Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن به پرده دستورالعمل برای باز کردن اقتصاد; نیویورک نیاز به ماسک صورت; محرک پرداخت وارد

جان بیکن و جسی Yomtov ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:04 AM EDT May 16, 2020رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید خواهد موضوع راهنمایی در مورد باز کردن اقتصاد در ایالات متحده در حالی که این کشور می پردازد تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. پنجشنبه اعلام خواهد آمد پس از یک کنفرانس تلفنی با تمام 50 فرمانداران.

ایالات متحده تلفات مشخصی به شدت برای دومین روز متوالی و بیمار کارگران با قرار دادن فشار بر ملت ایران عرضه گوشت اما ملی دیدار باعث همه گیر وارد دوشنبه بیش از 80 میلیون آمریکایی.

پرداخت تا 1200 $در هر فرد بودند و در حال انتقال به حساب های بانکی به عنوان دولت فدرال تزریق هنگفتی پول به اقتصاد چپ مضروب توسط stay-at-home سفارشات.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد به منظور اجرایی خواهد شد که دستور ماسک پوشیده شده است که مردم قادر به حفظ یک شش پا فاصله بین هر یک از دیگر.

نقدی هجوم می آید که آمریکا روزانه مرگ و میر دو برابر شده است اگر چه آن ممکن است باقی می ماند که به تازگی اجرا شده روش به تعداد مردگان در شهر نیویورک می تواند مسئول سنبله. مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا نزدیک شد 30,000 عصر روز چهارشنبه با بیش از 4500 گزارش مرگ و میر رخ داده در قبل از 24 ساعت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

قبلا بالاترین روزانه مرگ و میر در ایالات متحده بود 2,228 روز سه شنبه. شهر نیویورک شده است با اضافه کردن هزاران نفر به آن مرگ رول در روزهای اخیر - به دلیل جدید, مرگ و میر, اما از آنجا که آنها شده اند دوباره طبقه بندی قبلی مرگ و میر به عنوان COVID-19 مربوط. مقامات بهداشتی آغاز کرد از جمله افرادی که "احتمالا تا به حال COVID-19" اما درگذشت بدون اینکه تست شده است.

شهر نیویورک ذکر شده 10,899 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه شب بیش از 10 بار در آینده نزدیک ترین شهر از نظر مرگ و میر. ایالات متحده بیش از 63700,000 موارد تایید شده. در سراسر جهان تعداد موارد پیشی گرفتن 2 میلیون با بیش از 130,000 مرگ و میر.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

هنگامی که شما در حال گرفتن خود محرک پول ؟ در اینجا چگونه برای پیدا کردن.

تهمت توقف کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه.

• به جای " وظیفه نیروی,' صدای شیپور شیپور خاموشی شرکت های ایالات متحده به توصیه بازگشایی اقتصاد است.

فرمانداران در مقابل تهمت: در حالی که رئیس جمهور تهمت دستورات ویژه در coronavirus جلسات امریکا فرمانداران اغلب متفاوت تدبیر.

آنچه که در مورد COVID-19: در اینجا این است که ایالات متحده آمریکا امروز با یک توقف راهنمای.

خرده فروشی فروش شاقول به سطح رکورد

ایالات متحده خرده فروشی کاهش یافت 8.7 درصد در ماه مارس کاهش بی سابقه به عنوان شیوع ویروسی نیروهای تقریبا کامل مستند تجارت در سراسر کشور.

وخامت فروش دور جلبک رکورد قبلی کاهش 3.9% قرار گرفت که در اعماق رکود بزرگ در نوامبر 2008. فروش خودرو کاهش یافته است 25.6%, در حالی که لباس فروش فروشگاه سقوط کشویی 50.5%. رستوران ها و کافه ها گزارش نزدیک به 27 درصد کاهش در درآمد.

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده غوطه ور است و اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها ماندم, به در خانه تحت پناهگاه در محل سفارشات. هزینه های مصرف کننده درایوهای دو سوم از اقتصاد آمریکا و کاهش رکورد در فروش های خرده فروشی است که نشانه ای از رکود تیز است که بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که آمریکا در حال حاضر وارد شده است. اقتصاددانان در جی پی مورگان چیس در حال حاضر پیش بینی اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک توسط یک رکورد شکنانه 40% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

کاخ سفید به صدور دستورالعمل در اقتصاد باز

با اشاره به تاثیر مثبت اجتماعی فاصله دستورالعمل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: توصیه هایی در مورد باز کردن اقتصاد در میان coronavirus همه گیر خواهد بود پنجشنبه منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت چهارشنبه در کاخ سفید نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد پیشرفت در مبارزه با COVID-19 نقاط داغ در نیویورک و دیترویت و لوئیزیانا در علاوه بر این به مناطق دیگر در سراسر کشور.

رئیس جمهور گفت: برخی از کشورها می تواند با شروع فعالیت های اقتصادی قبل از دستورالعمل های جاری با هدف کاهش بیماری همه گیر در پایان آوریل 1. این رونمایی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آمد پس از یک کنفرانس تلفنی با تمام 50 فرمانداران پنج شنبه.

"این دلگرم کننده تحولات ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"آنها خواهید بود امن است. آنها قوی است. و ما می خواهیم به کشور ما است."

– اریک اسمیت

کومو: سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است نه غرق شیوع

نیویورکی به زودی شروع به پوشیدن ماسک یا پارچه پوشش در مکان های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

او اعلام کرد قصد دارد به صدور یک فرمان اجرایی الزامی ماسک توان هر زمان که نیویورکی نمی تواند حفظ حداقل شش فوت از فضای بین خود و دیگران در مکان های عمومی, با استناد اجتماعی-فاصله اندازه گرفته شده به منظور محدود کردن خطر عفونت است.

در ضمن سیستم مراقبت های بهداشتی در کشور تثبیت شده است و "مرحله به مرحله بازگشایی" از زندگی عادی خواهد شد بستگی دارد در مقیاس بزرگ آزمایش برای coronavirus کومو گفت. در روزانه خود را در جلسه کومو گفت: گسترش ویروس کنترل شده است و آخرین بستری اعداد و روزانه مرگ و میر – 752 – می تواند سیگنال plateauing است که می تواند منجر به یک روند رو به پایین.

جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد دولت بستگی دارد کمک های فدرال برای آزمایش ویروس. در حالی که تماس که "inarguable" او افزود: "این فقط بسیار بسیار سخت به انجام" به دلیل اندازه و دامنه تلاش است.

"این رفتن به یک مرحله به مرحله بازگشایی مجدد" کومو گفت. "تنها بهترین ابزار برای انجام این اندازه گیری است که در مقیاس بزرگ آزمایش – تست و ردیابی و منزوی."

– داگ Stanglin و دیوید رابینسون

بیش از 400 TSA افسران تست مثبت برای coronavirus

یک سوم حمل و نقل اداره امنیت کارکنان مرده است از coronavirus به گزارش آژانس و 405 افسران باید آزمایش مثبت در 51 فرودگاه.

TSA گفت: Dian Phipps, یک افسر در آتلانتا Hartsfield-Jackson بین المللی که با آژانس برای 14 سال درگذشت دوشنبه.

آتلانتا فرودگاه یکی از TSA coronavirus نقاط داغ با 12 افسران تست مثبت 11 از آنها را درگیر در مسافر غربالگری. نیویورک منطقه دارای بالاترین غلظت از coronavirus موارد در میان TSA افسران با 155 تست مثبت است.

– Curtis تیت

فرماندار ایلینوی آدرس گزارش 'راز' PPE حمل و نقل از چین

در میان گزارش که در ایلینوی است "مخفیانه" داشتن PPE حمل از چین برای جلوگیری از فدرال دخالت فرماندار ایلینویز JB پریتزکر به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که دولت "انجام آنچه ما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما دریافت نوع PPE که ما نیاز داریم."

گزارش از حمل و نقل از چین شروع به گردش شنبه پس از ایالتی ایلینوی حسابرسی سوزانا مندوزا اعلام کرد یک پورتال آنلاین ردیابی دولت هزینه در طول شیوع بیماری است. همانطور که در آوریل 14, ایلینوی در حال صرف بیش از $168.52 میلیون در خرید مربوط به COVID-19.

پورتال نیز در لیست دو پرداخت از $888,275 به فدرال اکسپرس تجارت NTWK قطار, Inc. برای "هواپیمای چارتر پرواز به شانگهای چین برای COVID-19 پاسخ."

"ما تا به حال به جستجو در کل جهان برای پیدا کردن آنچه ما نیاز داریم. حمل و نقل بسیار دشوار است" پریتزکر گفت. "درست است که دولت فدرال به نظر می رسد قطع منابع که در حال ارسال به جاهای دیگر در کشور, و بنابراین من می خواستم مطمئن شوید که ما دریافت آنچه ما دستور داده است."

پریتزکر تایید کرد که "محموله" برنامه ریزی شده بود به می رسند. او به صراحت می گویند که این محموله بودند که از چین و دفتر خود را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای تایید.

– Grauce Hauck

رئیس جمهور تهمت نام ظاهر خواهد شد بر روی چک

محرک پرداخت تا 1200 $در هر فرد شروع به هدف قرار دادن آمریکا حساب های بانکی چهار شنبه و IRS به راه اندازی یک پورتال آنلاین است که اجازه می دهد تا مردم را به ورودی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات است. برای کسانی که نیاز به بررسی آن می تواند در پست بعدی هفته – و شامل مغلوب ساختن پیشی جستن, امضا, با توجه به رسانه های متعدد با استناد به گزارش وزارت خزانه داری و IRS مقامات. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در اوایل این ماه او نه طرح امضای آنها.

وزارت خزانه داری گفت: "اکثریت بزرگ آمریکایی واجد شرایط دریافت خواهد کرد تاثیر اقتصادی پرداخت طی دو هفته آینده." هدف این است که به ارائه پول به عنوان آنجا که ممکن است به صورت الکترونیکی به جای پستی چک خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت. سپرده برچسب "IRS Treas 310" در صورتحساب های بانکی.

چین منتظر یک هفته قبل از هشدار از بیماری همه گیر در این گزارش می گوید

مقامات چینی تعیین آنها به احتمال زیاد مواجه می شد یک بیماری همه گیر از یک هفته قبل از رفتن عمومی اجازه می دهد مرکز شهر ووهان میزبان یک توده ضیافت برای دهها هزار نفر از مردم و میلیون ها نفر به سفر برای سال جدید قمری جشن. رئیس جمهور چین هشدار داد که در Jan. 20 – پس از بیش از 3000 نفر آلوده شده است در طول تقریبا یک هفته سکوت با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متنبه مقامات چینی برای خودداری و تأخیر انداختن اطلاعات در مورد شیوع بیماری وجود دارد که می تواند به نجات زندگی در سراسر جهان است. تهمت نیز لعنتی سازمان بهداشت جهانی و روز سه شنبه قطع ایالات متحده بودجه گفت: این گروه شکست خورده بود به گزارش اطلاعات دقیق از چین در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

فدرال اکسپرس کارگران نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض

در Memphis دنیاست. فدرال اکسپرس کارمندان از ترس خطر قرار گرفتن در معرض در میان توپی حدود 11000 کارگران به دلیل, آنها می گویند, اجتماعی, فاصله موثر است نه وقوع متوسط چک ناهموار و استفاده از ماسک ها اختیاری است.

کارکنان این ادعا اجتماعی فاصله نیست در تنظیمات مختلف – از جمله در مرتب سازی خط که در آن کارگران فرایند هزاران بسته در ساعت می باشد.

"ما نمی هر گونه مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده ها هیچ چیز برای کشتن میکروب ها با هیچ چیز برای پاک کردن کامپیوتر درب" گفت: Raquel پادشاه از مواد نگهدارنده در فدرال اکسپرس اکسپرس جهان Hub.

"همه چیز ما را لمس هر روز در تمام طول روز هیچ چیز وجود دارد به تمیز یا ضد عفونی کردن."

فدرال اکسپرس اجرایی روز دوشنبه گفت که حدود 10 hub کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. این اولین بار است که این شرکت دارای تایید موارد در آن ممفیس سایت گل سرسبد مرکز فدرال اکسپرس جهانی حمل و نقل شبکه.

– جسی Yomtov

بیمار بسته بندی گوشت می آمد کارگران را تهدید می کند عرضه مواد غذایی

افزایش تعداد کارگران کارخانه بسته بندی گوشت می آمد بیمار توسط COVID-19 باید موجب ترس برای سلامت کارکنان و برای تداوم این کشور گوشت عرضه است. در آیووا تایسون غذاهای بسته به یکی از کشور های عمده گوشت خوک گیاهان پردازش پس از 186 کارکنان باید آزمایش مثبت برای این بیماری است. این گیاه یکی از چندین بسته بندی گوشت می آمد امکانات در سراسر کشور که در آن کسب و کار متوقف شده است پس از ضربه سخت بسیار مسری coronavirus.

"ما در حال گرفتن در آب سریع" ملی تولید گوشت خوک رئیس شورای هوارد "a. v." راث گفت:, و اضافه کرد که هزاران گراز مزارع می تواند در این سال بدون مداخله دولت. "اقدام فوری ضروری است و یا بسیاری از گراز مزارع را زیر بروید."

– تامی توس و تایلر Jett, Des Moines, ثبت نام

شیکاگو شروع به پهن کردن منحنی مقامات می گویند

شیکاگو, اخیر نقطه داغ از شیوع شروع به کاهش نرخ جدید روزانه coronavirus موارد مقامات شهرستان اعلام کرد روز شنبه.

"... در شیکاگو شروع به پهن کردن منحنی در COVID-19 موارد" شهردار لری Lightfoot گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "اما ما نباید اشتباه بهبود با موفقیت ... ما هنوز راه طولانی برای رفتن."

شیکاگو نزدیک به 10 ، 000 مورد تأیید حساب برای حدود 41 درصد از تمام موارد در ایالت ایلینوی است و همچنین شاهد کاهش میزان موارد جدید به گفته دکتر آلیسون Arwady کمیسر شیکاگو وزارت بهداشت.

چرا که Chicagoans ماندن در خانه Arwady گفت. بر اساس یک مطالعه از تلفن همراه داده ها حدود 80 درصد از Chicagoans ماندن در خانه در طول روز و تعداد موارد به دو برابر هر 12 روز با توجه به Arwady.

به فکر کردن در مورد لغو محدودیت های شیکاگو خواهد نیاز به مراجعه به یک "قابل توجه و پایدار رها" در نرخ جدید موارد Lightfoot گفت. اما این شهر هنوز هم نیست تست "تقریبا به اندازه کافی مردم," او گفت:.

– فضل Hauck

کنگره: زمان برای قرار دادن بر روی "دختر بزرگ" شلوار و بازگشت به کار

ارسال آمریکایی ها به کار می کنند در خطر سقوط بیمار از coronavirus است: "کمتر از این دو شر" در مقایسه با تانک اقتصاد می گوید: Rep. Trey Hollingsworth, R-ایندیانا است. صحبت در مصاحبه روز شنبه در رادیو-ایستگاه WIBC, Hollingsworth اذعان کرد هشدار در برابر پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات بیش از حد به زودی.

"این است که سیاستگذاران' تصمیم به قرار دادن در ما پسر بزرگ و دختر بچه شلوار و می گویند آن است که کمتر از این دو شر" او گفت:. "این است که ما مسئولیت و به کناره گیری است که به توهین آمریکایی ها که رای دادند و ما را به دفتر."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود مه 1 به عنوان یک تاریخ ممکن برای آغاز روند راه اندازی مجدد اقتصاد است. Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که جدول زمانی ممکن است "بیش از حد خوش بینانه است."

– ساوانا Behrmann

ژوئن SAT و ACT آزمون تاریخ نهفته در خانه تست ضربه بزنید در صورت نیاز

کالج, هیئت مدیره غیر انتفاعی شرکت که در اداره نشسته پذیرش کالج, exam, چهارشنبه اعلام کرد آن را لغو کرده بود در ماه ژوئن تاریخ آزمون. برای جبران از دست رفته, تست این شرکت گفت: این امر ارائه یک آزمون جدید در ماه سپتامبر هر چند تاریخ دقیق اعلام نشده است.

این قانون یکی دیگر از سازمان اجرا می شود که یک دانشگاه, پذیرش, آزمون, اعلام, دانشجویان برنامه ریزی شده را به آزمون در این تابستان خواهد بود قادر به تغییر به تاریخ بعد بدون تغییر هزینه. دانش آموزان برنامه ریزی برای امتحان ژوئن 13 مارس دست انداز به ژوئن 20 و دانش آموزان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 18 مارس دست انداز به تاریخ 25 ژوئیه.

کالج مدیره و عمل هر دو گفتند که ارائه یک نسخه دیجیتال از این آزمون برای دانش آموزان را در خانه باید مدارس بسته باقی می ماند و اجتماعی فاصله دستورالعمل اقامت در این محل قرار می گیرند. خواهد بود که یک تغییر چشمگیر برای شرکت های تست که به مدت طولانی تجویز آزمون در کنترل فرد در محیط های.

– کریس Quintana

بیل گیتس بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان بهداشت جهانی بودجه یخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام توقف در بودجه برای سازمان بهداشت جهانی شد انتقاد جمعه از یکی از بزرگترین خیر بیل گیتس. مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از "شدت mismanaging و پوشش" coronavirus بحران در روزهای اولیه از شیوع این بیماری در چین است. اما گیتس گفت: قطع کردن که کمک های مالی در طول بحران جهانی "است که به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل."

"کار خود را به کاهش گسترش COVID-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگر می توانید آنها را جایگزین گیتز گفت:" در توییتر. "نیازهای جهان @که در حال حاضر بیش از همیشه است."

سامانتا پاور یک سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد تحت ریاست جمهوری باراک اوباما را متهم کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن از "شفاف و کشنده تلاش برای منحرف کردن توجه از خود ناخالص نادرست" از وقوع.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• آمریکا است اولین بار در کشور شروع به بی سابقه ای مجازی تست مواد مخدر در ورزشکاران المپیک. فقط چگونه کار می کند ؟

که در آن به خرید خانوار ملزومات: کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست تمیز کردن لوازم

فقیر است و در اتوبوس: Coronavirus قرار می دهد حمل و نقل عمومی سواران در خطر است.

برخی از ما مقامات اورژانس ترس از یک بحران مراقبت از' معضل در میان بهداشت بیماری همه گیر. آنها حق داشتند.

Coronavirus می تواند تغییر که در آن دانش آموزان به دانشگاه بروند. اگر آنها در همه.

شما چه کسانی هستند ؟ نگاهی به شخصیت ما امتحان خود را برای پیدا کردن قرنطینه ،

بازگشایی مدارس در دانمارک و استرالیا

برخی از مدارس را بازگشایی در دانمارک و استرالیا و فروشگاه ها در کسب و کار در اتریش. اما بسیاری از خریداران پدر و مادر و سیاستمداران در مورد خطرات بهداشتی با احتیاط در مورد بازگشت به حالت عادی پس به زودی. دانمارک که تا به حال بیش از 300 COVID-19 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اجازه دهید کودکان پیش دبستانی و دانش آموزان تا کلاس پنجم بازگشت به کلاس های درس در حدود نیمی از کشور را به شهرستانها و شهرهای کوچک. دانش آموزان بزرگتر از جمله کسانی که در دانشگاه, هنوز هم باید مطالعه آنلاین از صفحه اصلی.

"من بسیار تحت تاثیر قرار. کودکان بسیار خوشحال برای دیدن افراد خود را دوباره" نخست وزیر Mette Frederiksen گفت TV2 به عنوان او با حضور در اولین روز مدرسه در Valby یک کپنهاگ حومه.

در اتریش که تا به حال تقریبا 400 مرگ و میر وجود دارد خوشبینی محتاطانه. "من فوق العاده رها, هم برای من و همکارانم برای خودم بود چون این یک زمان بسیار بسیار طولانی برای ما و بالاتر از همه یک نامشخص زمان" وین گلفروش باربارا Pirates به رویترز گفت.

– داگ Stanglin

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

واقعیت را بررسی کنید: میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer نمی ممنوعیت فروش پرچم آمریکا.

نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.

سفر صنعت: برندگان و بازندگان فدرال اعتراض کردند.

هیچ چیز عادی در مورد یادگیری از خانه: چگونه coronavirus تعطیلی مدارس می تواند منجر به تاریخی علمی رگرسيون استفاده شده است.'

که غریب سفر جاده ای: در اینجا چیزی است که من تو را دیدم وقتی که من سوار در سراسر کشور در طول coronavirus.

ما برای خرید مواد غذایی از خانه: در اینجا چند راهنمایی و ترفندها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب