Coronavirus تا کنون نزدیک به 3 برابر کشنده تر از آنفولانزا در فلوریدا, دولت, سوابق نشان می دهد

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:59 PM EDT مه 1 سال 2020رمان coronavirus پس از اخراج توسط برخی

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

رمان coronavirus پس از اخراج توسط برخی به عنوان کشنده کمتر از آنفولانزا در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به سه بار به عنوان بسیاری از مردم در فلوریدا به عنوان آنفلوانزا را در طول آن مرگبارترین فصل در دهه گذشته دولت سوابق نشان می دهد.

ملی COVID-19 63,000 مرگ و میر ناشی از جمعه باید در صدر دهه بدترین فصل آنفولانزا به عنوان ثبت شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. نمونه فصل آنفولانزا اجرا می شود شش تا هشت ماه; coronavirus همه گیر است و کمتر از دو ماه.

به عنوان از آوریل 30 COVID-19 مسئول حداقل 1,268 فلوریدا, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت. شناسایی آنفولانزا موارد ادعا 468 ساکنان دولت در سال 2018 جدید ترین سال از داده های موجود و فلوریدا مرگبارترین فصل حداقل از سال 2009 در بخش سوابق نشان می دهد.

دولت را در آمار مرگ و میر آنفولانزا تعداد فقط کسانی که موارد تایید شده توسط آزمایشگاه تست و ممکن است یک undercount. اضافه کردن در مرگ و میر ناشی از پنومونی شایع عوارض آنفولانزا (هر چند نه به آن منحصر به فرد) آورده فلوریدا 2018 مرگ و میر به 3,068.

کارشناسان می گویند coronavirus موارد از جمله مرگ و میر نیز ممکن است undercounted.

به تازگی منتشر شده اطلاعات فدرال ارائه شواهد بیشتری که رسمی شمارش از coronavirus مرگ و میر پایین است. تعداد کل مرگ و میر ثبت شده در ایالات متحده در این سال بالاتر از نرمال حتی زمانی که مقاطعه در مرگ و میر نسبت به COVID-19.

کارشناسان گمان می کنند که تایید نشده coronavirus موارد می تواند مسئول برای برخی از کسانی که مرگ و میر, اما آن را نیز ممکن است مربوط به تغییر در دیگر علل مرگ و مانند ذات الریه.

بیشتر: Spike آمریکا در مرگ و میر و موارد پرچم به عنوان ذات الریه نشان می دهد و حتی بیشتر COVID-19 تاثیر

"به نظر می رسد که ما قطعا تا به حال بیشتر COVID-19 مرگ و میر در این سال نسبت به آنفولانزا تا کنون گفت:" سیندی Prins استادیار به دانشگاه فلوریدا گروه اپيدميولوژی. "بسیاری از مردم می خواهم به می گویند" من خوب این است که هیچ بدتر از آنفولانزا.' اما, شما می دانید, من فکر می کنم که این متفاوت است از آنفولانزا. آن را به نظر می رسد به بالاتر مرگ و میر مرتبط با آن است."

آنفولانزا است و میزان مرگ و میر حدود 0.1 درصد در ایالات متحده است. در اوایل این سال اپیدیولوژی تخمین زده است که COVID-19 ممکن است 10 بار به عنوان کشنده است.

هر چند واقعی مرگ و میر نمی خواهد شناخته شود تا زمانی که گسترده تر, تست, دانشگاه جانز هاپکینز, قرار می دهد در این زمان ایالات متحده و مير ناشی از رمان coronavirus در 5.9%.

فلوریدا وزارت بهداشت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد آمار.

پوشش مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن در پالم بیچ: صدای جیر جیر نشان می دهد شایع آنفولانزا بدتر از coronavirus

بیشتر: بر خلاف آنفولانزا این ویروس ندارد یک فصل

در لی و ذغال سنگ شهرستان در جنوب غربی فلوریدا حداقل 62 نفر مرده بود از COVID-19 آوریل 30. آنفلوآنزا کشته شدن حدود نیمی از این تعداد در سال 2018 در هر دو شهرستان با توجه به بخش سلامت است.

یک دهه بالا 27 لی ساکنان شهرستان از آنفولانزا درگذشت در سال 2018 است. در ذغال سنگ شهرستان هشت نفر کشته شدند که سال و همچنین در سال 2015 — بالاترین تک-سال شماره شهرستان دیدم که از سال 2009.

لی سلامت که در عمل بیش از 95 درصد از تخت های بیمارستانی در Lee County دیدم 214 بستری شدن در بیمارستان برای بیماری آنفلوانزا بین اکتبر 2018 و ممکن است 2019 با توجه به سوابق به دست آمده از طریق باز فلوریدا سوابق قانون است. از اکتبر 2019 آن را شمارش 345 آنفولانزا بستری شدن در بیمارستان.

COVID-19 است در بیمارستان بستری 237 نفر در لی شهرستان و 92 در ذغال سنگ.

فلوریدا و کشورهای دیگر در حال حاضر در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را بر اساس این فرض که تعداد موارد جدید ادامه خواهد داد به کاهش.

لری Antonucci, Lee سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت به خبرنگاران گفت: روز شنبه در فلوریدا برنده مبارزه با COVID اما او هشدار داد که می تواند به سرعت تغییر اگر عمومی است دقیق نیست.

"باز از سواحل پارک ها و کسب و کار به این معنا نیست که تهدید است و هنگام بیرون رفتن در ملاء ما باید همچنان به تمرین همان اقدامات پیشگیرانه است که باید نگه داشته شود جامعه ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است" Antonucci گفت.

چقدر بدتر است تعداد مرگ?

رمان coronavirus مسئول حداقل 63,019 آمریکا مرگ و میر بیش از دو ماه یا بیشتر در مقایسه با برآورد 34,200 آنفولانزا مرگ و میر در سراسر کشور در طول شش - هفت ماه 2018-19 فصل است.

مرگبارترین آمریکا فصل آنفولانزا در یک دهه اتفاق افتاده در سال 2017 و 2018 و ادعا 61,099 زندگی با توجه به CDC. بین Oct. 1 و 4 آوریل سال جاری آنفولانزا ادعا کرده بین 24,000 و 62,000 زندگی با توجه به این که آژانس برآورد اولیه.

یکی از به طور گسترده ای به تماشای طرح از انتظار COVID-19 مرگ و میر ایجاد شده توسط دانشگاه واشنگتن پیش بینی فلوریدا را ببینید حداقل 4,500 مرگ و میر در اوایل ماه اوت است.

اما به عنوان منتقدان این مدل اشاره کرده اند که این همان ابزار تحلیلی در آوریل پیش بینی کرد که این کشور به احتمال زیاد نمی بینم 60,000 coronavirus مرگ و میر تا مرداد. که نقطه عطف رسیده بود چهارشنبه.

وجود دارد بیشتر موارد COVID یا آنفولانزا ؟

پاسخ کوتاه: هیچ کس نمی داند.

اما CDC تخمین می زند که بیش از 35.5 میلیون بیماری در ایالات متحده در ارتباط بودند با آنفولانزا در طول 2018-19 فصل است.

به عنوان جمعه, بهداشت عمومی آمریکا سازمان های شمارش بود 1,070,620 COVID-19 موارد است. از کسانی که حداقل 33,690 شد در فلوریدا.

به دلیل تست کمبود آن مشخص نیست که چگونه بسیاری از COVID-19 موارد وجود دارد. بسیاری از مردم آلوده هستند اما هیچ نشانه ای ندارند. و به اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه اخیرا گزارش فلوریدا می افتد در پشت بسیاری از کشورهای دیگر در تعدادی از تست های آن انجام شده است.

پوشش مرتبط: فلوریدا عقب 20 کشورهای دیگر در coronavirus تست. کارشناسان می گویند تست های بیشتر می تواند سرعت گسترش

بیشتر: "مثل داشتن شش طوفان در یک ردیف': Lee مقامات بهداشتی توصیف coronavirus مبارزه در مصاحبه اختصاصی

"شما می خواهید مطمئن شوید که مردم در حال گرفتن تست شده و پس از آن زمانی که آنها تست مثبت وجود دارد سریع پیگیری کنید سعی کنید به شکل از چه کس دیگری ممکن است در معرض و کنترل این موارد و سپس به دنبال آن نیز شامل 'where have you been, آنچه شما انجام شده است؟'" Prins گفت.

آن را قطعا بیشتر مسری

رمان coronavirus نیز قابل توجه متفاوت از آنفلوآنزای فصلی است که در آن بسیار مسری است و تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از که خواسته بیشتر بیمارستان منابع برای مراقبت از بیماران و حفاظت از کارکنان پزشکی.

بر خلاف آنفولانزا کارکنان بیمارستان باید پوشیدن ماسک و چهره سپر چون COVID آلوده به قطرات تنفسی می تواند کوچکتر و معطل شدن در هوا بسیار طولانی گفت: دکتر استفانی Stovall, عفونت, پیشگیری, پزشکی, مدیر لی بهداشت و درمان جنوب غربی فلوریدا بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

"ما مجبور به پوشش چشم ما (برای درمان آنفولانزا بیماران) و ما مجبور به استفاده از ماسک که رفتن به فیلتر کردن بسیار کوچکتر ذرات" Stovall گفت. "بنابراین ما باید به استفاده از تجهیزات حفاظتی با این کوروناویروس."

این نهاد یک خواست بزرگ در بیمارستان تامین.

در نظر گرفتن فقط ماسک. حفاظت از کارکنان پزشکی نیاز به ماسک محافظ به کاملا مناسب و اجازه نمی دهد قطرات کوچک به تصویب از طریق. این به این معنی مراکز بهداشتی و درمانی باید کافی منابع کوچک و متوسط و بزرگ ماسک. و آنها باید تست اثر خود را در هر کارمند.

آوریل 24, Lee بهداشت تا به حال بین 10 و 77 روز ارزش ماسک بسته به اندازه. آن را تا به حال حدود نه روز ارزش لباس و 25 روز ارزش عینک.

"آنها شما را در این تدبیر در واقع که در آن شما می توانید یک (معطر) aerosolized ذرات و اگر ماسک نیست فیلتر مناسب این بدان معناست که اگر شما می توانید طعم و مزه آن است که که ماسک مناسب نیست برای شما و آن را به محافظت از شما" Stovall گفت. "شما ممکن است از طریق چند تن از کسانی که قبل از شما پیدا کردن یکی که متناسب با حق است."

مشکل دیگر: آنفولانزا ترین مسری سه تا چهار روز پس از بیماری آغاز می شود. پس از آن احتمالا یک فرد در حال حاضر جدا شده خود را. COVID-19 مقابل, ممکن است گسترش حتی توسط مردم نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

COVID است دوره کمون به طور متوسط پنج روز است اما ممکن است تا زمانی که دو هفته است.

"دیگر دوره کمون برای COVID-19 مجاز ویروس به حرکت در سکوت در جمعیت های مختلف قبل از اینکه شناسایی" یادداشت گزارش های اخیر از دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست. "این کمک های اولیه در محیط خوشنودی قبل از دولت های ملی آگاه شد به شدت از این وضعیت است."

هیچ COVID-19 واکسن هنوز

بر خلاف آنفولانزا وجود ندارد و واکسن برای COVID-19 نشده است.

واکسن آنفولانزا هستند متفاوت کارآمدی اما کارشناسان می گویند که حداقل آنها موثر در کاهش علائم است.

آنفولانزا است خطرناک ترین برای افراد بسیار جوان و کسانی که با علائم ایمنی خطر بیافتد. حدود 62 درصد از فلوریدا سالمندان گزارش دریافت واکسن آنفولانزا در سال 2019.

معلوم نیست زمانی که یک COVID-19 واکسن ممکن است در دسترس خواهد بود.

آن ممکن است سال ها طول بکشد هر چند دانشمندان دانشگاه آکسفورد به تازگی منتشر شده یکی ممکن است در دسترس به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر. حتی در صورتی رخ می دهد که تولید و توزیع ده ها میلیون دوز زمان خواهد بود.

آن را هنوز هم ناشناخته, اگر مردم می تواند به توسعه دائمی ایمنی به COVID-19 اگر آنها بازیابی از عفونت است. سازمان بهداشت جهانی به تازگی گزارش شده است که تا کنون دیده می شود هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های سیستم ایمنی هستند.

"ما لازم نیست که یک درمان خوب است و ما اصلا خوب واکسن. هیچ یک از کسانی که همه چیز در افق" Stovall گفت. "من اعتقاد ندارم که ما باید درک خوبی در مورد اینکه آیا یا نه ایمنی اتفاق می افتد. من شک دارم که که می تواند مدت زمان طولانی در حال آمدن است."

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGluck.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن