Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: FDA تایید remdesivir به عنوان COVID-19 درمان; فشار از مرگ و میر در خانه های سالمندان

Ryan W. Miller, جسیکا فلرس و دویل برنج ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:06 AM EDT آوریل 2 سال 2020به عنوا

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

به عنوان بسیاری از کشورهای حرکت به سوی بازگشایی بعد از وحشتناک مارس که دیدم نزدیک به 60 ، 000 مرگ و میر به دلیل coronavirus یک گزارش جدید ارائه می دهد یک استارک هشدار: یک گروه از کارشناسان به این نتیجه رسیدند که همه گیر می تواند تا زمانی که دو سال تا 60 درصد به 70 درصد از جمعیت ایمنی است.

در ضمن غذا و دارو اعطا اضطراری جهت استفاده از داروی ضد ویروسی remdesivir در coronavirus بیماران پس از مطالعه در اوایل این هفته نشان داد که مواد مخدر مطرح شده هیچ توجهی نگرانی های بهداشتی.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات روز شنبه در coronavirus بیماری همه گیر. پایین برای آخرین به روز رسانی.

 • غذا و دارو اعطا شرکت داروسازی علوم جلعاد اضطراری به منظور شروع به استفاده از remdesivir یک داروی ضد ویروسی برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. در نتایج یک مطالعه منتشر شده در اوایل این هفته remdesivir نشان داد "هیچ ایمنی جدید مسائل است."
 • در میان تمام بازگشایی بحث این هفته دکتر تام Inglesby پیشرو متخصص در بیماری های همه گیر به ما یادآوری کرد: ما نمی خواهد که کامل "عادی" – بدون ماسک به طور کامل اجتماعی – تا زمانی که ما یک واکسن. جزئیات بیشتر در Backstory.
 • دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار, پیشنهاد های اجتماعی فاصله می تواند همچنان در برخی فرم از طریق تابستان به کاخ سفید بی سر و صدا اجازه رسمی دستورالعمل به اتمام می رسد. در ضمن یک گزارش جدید هشدار همه گیری می تواند به دو سال تا دنیا بازدید از آستانه برای گله ایمنی.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: چگونه برای تمیز کردن اتومبیل خود را داخلی و بدون آسیب رساندن به آن.

برخی از اخبار مثبت امروز: اگر شما از طرفداران "Parks and Recreation" و سپس شما باید به گرفتن نشان می دهد قرنطینه ویژه. آن را به شما خنده گریه و آواز خواندن برای Lil سباستین.

تنسی برای تست همه زندانیان کارکنان زندان پس از شیوع گسترده

همه تنسی زندانیان و اصلاح کارکنان خواهد شد تست شده برای coronavirus به عنوان بخشی از یک گسترده ابتکار برای کاهش گسترش این ویروس در میان چندین عظیم زندان شیوع بیماری در دولت رژیم صهیونیستی است. بیل لی جمعه اعلام کرد.

دفتر والی گفت: بیش از نیمی از زندانیان و کارکنان آزمایش در خانه ترنر مرکز تادیبی در سامرویل آزمایش مثبت برای ویروس.

از 2,725 مجموع آزمون های داده شده در تاسیسات این هفته حداقل 1,349 آمد مثبت با توجه به CoreCivic ملی شرکت های خصوصی اجرا می شود که خانه ترنر. فقط دو نفر از این زندانیان که تست مثبت به نمایش گذاشته علائم CoreCivic در بیانیه ای گفت و هر دو در حال درمان در بیمارستان.

"میزان عفونت در خانه ترنر مرکز تادیبی است که مطابق با یا کمتر از چیزی است که گزارش شده توسط دیگر تادیبی سیستم های سراسر کشور" CoreCivic را در اداره امور عمومی در بیانیه ای گفت: جمعه اشاره کرد که بیش از 70 درصد از زندانیان فدرال باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به تازگی منتشر شده داده است.

بر اساس دولت ویروس اطلاعات وارد شده توسط Tennessean این شیوع در خانه منجر به بزرگترین واحد در روز افزایش موارد مثبت — بیش از دو برابر اندازه از هر دیگر — از آنجا که virus آمد به تنسی در اوایل ماه مارس.

جاده ها به گالوپ, N. M. مسدود کردن

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام استناد دولت Riot Control Act روز جمعه او به عنوان مهر و موم کردن تمام جاده های غیر ضروری ترافیک در یکی از بزرگترین جوامع مرز ملت ناواهو که در آن یک افزایش شیوع کروناویروس در حال حاضر به طور گسترده محدودیت ها و آخر هفته مستندات.

او همچنین در مورد نیاز کسب و کار در گالوپ نزدیک به 5 p. m. به ساعت 8 صبح در شهرستان در حدود 70 ، 000 نفر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 40 که باقی مانده باز به طریق ترافیک.

گالوپ یک hub برای پایه لوازم خانگی مشروب فروش و آب-ظرف پر کردن مجدد برای زندگی مردم در دور امتداد ملت ناواهو — اغلب بدون کامل لوله کشی داخلی و بومی زونی پوبلوو پوبلو. ملت ناواهو است اعمال شب و آخر هفته حکومت رزرو پوشا بخشهایی از نیومکزیکو و آریزونا و یوتا است.

COVID-19 عفونت نرخ گالوپ و اطراف McKinley شهرستان آن را به یکی از بدترین ایالات متحده نقاط مهم برای این بیماری همه گیر به عنوان بیماران پایمال مراقبت های ویژه امکانات.

مسئولان شهرستان درخواست جدید دولت از اورژانس تحت عمل ضد شورش است که می تواند منع مردم از راه رفتن در خیابان و با استفاده از برخی از جاده ها است. موارد نقض مجازات به عنوان جنحه در مرتبه اول و به عنوان یک جرم در جرم دوم. اورژانس اعلامیه تحت عمل منقضی پس از سه ماه و قابل تمدید.

FDA تصویب remdesivir برای استفاده در بیماران مبتلا به کروناویروس

واشنگتن – سازمان غذا و دارو داده اورژانس مجوز برای شرکت داروسازی علوم جلعاد به استفاده از داروی ضد ویروسی remdesivir برای درمان coronavirus بیماران. مجوز اعلام کرد جمعه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می آید فقط دو روز پس از شرکت در گزارش به طور بالقوه نتایج دلگرم کننده از یک آزمایش برای مواد مخدر است.

جلعاد گفت remdesivir تولید "شبیه بهبود" در بیماران بیش از 10 روز طرح درمان در مقایسه با پنج روز طرح درمان – و که در آن ثبت شده "هیچ ایمنی جدید" مسائل میان بیماران بستری در بیمارستان که "قابل تحمل" درمان در مطالعه است.

Remdesivir یکی از داروهای متعدد در حال توسعه برای درمان و یا جلوگیری از coronavirus. آزمایش های بالینی انجام شده برای اطمینان از ایمنی و اثر بخشی و هیچ تضمینی وجود ندارد جلعاد را نتایج اولیه منجر خواهد شد به صورت تجاری در دسترس درمان است. اما متخصصان پزشکی باید به حال امید زیادی برای remdesivir پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

- مایکل کالینز

'بیماران ما در حال رها کردن مثل مگس': 16,000 مرده از COVID-19 در ایالات متحده در خانه های سالمندان

تحت نصب فشار عمومی برای افزایش شفافیت بیشتر در کشورهای در حال انتشار اطلاعات در مورد معضل coronavirus در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. داده ها رنگ تیره و تار تصویر: بیش از 16,000 ساکنان و کارکنان درگذشت حسابداری برای حدود یک چهارم از این کشور به طور کلی COVID-19 مرگ و میر.

در مریلند که منتشر شده یک لیست از امکانات با موارد مثبت برای اولین بار در این هفته 97 نفر از ساکنان آلوده هستند و 34 نفر در این مرکز با بالاترین تعداد مرگ و میر Sagepoint پرستاری و توانبخشی. در نیوجرسی که در آن ویروس رسیده 86 درصد از دولت 575 تسهیلات مراقبت دراز مدت شیوع بیماری در دو جانبازان و خانه را ترک کرده اند 97 مرده است. در کشورهای مختلف از جمله کنتاکی, کلرادو و پنسیلوانیا بیش از نیمی از دولت و میر هستند از خانه های سالمندان.

دو ماه پس از اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده پرستاری, صفحه اصلی, طرفداران و رهبران صنعت می گویند تسهیلات مراقبت دراز مدت هنوز هم در صورت وخیم کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و دسترسی به تست. "بیشتر باید انجام شود. تعداد مرگ و میر بد است" گفت: Rhonda ریچاردز ارشد قانونی نماینده در AARP. "ما نمی توانیم غلو گرانش از این وضعیت است." جستجو در پایگاه داده ما را ببینید که چگونه خود را در منطقه تحت تاثیر قرار شده است.

–Tricia L. Nadolny و Marisa Kwiatkowski

دانشگاه ایالتی تگزاس به از سرگیری برنامه های کلاس های حضوری جولای 6

دانشگاه ایالتی تگزاس به از سرگیری برنامه های حضوری آموزش برای اواخر تابستان و پاییز کلاس مقامات روز جمعه گفت. مقامات گفت: این مدرسه دارای تاسیس چندین بیماری همه گیر و پس از همه گیر کار گروه به آدرس حوزه های مربوط به ایمنی و آموزش دانشگاه و عملیات آن را به عنوان آماده به رزومه فرد در آموزش, جولای 6.

"همانطور که ما پیش بینی بازگشت به چهره به چهره آموزش برای تابستان دوم کلاس و ترم پاییز, ما در حال کار برای انطباق با دانشگاه عملیات برای اطمینان از ما امن و سالم و یادگیری در محیط کار برای ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان" ایالت تگزاس جمهور دنیس Trauth در بیانیه ای گفت.

در سراسر تگزاس چند دانشگاه اعلام کرده اند که نیت خود را برای از سرگیری عادی آموزش در پاییز اما ایالتی تگزاس به نظر می رسد برای اولین بار برای اعلام بازگشت این تابستان.

– لارا Korte Austin American-Statesman

ناسا: ماندن در خانه برای اولین فضانورد راه اندازی در سال

ناسا و اسپیس ایکس روز جمعه خواست همه را به ماندن در خانه برای خانه اول راه اندازی فضانوردان در نزدیک به یک دهه به دلیل بیماری همه گیر. مقامات عمومی هشدار داد در برابر سفر به فلوریدا برای مارس 27 اندازی دو فضانورد ناسا روی یک موشک SpaceX به ایستگاه فضایی بین المللی.

از آن خواهد شد راه اندازی اولین فضانورد از ناسا در مرکز فضایی کندی در نه سال پس از آخرین شاتل فضایی پرواز در سال 2011. آن نیز خواهد بود که اولین تلاش یک شرکت خصوصی به پرواز فضانوردان به مدار.

برای شاتل فضایی راه اندازی صدها هزار نفر از مردم فرود در مرکز فضایی کندی و در نزدیکی سواحل گفت: ناسا مدیر جیم Bridenstine.

Bridenstine خواست عمومی برای تماشای آنلاین راه اندازی و یا در تلویزیون از خانه. "ما نمی خواهیم یک شیوع" از COVID-19 او به خبرنگاران گفت:.

'غرق مرگ:' ویروس خروش در برزیل به ارمغان می آورد یک تابوت کمبود سردخانه هرج و مرج

در برزیل شلوغ آمازون شهر مانائوس, بسیاری از مردم فوت کرده اند در روز در این بیماری همه گیر کوروناویروس که تابوت به حال به انباشته در بالای هر یک از دیگر در طولانی عجله حفر ترانشه در یک شهر گورستان. برخی نومید بستگان اکراه انتخاب هولوکاست برای عزیزان برای جلوگیری از دفن آنها در آن مشترک گور.

در حال حاضر با برزیل در حال ظهور به عنوان آمریکای لاتین coronavirus کانون با بیش از 5,900 مرگ و میر حتی تابوت در حال اجرا هستند در مانائوس. ملی funeral home انجمن تصمیمات فوری هوایی از تابوت از سائو پائولو از 1700 مایل دور چون مانائوس هیچ هموار جاده اتصال آن به سایر نقاط کشور.

این شهر در حدود 2 میلیون نفر حک شده از جنگل شده است تحت الشعاع مرگ در بخشی به دلیل آن را از سایت اصلی که در آن کسانی که از راه دور آمازون جوامع می توانید دریافت خدمات پزشکی.

نیویورک لغو مدرسه برای بقیه سال تحصیلی

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت مدارس باقی خواهد ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی هر چند هیچ تصمیم گرفته نشده که آیا دانش آموزان باز خواهد گشت برای کلاس در تابستان یا پاییز.

کومو به نام در مدارس به منظور توسعه برنامه ای برای بازگشایی مدارس است که ترکیب همه, عمومی-اقدامات احتیاطی به عنوان آنها همچنان به آموزش از راه دور در این میان است. اما او اذعان کرد که اجتماعی فاصله می تواند بسیار دشوار است در مدارس K-12. "این رفتن به یک ورزش" کومو گفت.

"اگر شما نیاز به این را در یک کلاس درس چگونه بسیاری از اتاق های بیشتر آیا شما نیاز به در یک ساختمان ؟" او افزود: با استناد به اتوبوس ها و سالن های غذاخوری به عنوان نگرانی های دیگر.

به عنوان پنج شنبه, 43 متحده بود به دستور و یا توصیه می شود که مدارس بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی به پایان می رسد که در ممکن است در برخی متحده است.

کومو گفت: تصمیم گیری در برگزاری مدرسه تابستانی خواهد بود اعلام کرد در پایان ماه مه. Coronavirus عفونت رای را باید تثبیت کرد. فرماندار نیست ارائه یک جدول زمانی در تصمیم گیری برای سال تحصیلی بعدی: "هیچ تصمیم در سقوط به دلیل سقوط یک مدت زمان طولانی به دور است."

– Gary استرن

کشور بزرگترین مرکز خرید زنجیره ای مجموعه ای برای شروع reopenings

این کشور بزرگترین مالک و اپراتور مراکز خرید Simon Property Group, به بازگشایی 49 خواص در 10 ایالت در موج اول شروع جمعه.

اما بسیاری از Atlanta-منطقه مراکز نمی تواند برای کسب و کار باز فقط هنوز Atlanta Journal-Constitution روز جمعه گزارش داد. "پس قبلا اعلام آن مراکز خواهد باز جمعه, Simon اعلام کرد کسانی که دهانه با تاخیر تا روز دوشنبه" کاغذ گفت.

سیمون بسته همه از خواص آن در ماه گذشته به عنوان متحده دست و پنجه نرم با شیوع کروناویروس و آن را منتشر پروتکل های ایمنی در اوایل این هفته برای آن خواص است که شروع reopenings.

هنگامی که خریداران بازگشت آنها به احتمال زیاد خواهید پیدا کردن دادگاه های مواد غذایی با کمتر صندلی جهت علائم و تقسیم برای کنترل جریان ترافیک پا و رایگان تست دما از طریق مادون قرمز دماسنج. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از فروشگاه های مشتریان می توانید ببینید.

– اسکندریه Burris

جمعه شماره: 9 بار تعداد 9/11 مرگ و میر در نیویورک

به عنوان همه گیر در ادامه به آشکار شدن ما در حال پیگیری داده است. در اینجا چه چیزی جدید امروز از طریق آسوشیتد پرس.

 • از طریق چهار شنبه, ویروس اعتقاد بر این بود که به کشته شدن حداقل 23,600 مردم در نیویورک از جمله در اطراف 5,300 افرادی که قبل از درگذشت یک آزمایشگاه تست خود را تایید عفونت است. که نزدیک به نه بار مرگ و میر از سپتامبر. حملات 11.
 • برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری در ایالات متحده برای ماه آوریل ممکن است به عنوان بالا به عنوان 20 ٪ -- یک شکل دیده نمی شود پس از رکود دهه 1930 زمانی که افزایش بیکاری به اوج خود رسید و در 25٪. اخراج به مقدار 1 در 6 کارگران آمریکایی. که مردم بیش از کل جمعیت تگزاس. تگزاس در ضمن بازگشایی برخی از کسب و کار.

اکثر کارشناسان معتقدند مرگ ارقام یک undercount از آن تنها شامل مرگ و میر که در آن لینک به COVID-19 مطمئن بود که به اندازه کافی گنجانده شود در گواهی فوت است.

متحده بازگشایی: اوهایو اقامت در خانه سفارش تمدید

اوهایو اقامت در خانه سفارش تمدید شده است تا 29 مه در ضمن فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز جمعه اگر آنها محدود فروش به منظقه وانت تحویل و یا قرار ملاقات-تنها.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در ضمن افزایش یافته که سفارش کرکره, تئاتر, رستوران ها, میله, قمار و ورزشگاه تا مارس 28. او محدودیت های برآورده شده است با تظاهرات اخیرا پنج شنبه در کاپیتول دولت در لنسینگ که در آن صدها نفر از مردم جمع آوری برخی از مسلح برای ابراز مخالفت.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت منظور شروع تدریجی بازگشایی تگزاس کسب و کار در میان شیوع کروناویروس به اثر رفت صبح روز جمعه. ابوت چهارشنبه اعلام کرد که او اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی و امضا فاز اول خود باز تگزاس طرح معنی بسیاری از کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

در پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ آماده شد اعلام جمعه که 24 شهرستان در مناطق روستایی در بخش های شمالی این ایالت را ببینید برخی از امداد رسانی از دقیقترین سفارشات برای ساکنان به ماندن در خانه و کسب و کار به عنوان بخشی از یک استراتژی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

فلوریدا آغاز خواهد شد افتتاح پارک دولت روز دوشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis جمعه اعلام کرد طی یک کنفرانس خبری که در آن او را تشویق فعالیت در فضای باز و با انتقاد از عذاب و دل تنگی برخی پیش بینی شده برای دولت است.

حدود یک صد نفر با جنبش آزادی ایالات متحده آمریکا اعتراض ایلینویز' stay-در-خانه سفارش خارج از تامپسون در مرکز شهر شیکاگو در روز جمعه. معترضان شعار می دادند برگزار شد و نشانه هایی گفت: "من مردم را به بازگشت به کار" و "کسب و کار کوچک ضروری است." رژه اتومبیل و موتور سیکلت دور بلوک بوق از جمله یک ماشین ورزشی برچسب "ژنرال لی." ضد تظاهرات ایستاده در خیابان, پوشیدن ماسک و برگزاری علائم.

در بسیاری از کلرادو گرفتن یک برش مو و خرید حضوری در فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد دوباره شروع جمعه به عنوان دولت برطرف محدودیت های راه اندازی برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus. اما اقامت در خانه سفارشات در جای خود باقی مانده برای دنور و چندین شهرستانهای اطراف با تنها ضروری کسب و کار از جمله مواد غذایی, مشروب و فروشگاه های سخت افزار باز کردن وجود دارد. برای آخرین اطلاعات در دولت خود را با این طرح به دنبال همراه در اینجا.

گزارش: Coronavirus می تواند تا 2 سال گذشته

Coronavirus رفتن نیست دور در هر زمان به زودی, بیماری های عفونی کارشناسان پیش بینی در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

همه گیر می تواند گذشته بین 18 و 24 ماه و نمی تواند متوقف تا 60 درصد به 70 درصد از جمعیت ایمنی است بر اساس این گزارش توسط دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

محققان توجه داشته باشید که COVID-19 به نظر می رسد به گسترش آسان تر از آنفولانزا به دلیل آن است که دیگر دوره کمون گسترش می یابد در حالی که افراد بدون علامت و بالاتر اساسی باروری تعداد معنای متوسط تعداد عفونت های جدید است که در نتیجه از یک فرد آلوده.

به دلیل آن را بسیار مسری "بیشتر مردم نیاز به دریافت آلوده و تبدیل به ایمنی قبل از همه گیر می تواند پایان" محققان توجه داشته باشید.

گزارش ارائه سه سناریو برای گسترش COVID-19 و باعث می شود چند توصیه از جمله ارائه مشاوره به سازمان های دولتی برای برنامه ریزی برای بدترین سناریو مورد ساخت برنامه ها به صورت دوره ای resurgences و هشدار داد که این بیماری را نمی توان بیش از حد به زودی.

– راشل Aretakis

دیزنی معرفی ماسک های کودک Yoda, سیاه پلنگ Forky و بیشتر

اگر شما نگران به بیرون بروید شاید یک ماسک صورت مورد علاقه خود را با Avenger – یا شاید کودک Yoda – کمک خواهد کرد. دیزنی اعلام کرده است یک خط جدید از غیر پزشکی قابل استفاده مجدد پارچه ماسک های دیزنی, پیکسار, مارول و شخصیت های جنگ ستارگان در دسترس برای قبل از سفارش برای ایالات متحده

مراکز کنترل بیماری است مشاوره استفاده از پارچه پوشش صورت (ماسک) به سرعت گسترش coronavirus. برخی از شهرداری ها و کسب و کار مانند Costco در حال نیاز است که مشتریان آنها را می پوشند.

– جاش ریورا

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • راهنمای خود را به COVID-19: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس.
 • آمریکایی ها در حال فرار شهرهای شلوغ. خواهد خود را در حرکت بود دائمی است ؟
 • هشدارها نادیده گرفته labs کاهش و تخصص از دست داد: اقدامات یک دهه پیش فلج فلوریدا پاسخ به COVID-19
 • Remdesivir پدید آمده است به عنوان اولین ممکن است از نظر علمی ثابت شده برای درمان coronavirus. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد داروی آزمایشی.
 • ما در حال ظهور است از coronavirus قرنطینه? در اینجا چیزی است که خود دولت انجام شده است به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

OSHA ایمنی بازرسان بررسی نمرات کارمند بستری شدن در بیمارستان, مرگ و میر,

ایمنی محل کار بازرسان در حال انجام نزدیک به 200 coronavirus مربوط به تحقیقات برای تعیین اینکه آیا کارفرمایان موفق به اندازه کافی محافظت از کارگران خود را با توجه به داده ها از ایالات متحده اداره ايمنی و بهداشت شغلی. نیمی شامل کارمند مرگ یا بستری شدن در بیمارستان.

بازرسی هدف نزدیک به 50 بيمارستان و دو دوجین خانه های سالمندان از جمله یکی در ایلینوی که در آن مدیران بر این باورند آلوده کارگر نگهداری گسترش این ویروس در یک اتاق به اتاق. بیست و چهار نفر کشته به همراه یک دستیار پرستاری و نگهداری کارگر خود را.

نیز تحت بررسی: یک سیستم مدرسه گاراژ در کنتاکی که در آن 17 کارکنان آزمایش مثبت و یک درگذشت; کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در نبراسکا که در آن بیوه از یک کارمند متوفی گفت: او نگه داشته کار پس از گرفتن بیمار به طوری که او می تواند پرداخت های تشویقی و دو مادری در مدارس آمریکا در آریزونا است که بنا به گزارش ها در آنجا ماند و پس از باز دیگران تعطیل و که در آن دو نفر از کارکنان درگذشت.

در تمام OSHA مقامات در حال بررسی محل های کار در دو دوجین متحده با مجموع 96,000 کارکنان با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل. OSHA شده است به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران در میان همه گیر. اینجا بیشتر بخوانید.

– داناون شل دنیس واگنر و دن Keemahill

کاخ سفید اعلام کرد طرح جدید به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی

مهلت بالابر اجتماعی فاصله دستورالعمل بی سر و صدا گذشت دوشنبه به کاخ سفید تحت فشار قرار دادند یک مجموعه جدید از پیشنهادات طراحی شده برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر نابود coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید است sunsetting فدرال دستورالعمل یک بار مرکزی شعار آن coronavirus پاسخ و تمرکز مدیریت پیام. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار اقتصادی به تغییر استراتژی خود را از مبارزه با کروناویروس با فشار دادن به جلو با یک پیام از احیای اقتصادی که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که امن خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است.

دولت چرخد و در سه فاز برنامه ریزی که برگ متحده تصمیم به ایجاد یک استراتژی آمیخته است که برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند می تواند به تضعیف پیشرفت است که ساخته شده است به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

— کورتنی سوبرامانیان و مایکل کالینز

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧
 • آن است coronavirus یا آلرژی دارید ؟ در اینجا چگونه به تفاوت.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • بدون رابطه جنسی, لطفا, ما در یک بیماری همه گیر: که می توان صمیمی که نباید در حالی که در coronavirus قرنطینه.
 • می خواهید برای تمیز کردن استفاده مجدد یا هک coronavirus ، در اینجا چگونه است.
 • می توانم بیکاری اگر من اقامت در خانه به مراقبت از فرزند من? خود را coronavirus پول سوال پاسخ داده شده است.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن