه ، کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear تا به حال ممنوع تجمع جمعی از جمله فرد در خدمات کلیسا.

عبادتگاه های سراسر کشور آمده اند به خطر گسترش COVID-19 از طریق فرد در جماعت.

اورمان یک درهم. اما صبح عید پاک به جای دادن اعضای کلیسا مورد نظر خود را در وداع با او بصورت تماسهای مکرر هود از اتومبیل های خود را به عنوان آنها بیرون کشیده و از پارکینگ. با وجود این در حال انجام COVID-19 بحران "ما باید بسیاری سپاسگزار برای" اورمان گفت.

کشیش نیز نیست بدون شوخی. او خاطر نشان کرد که در آوریل 19, First Baptist استوارت میزبانی کاغذ توالت یکشنبه; را به هفته آینده رانندگی در خدمات و شما هر رول را با داغترین کالا در شهر است.

"من میخوام تمرین کنید و سعی کنید برای دریافت [یک رول کاغذ توالت] به گشودن زمانی که من آن را پرتاب" او خندید "مثل یک پرچم در حال اهتزاز."

لیندزی Leake, TCPalm را توضیح خبرنگار دارای کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی و کارشناسی خود را از دانشگاه پرینستون. لطفا برای حمایت از کار خود را با تبدیل شدن به یک TCPalm مشترک. او در توییتر دنبال کنید (@NewsyLindsey), Facebook (@LindseyMLeake) و Instagram (@newsylindsey) او را در 772-529-5378 و ارسال اخبار راهنمایی به lindsey.leake@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن