Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دکتر Fauci اروپا و آمریکا نیازی درد و رنج و مرگ'; خواهد همه گیر ادعا عمده ما هواپیمایی?

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:59 PM EDT مارس 12 سال 2020ملت برتر بیماری های عفونی متخصص را فرا

توسط ABTINNEWS در 23 اردیبهشت 1399

ملت برتر بیماری های عفونی متخصص را فراهم سرد هشدار از خطرات ناشی از موعد مقرر بازگشایی این کشور در روز سه شنبه در مجلس سنا شنوایی.

"عمده پیام است که من مایل به انتقال به ایران ... خطر از تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر" دکتر Anthony Fauci نیویورک تایمز گفت. "این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است."

وجود دارد در حال حاضر بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.3 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 286,000 مردم و پیشی گرفتن از 4.1 میلیون عفونت.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات امروز:

 • کاخ سفید آغاز شد نیاز به کارکنان در بال غربی به پوشیدن یک ماسک و یا صورت پوشش.
 • لیگ اصلی بیس بال است که با هدف به شروع فصل آن در ماه ژوئیه پس از طرد در بهار آموزش coronavirus.
 • با هیچ نشانه ای صنعت سفر خواهد دوباره بجای اول برگشتن به سرعت مدیر عامل شرکت بوئینگ فکر می کند یکی از عمده ایالات متحده حامل زنده ماندن نیست coronavirus بیماری همه گیر. با مشخصات بالا بیماری های عفونی و محقق هشدار به 70 درصد از مردم ممکن است آلوده شدن COVID-19 مگر اینکه یک واکسن.

غلبه بر coronavirus: صاحبان یک اورگان کارخانه بسته بندی گوشت می آمد برای اولین بار تا به حال برای مقابله با ترس از دست دادن کسب و کار خود را. سپس آنها را آموخته بود زیرک با انتقال به مشتریان جدید و محصولات خود را به نگه داشتن چیزهای رفتن.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز: مردان ممکن است بیشتر در معرض خطر coronavirus از زنان است. یک مطالعه جدید می تواند کمک به توضیح دهد که چرا.

Fauci, دیگر کارشناسان به صورت تصویری بازجویی از سناتورهای

برخی از کارشناسان برجسته در بیماری های عفونی با توجه به صحبت می کنند از طریق لینک ویدئو روز سه شنبه در مجلس سنا شنوایی – یک محیط که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی شود کنترل کرد. Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی سلامت غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در خود شده است. آنها خواهد پیوست Adm. برت Giroir این کوروناویروس "تست تزار" در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

"اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به: 'باز امریکا دوباره" پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور" Fauci نیویورک تایمز گفت.

مدیر عامل شرکت بوئینگ پیش بینی همه گیر خواهد ادعا عمده ما هواپیمایی

با کم خونی مسافر می شمارد و هیچ نشانه ای سفر خواهد دوباره بجای اول برگشتن به سرعت از coronavirus همه گیر شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه برای زندگی مالی خود. آنها به دنبال در همه جا اما نیمکت بالشتک برای بالا بردن شدت نیاز به پول نقد و تهدید عمده اخراج بافندگی در این پاییز.

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیوید Calhoun فکر می کند یکی از عمده ایالات متحده حامل زنده نخواهد ماند. Calhoun که جایگزین هواپیما ساز دیرین مدیر عامل در ماه ژانویه در پی طولانی مدت 737 Max بحران ساخته شده پیش بینی به ان بی سی "امروز" co-لنگر ساوانا اکلاهما.

اکلاهما در مصاحبه ای برنامه ریزی شده به هوا در شبکه چهار شنبه, خواسته, Calhoun اگر "وجود دارد ممکن است یک عمده ایالات متحده حامل است که فقط به بیرون رفتن از کسب و کار؟"

"بله به احتمال زیاد" Calhoun گفت. او نمی نام و نام خانوادگی نام و یا تعریف "عمده" شرکت هواپیمایی در 22-قطعه دوم NBC مشترک پیش از مصاحبه کامل.

– سحر Gilbertson

ما بسته شدن در 10 میلیون coronavirus آزمون تهمت ادعا

ایالات متحده آمریکا است که در مسیر این هفته به تصویب 10 میلیون coronavirus تست های انجام شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام کرد که متحده را دریافت 11 میلیارد دلار بودجه اضافی برای تست. تهمت نیز گفت: روزانه آزمون در سراسر کشور افزایش خواهد داد "قابل ملاحظه ای" از مقدار فعلی است که او ثابت و در حدود 300,000.

هر کسی که می شود در نزدیکی تهمت یا معاون رئیس جمهور مایک پنس است که به طور معمول تست شده هر روز از چندین کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت است. ایالات متحده این است یک راه طولانی از ارائه آن مقدار از تست در محل کار در سراسر کشور. محققان دانشگاه هاروارد به این نتیجه رسیده اند که کشور نیاز 5 میلیون روزانه آزمون در اوایل ماه ژوئن است.

از 1.3 میلیون به علاوه تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده نشان دهنده یک سوم از کل جهان است. ایالات متحده در مجموع می تواند افزایش قابل ملاحظه ای در هنگام تست فراگیر تر می شود.

– جانین Santucci

برادوی بازیگر نیک کردرو است 'شروع به از خواب بیدار,' همسر می گوید:

برادوی ستاره نیک کردرو است "شروع به بیدار" پس از گذراندن بیش از یک ماه در پزشکی ناشی از کما بیش coronavirus عوارض می گوید همسر آماندا Kloots. او در زمان به Instagram دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن "خبر بزرگ."

"نیک شروع به پیروی از دستورات و انجام ردیابی ساده!" او زیر نویس یک عکس از کردرو از خود, ایتالیایی, ماه عسل که او به تماس های مورد علاقه خود را عکس از او. "او بسیار ضعیف است به طوری که حتی فقط باز کردن چشم خود را مبارزه است, اما آن اتفاق می افتد. او شروع به از خواب بیدار شوید!"

از "Rock of Ages" ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

– Cydney هندرسون

MLB امید برای بازی در ژوئیه اما کار مسائل برچسبها

لیگ اصلی بیس بال است که با هدف به شروع فصل آن در ماه ژوئیه پس از طرد در بهار آموزش coronavirus. صاحبان تصویب پیشنهاد سهشنبه نیاز تیم به سهم 50 درصد از درآمد خود را با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط باید برنامه ای برای بازی در این سال ادامه سه نفر با دانش مستقیم از این پیشنهاد گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

مردم که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها غیر مجاز به بحث در مورد جزئیات گفت: تاریخی درآمد های طرح جدایی ناپذیر است و به منظور به آدرس درآمد از ضرر و زیان با 82-بازی فصل در حال بازی بدون طرفداران ابتدا در ماه جولای.

پیشنهاد چهره موانع. بازیکن جبران شده است هرگز به باشگاه درآمد و اتحادیه است که انتظار می رود به رد پیشنهاد از آنجا که بازیکنان در حال ترس صاحبان پس از آن فشار برای اجرای یک درپوش حقوق در طول مذاکرات در یک توافق دسته جمعی به جای یکی که منقضی Dec. 1, 2021.

– باب Nightengale

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • گسترش بیماری: Coronavirus خشم خواهد شد تا زمانی که آن را "آلوده همه آن را احتمالا می تواند."
 • به سینما در خطر است ؟ تاثیر برای صنعت سرگرمی می تواند گسترده اگر مستند همچنان ادامه دارد.
 • 'عملی' سقوط: NFL بازگشت به میدان ممکن است اگر همه چیز به خوبی.
 • چه اجتماعی فاصله قوانین در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.

تهمت درصدد جدید کاخ سفید ویروس موارد به عنوان او هل بازگشایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار آمریکایی ها برای بازگشت به کار و زندگی برای بازگشت به حالت عادی در میان coronavirus بحران نگه داشتن در حال اجرا را به یک واقعیت ناخوشایند: واشنگتن خود را آماده نیست را به حرکت در.

دو دولت دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته تاکید است که حتی کاخ سفید نیست ایمنی بدن را به این بیماری است. یک نوکر به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس باعث مقامات کاخ سفید به اقدامات احتیاطی اضافی از جمله روزانه coronavirus تست برای افرادی که در تماس با رئیس جمهور.

در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان جدید این موارد وجود دارد گفت: همیشه "تعداد فوق العاده ای از مردم" که به کاخ سفید است. "من احساس آسیب پذیری آنچه," او گفت:. "من فکر می کنم ما واقعا انجام یک کار بسیار خوب در تماشای آن و من فکر می کنم آن را بسیار خوب موجود است."

– مایکل کالینز و مورین Groppe

IRS مسائل مهلت برای واریز مستقیم اطلاعات coronavirus محرک پرداخت

هنوز هم در انتظار خود محرک ذخیره کردن? IRS مهلت جدید به اصرار شما به عمل به زودی اگر شما با توجه به ورود مستقیم سپرده گذاری اطلاعات به صورت آنلاین در "من پرداخت."

سرویس درآمد داخلی می خواهد مردم را به اقدام از ظهر چهارشنبه در صورتی که می خواهید یک شات در دریافت محرک نقدی با سرعت بیشتری از طریق واریز مستقیم. اطلاعات حساب بانکی را می توان در "دریافت و پرداخت" در IRS.gov.

و در خبری دیگر IRS گفت: پرداخت به صورت خودکار ارسال خواهد شد به زودی به کسانی که دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی از کارافتادگی, مزایای راه آهن مزایای بازنشستگی جانبازان, امور منافع و یا مکمل امنیتی درآمد. هیچ جدول زمانی مشخص داده شد جمعه.

اگر همه چیز همانطور که انتظار می رود بیشترین واجد شرایط امنیتی مکمل درآمد یا شمسی و جانبازان را نقطه تاثیر اقتصادی پرداخت از طریق مستقیم خود را بیان کارت بعد از اواسط ماه مارس با توجه به برگه ای به تاریخ مارس 5 از لینک مستقیم اکسپرس است که یک کارت اعتباری ارائه شده به کسانی که حساب های بانکی.

مدیر عامل شرکت تسلا مشک ری استارت کالیفرنیا کارخانه در میان مستند

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تایید کرد که روز شنبه این شرکت با راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه یک حرکت است که به مبارزه طلبیده دولت محلی سفارشات مربوط به اقدامات شامل coronavirus.

در یک صدای جیر جیر مشک عملا جرأت مقامات به دستگیری او نوشته است که او می تواند در خط مونتاژ و اگر کسی به زندان گرفته شده باید آن را او. قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

این گیاه در فریمانت یک شهر بیش از 230,000 مردم جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23. اوایل روز دوشنبه پارکینگ تقریبا کامل در این کارخانه عظیم که در استخدام 10,000 کارگران و نیمه رانندگی شد خاموش لود شده با وسایل نقلیه است که ممکن است تولید شده قبل از خاموش کردن.

راه اندازی مجدد سرپیچی از دستورات آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت است که تلقی کارخانه غیر ضروری کسب و کار است که می تواند باز نمی شود تحت ویروس محدودیت. این اداره روز دوشنبه گفت: آن هشدار داد این شرکت عامل در نقض شهرستان بهداشت و امیدوار تسلا را "منطبق بدون بیشتر اجرای اقدامات" تا زمانی که این شهرستان تصویب یک سایت-برنامه خاص مورد نیاز توسط دولت است.

– آسوشیتد پرس

معاونت پنس نگه می دارد فاصله خود را در کاخ سفید

مقامات دولت روز یکشنبه را تکذیب کرد گزارشی که معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد خود منزوی پس از دبیر مطبوعاتی خود را آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه گفت که او می تواند دوباره در کاخ سفید در روز دوشنبه.

در واقع او بود اما پنس انجام یک تماس با فرمانداران از یک اتاق جدا شده از آسوشیتد پرس گزارش داد در حالی که دکتر دبورا Birx و دیگر کارکنان شرکت به طور معمول از یک اتاق کنفرانس در وضعیت اتاق.

"ما در حال گرفتن اقدامات متقابل مناسب برای محافظت از رئیس جمهور سلامت" پنس گفت: آنچه که او به نام "کمی شرایط متفاوت" با توجه به ضبط به دست آمده توسط AP.

علاوه بر پنس مطبوعات, منشی, نوکر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. و سه بالا سلامت مشاوران دکتر. Anthony Fauci, رابرت Redfield و استفان هان رفت و به قرنطینه پس از تماس با آلوده کارمند.

روز دوشنبه اعضای این ستاد شد و گفت: هر کسی که رفتن به بال غربی را مجبور به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت خود را, اگر چه آنها می تواند آنها را حذف کنید اگر آنها باقی می ماند شش فوت جدا از همکاران خود را.

آمریکایی ها نگرانی بیش از همه گیر کاهش – اما هنوز هم قوی, نظرسنجی نشان می دهد

کمتر از آمریکایی ها در حال حاضر نگران آن است که یک عضو خانواده می تواند قرارداد COVID-19 نسبت به یک ماه پیش با توجه به جدید Monmouth University نظرسنجی. چهل و دو درصد از 808 بزرگسالان ایالات متحده نظرسنجی گفته بودند "بسیار نگران" است که کسی در خانواده خود را می تواند تبدیل به طور جدی بیمار از COVID-19 و 28 درصد گفت: آنها "تا حدودی نگران کرده است." تعداد کسانی که پس از 50 درصد و 33 درصد در منموته آوریل بررسی.

"نگرانی در مورد covid به نظر می رسد به بازگشت به جایی که آن را در اوایل روز از پاسخ به همه گیر" گفت: پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

– ویلیام Cummings

نیویورک 'بیمار صفر" بازگشت به خانه و احساس بسیار بهتر

مردی نیویورک کروناویروس "بیمار صفر" به خاطر رفتن به اتاق اورژانس در ماه فوریه است. چیزی که بعد از او به یاد است که بیدار شدن از حالت اغما رفت. لارنس Garbuz گفت: ان بی سی "امروز" نشان می دهد او فکر کرد که او فقط به حال یک سرفه. که در آن نقطه COVID-19 بود در رادار و نیویورک تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش آن.

"من وکیل هستم. من نشستن در یک میز در تمام طول روز," او گفت:. "من فکر می کنم در زمان ما مرتب کردن بر اساس تمرکز بر روی افرادی که تا به حال شاید سفر در سطح بین المللی چیزی است که من تا به حال انجام نداده است."

اما شیوع این بیماری در شهر نیو راشل درخواست فرماندار برای ایجاد یک "منطقه مهار" که تعطیل مدارس و اماکن عبادت قبل از بقیه دولت تحت stay-at-home سفارشات. Garbuz 50 و گفت که او نمی باید هر گونه شرایط از پیش موجود. او در خانه در حال حاضر و گفت: او احساس می کند خیلی بهتر است.

کمک: آسوشیتد پرس

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • تاپیک جهانی تمام کردن مسابقه برای ایجاد یک واکسن. در اینجا آخرین تحولات.
 • به دنبال کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده دست? سعی کنید دادوستد در Facebook و همسایه.
 • بازار سهام بهتر از اقتصاد در حال حاضر. اما چرا ؟
 • واقعیت بررسی: سالانه مرگ و میر coronavirus هنوز نمی تواند محاسبه شود در مقایسه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن