Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان به آزمایش می شود روزانه; TSA نیاز به حفاظت صورت; WH گزارش shelved CDC بازگشایی قصد دارد;

جان بیکن, Jorge L. اورتیز و جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:28 PM EDT مه 7 سال 2020یک گزارش جد

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

یک گزارش جدید از روز شنبه ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمای دقیق برای به آرامی بازگشایی ملت به عنوان coronavirus همچنان به چکش اقتصاد ایالات متحده.

و ملت است بازگشایی. مراکز خرید در هاوایی می توانید قبول مشتریان از امروز شروع. ساخت و ساز املاک و مستغلات و به زودی تولید خودرو از عملیات می تواند از سر در میشیگان. مونتانا اجازه خواهد داد مدارس به راه اندازی مجدد در کلاس درس تدریس در اختیار مدارس محلی تخته.

سفر آغاز می شود به سطح شیب دار تا اداره امنیت حمل و نقل گفت: کارکنان آن مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن صورت حفاظت در محل بازرسی و بسیاری از شرکت های هواپیمایی اعلام کرده اند برنامه ای برای ساختن ماسک صورت اجباری برای مسافران است.

وجود دارد بیش از 75 ، 000 مرگ و میر و 1.25 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده روز شنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 269,000 مردم و آلوده بیش از 3.8 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات روز شنبه:

 • یک MIT مطالعه می گوید: هدف رویکرد نگه داشتن همسر مردمی در خانه موثر تر خواهد بود در برابر coronavirus از جهانی مستند سیاست.
 • تقریبا 3.2 میلیون آمریکایی واصل جدید تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته فشار کل به شگفت آور 33 میلیون نفر در کمتر از دو ماه.
 • یخ زندانی در جنوب کالیفرنیا درگذشت از coronavirus اول مرگ گزارش شده در ایالات متحده مهاجرت بازداشتگاه.

خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن امروز: مردم در ایرلند در حال کمک به بومیان آمریکایی دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس گفت: آنها با الهام از یک 173-در سال عمل محبت: در سال 1847 اعضای چاکتو ملت به 170 دلار خواهد بود که تقریبا $5,000 امروز به ایرلندی در طول قحطی.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: Coronavirus آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند در سراسر کشور است. در اینجا به همین دلیل آنها ممکن است ارائه یک از امنیت کاذب.

TSA نیاز کارکنان به پوشیدن صورت حفاظت در فرودگاه غربالگری مناطق

اداره امنیت حمل و نقل پنج شنبه اعلام کرد این نیاز کارکنان به پوشیدن صورت حفاظت در محل بازرسی آخرین حرکت برای بالا بردن استانداردهای ایمنی برای محافظت در برابر COVID-19.

آزادی مطبوعات اعلام این تصمیم نیز تشویق مسافران به پوشیدن صورت حفاظت در غربالگری مناطق به عنوان یک راه برای مبارزه با گسترش coronavirus. به عنوان یک اقدام بهداشت بسیاری از شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا, ایالات, دلتا شمال غرب آلاسکا Frontier, JetBlue و روح و روان اعلام کرده اند برنامه ای برای ساختن ماسک صورت اجباری برای مسافران است.

کارمند صورت-حفاظت مورد نیاز اجرا خواهد شد در روزهای آینده با توجه به TSA مطبوعاتی که توصیف این اقدام به عنوان "یک اندازه گیری اضافی برای کمک به حداقل رساندن گسترش COVID-19 و کمک به افزایش سلامت کلی و سطح ایمنی در داخل فرودگاه و محیط زیست است." آژانس پرسنل ارائه خواهد شد با ماسک.

– لایحه Keveney

گزارش: کاخ سفید قفسه سی دی برنامه برای بازگشایی ملت

A step-by-step guide از بالا, مقامات بهداشت فدرال برای کمک به رهبران محلی تصمیم بگیرد که چگونه به بازگشایی اماکن عمومی مطرح شده است و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسوشیتد پرس گزارش. 17-گزارش صفحه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تیم طراحی شده برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی تعیین چگونه به جرم حمل و نقل مراکز بهداشتی روز کلیساها و رستوران ها.

فدرال مقامات بهداشت عمومی به طور کلی توصیه صبر در بازگشایی اقتصاد در حالی که کاخ سفید شده است خواستار یک سرعت سریع تر با وجود هیچ نشانه این بیماری همه گیر است که کاهش در سراسر کشور. آژانس دانشمندان گفته شد هدایت "هرگز نور روز را مشاهده کنید," یک CDC گفت: با توجه به AP. رسمی بود و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود.

یک فرد نزدیک به کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: AP CDC اسناد بودند هرگز پاک توسط CDC رهبری برای انتشار عمومی.

Newsom می گوید شیوع کروناویروس در کالیفرنیا آغاز شده و در سالن

او در روز صادر دستورالعمل برای بخش هایی از کالیفرنیا شروع به بازگشایی مجدد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همچنین شناسایی ناخن سالن به عنوان منبع از شیوع کروناویروس در دولت, یکی از آنهایی که برای اولین بار در کشور برای دریافت نهفته است.

Newsom ارائه اطلاعات مورد نیاز برای شهرستان به آرامش اجتماعی فاصله اقدامات آغاز سهشنبه, وقتی, لباس, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشگاه ها و کتابفروشی ها خواهد بود در میان خرده فروشان مجاز به کار دوباره البته از طریق منظقه انتخاب کنید تا خدمات.

پرسید که چرا کسب و کار است که ارائه شخصی-مراقبت خدمات مانند ناخن سالن می تواند باز نمی شود در عین حال Newsom گفت: "تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش در یک سالن ناخن. من فقط می خواستم به شما یادآوری, یادآوری همه آن. من بسیار نگران است."

او نداد در مورد زمان و مکان جامعه گسترش آغاز شد و در دولت است.

نیویورک تاپ 20,000 مرگ اما وضعیت را بهبود می بخشد

نیویورک در صدر 20,000 coronavirus میر پنج شنبه, مراتب بیش از هر کشور دیگر. تنها چهار کشور جذب شده اند مرگ و میر بیشتر از نیویورک است. دولت اول مرگ و میر گزارش شده 14 مارس و آنها مشخصی در 800 یک روز در اوایل ماه آوریل. آنها بوده ام در کاهش در هفته های اخیر با 231 گزارش روز شنبه. و تعداد بستری ضربه کم از 600 روز سه شنبه از بالا تقریبا 3,181 در اوایل ماه آوریل. در سراسر کشور, اما به همه گیر نشان داده است هیچ نشانه ای از عقب نشینی است.

"در نیویورک, تعداد پایین آمدن و این پایین آمدن به طور چشمگیری" رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پنج شنبه, اضافه کردن یک هشدار برای ملت است. "حرکت نزولی از کوه بسیار بیشتر شیب ملایم تر از آنچه که ما رفت و از طریق بالا رفتن از کوه. ما آرزوی آن را تندتر کاهش, اما آن را نمی."

یوسف Spector

مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان به آزمایش می شود روزانه پس از aide پایین می آید با ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که کارکنان خود را تست خواهد شد روزانه برای coronavirus پس از یک نیروی دریایی مباشر است که در مجاورت نزدیک به او را آزمایش مثبت برای COVID-19. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس داده شد و آزمایش های جدید پس از کشف و مقامات دولت گفت: آنها بیرون آمد منفی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می داند که نوکر شخصی اما تا به حال "بسیار کمی تماس با ما" با او. او گفت: مشاوران که تست شده اند هفتگی برای coronavirus در حال حاضر خواهد شد با توجه به آزمون روزانه است. مقامات می گویند که آیا تهمت خود را تست خواهد شد روزانه.

- دیوید جکسون و مایکل کالینز

آمریکایی های آفریقایی تبار, Latinos و اعضای قبیله ای در ویسکانسین دریافت رایگان تست

همه آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتین تبار و قبیله ای اعضای جامعه در ویسکانسین خواهد شد که دسترسی به رایگان COVID-19 تست تحت یک برنامه ریزی پنج شنبه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers. طرح خود را تلاش برای مبارزه با سرسام آور قومی و نژادی و نابرابری ویسکانسین و بسیاری از کشورهای دیگر روبرو هستند وقتی که می آید به برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین حساب برای نیمی از coronavirus موارد در ویسکانسین. Latinos را تشکیل می دهند کمتر از 7 درصد از جمعیت این ایالت اما حساب 29 درصد از COVID-19 موارد است. آمریکایی های آفریقایی تبار را تنها حدود 6 درصد از ویسکانسین کل جمعیت اما حساب برای 21 درصد از موارد تایید شده در سطح ایالت.

"این اختلافات وجود داشته است قبل از این بیماری همه گیر. اما آنچه که ما می توانید انجام دهید در این شرایط است که ما باید به, باید به, باید به تست بیشتر مردم" Evers گفت: در مصاحبه ای با مجله نگهبان. "به منظور برای ما به انجام بهترین کار ممکن در خدمت گروه های محروم در این دولت که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس ما برای تست بیشتر."

– مریم Spicuzza و آلیسون Dirr میلواکی ژورنال سنتینل

MIT, مطالعه می گوید: مستند از سالمندان کار می کنند بهترین

به جای سفارش از همه به پناهگاه در محل سیاستگذاران مقابله با COVID-19 همه گیر خواهد دریافت نتایج بهتر از نگه داشتن همسر مردمی در خانه. که نتیجه گیری از جدید MIT مطالعه که به نظر می رسد در بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات شیوع کروناویروس.

MIT اقتصاددانان دریافتند جهانی مستند سیاست های اتخاذ شده توسط بسیاری از ایالات در ایالات متحده هنوز هم می تواند در نتیجه یک 1.83% نرخ مرگ و میر در جمعیت بزرگسال در حالی که کاهش سالانه تولید ناخالص داخلی توسط متناوب 24.3%. با این حال محققان می گویند هدف با سیاست های سختگیرانه اجتماعی-فاصله محدودیت در آسیب پذیر ترین – به طور معمول کسانی که مسن تر از 65 – را مرگ و میر نزدیک به 1% کاهش آسیب در اقتصاد به 12.8 درصد از تولید ناخالص داخلی.

"دیفرانسیل مستندات در گروه با دیفرانسیل خطرات می تواند به کاهش تعداد تلفات و خسارت اقتصادی قابل توجهی دارد." "ما همچنین پیدا کنید که اکثر این سود را می توان با یک روش ساده و هدفمند سیاست است که اعمال تهاجمی مستند در قدیمی ترین گروه و رفتار بقیه یکنواخت."

تگزاس ممنوع زندان برای صاحبان کسب و کار که نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اصلاح اقامت خود را در خانه سفارش پنجشنبه منع مقامات محلی از اسامی افرادی که به نقض خود را coronavirus اجرایی سفارشات. این اقدام یک روز پس از ابوت گفت دالاس تصمیم قاضی به زندان یک سالن مالک به صورت غیر قانونی بازگشایی مغازه او رفت و بیش از حد. شلی لوتر یک صاحب سالن زیبایی شد, محکوم به یک هفته در زندان و جریمه $7,000 پس از بازگشایی سالن او à la Mode نزدیک به دو هفته پیش و نادیده قضاوت را بس-و-دست برداشتن از سفارش.

"پرتاب تگزاسی در زندان که تا به حال کسب و کار خود را تعطیل از طریق هیچ گسل از خود را مزخرف و من نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد" ابوت در بیانیه ای گفت.

– نیکول Cobler Austin American-Statesman

هیدروکسی کلروکین ثابت می کند هیچ درمان

مالاریا مواد مخدر اغلب تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان برای COVID-19 نشان داده است هر گونه سود در مبارزه با کروناویروس عفونت بر اساس یک مطالعه جدید.

هیدروکسی کلروکین نیست کاهش خطر مرگ و یا نیاز به یک لوله تنفس در یک مقایسه که شامل حدود 1,400 بیماران تحت درمان در دانشگاه کلمبیا در نیویورک گزارش محققان پنج شنبه در مجله پزشکی نیوانگلند.

چهار مک دونالد کارگران صدمه دیده در تیراندازی

چهار کارکنان مک دونالد در شهر اوکلاهما شد و مجروح در تیراندازی پس از رویارویی با یک مشتری که حاضر به ترک رستوران غذاخوری که بسته شد به دلیل coronavirus محدودیت, پلیس گفت:. یک درگیری صورت گرفت, روز شنبه هنگامی که Gloricia چوبی, 32, مجبور شد از رستوران و یک کارمند دچار ضربه به سر کشته شده است. وودی بازگشت و با یک تفنگ و شلیک سه گلوله کشته شده است. سه کارمند به ضرب گلوله کشته و یا زخمی گلوله و کارمند با آسيب سر گرفته شد به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی, آسیب, مقامات گفت. وودی را بازداشت گرفته شد.

– این Oklahoman

رایگان آبجو در شهر

قادر به ارائه به هتل ها و رستوران ها بسته به علت coronavirus محدودیت یک آبجوسازی در روز پنج شنبه به دور حدود 700 گالن آبجو.

فرانتس دکل صاحب Willinger آبجوسازی در غرب شهر با این نام گفت که او نیاز به خالی کردن مخازن در اسرع وقت به آنها را پر کنید تا دوباره با آبجو تازه و آماده برای زمانی که میله مجاز به بازگشایی شده است. ده ها تن از مردم ایستاده در خط در خارج از آبجوسازی با پوشیدن ماسک و نگه داشتن به اجتماعی فاصله گرفت. بسیاری از گرفت کامل سطل و جعبه ها در بازگشت به خانه.

"ما همچنین می خواهم برای تشکر از مردم و ما امیدواریم که آنها به حمایت یک بار ما بازگشایی که آنها به اینجا می آیند توصیه ما" دکل به رویترز گفت تلویزیون.

-- فردا نیوز

اتاق بازرگانی دو طرف با بیمه کسب و کار کوچک زیان

تلاش برای وادار کردن شرکت های بیمه برای پوشش coronavirus ضرر و زیان مواجه شده توسط کسب و کارهای کوچک طراحی آتش از یک منبع غیر منتظره: آمریکا اتاق بازرگانی است. سازمان ملی ادعا می کند به نمایندگی از "منافع بیش از 3 میلیون کسب و کار از تمام اندازه ها ، بخش ها و مناطق." اما اتاق بازرگانی با ارسال نامه ای به کنگره در هفته گذشته ادعا کردند که به کنگره اجازه می دهد و یا می گوید به بازنویسی قرارداد برای پوشش coronavirus زیان خلاف قانون اساسی است.

"Bankrupting صنعت بیمه نمی خواهد کمک به این وضعیت در همه گفت:" تام Quaadman یک اتاق معاون اجرایی رئیس جمهور.

– نیک Penzenstadler

وزارت خزانه داری می خواهد محرک پرداخت صادر شده برای مردم مرده بازگشت

وزارت خزانه داری است که به درخواست افرادی که دریافت یک محرک پرداخت از طرف کسی که مرده است به بازگشت پول بلافاصله. گزارش ها از کشته شدن محرک پرداخت آغاز شده به سطح در ماه گذشته زمانی که IRS شروع به ساخت مستقیم سپرده تا 1200 دلار به مالیات دهندگان حساب های بانکی.

"پرداخت شده به کسی که جان قبل از دریافت پرداخت باید بازگشت به IRS" خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت.

– مایکل کالینز

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • همه شب چشم من باز': پس از انبوه کار, تلفات آمریکایی ها مجبور به انتخاب کنید: پرداخت قبوض و یا خرید مواد غذایی ؟
 • خود را مرده نسبی دریافت یک محرک بررسی کنید ؟ بازگشت به فرستنده خزانه داری می گوید.
 • یک مسیر مستقیم. وخیم مدل. این ایالات متحده است که بازگشایی, به هر حال.
 • یک رژیم غذایی قلیایی کمک به ضرب و شتم coronavirus? ما در بررسی حقایق است.
 • ضد عفونی کننده دست در انبار. در اینجا که در آن برای پیدا کردن آن.

هشدار ویروس می تواند 'بومرنگ" از کشورهای فقیر به غنی

بالا رسمی سازمان ملل متحد هشدار داد از بلندی COVID-19 بحران در کشورهای فقیر است که می تواند "بومرنگ" بازگشت به کشورهای غنی مگر اینکه آنها کمک آن داشته باشد.

علامت Lowcock U. N. دبیر امور انسان دوستانه گفت: بسیاری از کشورهای کم درآمد می تواند عفونت کروناویروس اوج در سه تا شش ماه آینده. آنها نیاز به تزریق کمک های اضطراری به نگه داشتن همه گیر از decimating خود را در حال حاضر شکننده نظام سلامت و تلاش اقتصاد Lowcock گفت.

"هیچ کس امن تا زمانی که همه امن" او گفت:.

گام به دور از که آنتی بادی آزمایش تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را دقیق

کارشناسان پزشکی به برخی از مشاوره برای آمریکایی ها فکر کردن در مورد گرفتن coronavirus آنتی بادی آزمون: نمی. این توصیه تا سوال آنهایی که می weeded و دانشمندان می دانند که آیا افرادی که جان سالم به در COVID-19 سیستم ایمنی هستند از ویروس.

برخی از محققان می گویند تولید کنندگان باید توقف تبلیغات این آنتی بادی آزمایش برای عنوان کمی تا $25, که بسیاری از آمریکایی ها با استفاده از تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند با خیال راحت توقف اجتماعی فاصله و یا بازگشت به کار.

"این است که به عنوان نزدیک به غرب وحشی که من تا کنون دیده ام از نظر تست های آزمایشگاهی" گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. "حتی خوب تست خواهد شد به احتمال زیاد به نتیجهای که عملا بی معنی است."

– کوین مک کوی و دیوید هیت

گزارش از: رقیق کننده های خون می تواند کمک بیشتر به شدت بیمار

خون داروهای رقیق می تواند کمک به صرفه جویی در برخی از بیمارانی که بیشترین شدت تحت تاثیر coronavirus پزشکان در شهر نیویورک در بیمارستان گزارش شده است. این یافته ها از یک تیم در بیمارستان کوه سینا می تواند کمک به یک مشکل مشکل است که شوکه و وحشت پزشکان درمان coronavirus بیماران در سراسر جهان – لخته شدن خون در سراسر بدن پیچیده است که در حال حاضر سخت به درمان بیماری است.

"بيمارانی که ضد انعقادها را بهتر از کسانی که نمی," دکتر والنتین Fuster پزشک ارشد در بیمارستان با سی ان ان گفت.

متحده بازگشایی: هاوایی, میشیگان مونتانا را گام به گام به سوی عادی

هاوایی و میشیگان در زمان قابل توجهی را نسبت به بازگشایی در روز پنج شنبه; برخی از مراکز خرید باز دوباره در آلوها دولت و ساخت و ساز و املاک و مستغلات عملیات از سر گرفته و در دریاچه های بزرگ دولت است.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: تولید کارگران از جمله کسانی که برای این مهم صنعت خودرو خواهد بود قادر به بازگشت به شغل خود را دوشنبه اما او نیز گسترش یافت و دولت stay-at-home منظور مارس 28.

همچنین پنج شنبه, مونتانا اجازه خواهد داد مدارس به سر در کلاس درس تدریس در اختیار مدارس محلی تخته. جمعه را پایان ایالتی اقامت در خانه سفارشات در پنسیلوانیا و رود آیلند. پیدا کردن آخرین اخبار از دولت خود را.

Gap Inc. برنامه ای برای بازگشایی تا 800 فروشگاه در پایان این ماه

Gap Inc. برنامه ای برای بازگشایی صدها نفر از فروشگاه ها در این ماه از جمله برخی به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته, نشانه دیگری است که اقتصادی موجب توقف توسط coronavirus ممکن است به آرامی شروع به گرم شدن.

خرده فروش گفت: آن را در نظر دارد به بازگشایی تا 800 مکان خود را تحت مارک های مختلف از جمله نیروی دریایی قدیمی, موز جمهوری و شکاف در پایان ممکن است.

تعداد کمی از فروشگاه ها در تگزاس خواهد بود در کسب و کار در این آخر هفته. مانند بسیاری از شرکت های شکاف توقیف فروشگاه خود را در میان ایجاب میکند که همه اما ضروری کسب و کار نزدیک به ترافیک پا برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

– Charisse جونز

ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری: بیش از 10 ، 000 COVID-19 موارد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان

این بسته بندی گوشت می آمد صنعت آمار ترسناک یک نقطه عطف این هفته با تعدادی از coronavirus موارد به شیوع بیماری در آن محاصره گیاهان رسیدن به بیش از 10 ، 000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است.

حداقل 170 گیاهان در 29 متحده تا به حال یک یا چند کارگر تست مثبت برای coronavirus. برخی از این کارگران نیز آلوده دیگران است که شامل تعداد. حداقل 45 کارگران کشته شده اند. شیوع اند باعث بسته شدن حداقل 40 گوشت کشتار و فرآوری گیاهان – پایدار در هر نقطه از یک روز تا چند هفته پس از شروع بیماری همه گیر.

از خاموش شدن ناگهانی موجب کمبود گوشت در برخی از نقاط کشور و موجب فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ گیاهان باز است. اما بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, سفارش, تعطیلی ادامه دارد, رسانه ها رسانه ها یافت می شود.

-- آسمان Chadde و کایل Bagenstose

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • سفر خود را با جوانه های چشایی: سعی کنید این دستور العمل های از سراسر جهان در طول coronavirus قرنطینه.
 • باز کردن ؟ بسته ؟ در اینجا نحوه 50 متحده سی و پورتوریکو در حال کار به رول اجتماعی فاصله مقررات.
 • مسابقه coronavirus واکسن: آیا ما می توانیم اخلاقی آلوده مردم با یک بیماری بدون درمان ؟
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب