کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: COVID-19 مرگ و میر کنه تا 48 مارک دولت مرگبارترین روز در تاریخ ثبت

Cheryl McCloud و اوان Pflugradt ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:40 PM EDT May 9, 2020ما به روز رسانی این داستان د

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

پنج شنبه مشخص شده شاید grimmest از فلوریدا شیوع کروناویروس به عنوان دولت خود را شاهد مرگبارترین روز ثبت شده برای ویروس.

یک روز افزایش 48 COVID-19 مرگ و میر نزدیک به 15 درصد افزایش دادند و دولت تعداد کل مرگ و میر به 371. فلوریدا با تجربه 25 درصد افزایش COVID-19 مرگ و میر پس از روز سه شنبه پایان روز مشاوره.

یک هفته پیش وجود داشت 144 گزارش مرگ و میر در سطح ایالت با توجه به آوریل 2 پایان روز مشاوره. با روز پنجشنبه گزارش داد 371 مرگ و میر — 17 بیش از صبح مشورتی — فلوریدا گزارش هفت روز مرگ و میر رشد 157%.

با توجه به شب مشورتی پنج شنبه از دولت وزارت بهداشت 16,826 در فلوریدا تایید تست مثبت برای COVID-19. موارد مثبت رشد بیش از یک هزار روز پنج شنبه در بازگشت به گذشته روند در داده ها. چهار شنبه, موارد مثبت را افزایش نمی دهد توسط یک هزار و یا بیشتر.

در مقايسه با دولت وزارت بهداشت گزارش 9,008 مثبت COVID-19 نفر از هفت روز پیش. مثبت, تعداد مورد از پنج شنبه شب مشورتی در مقایسه با آوریل 2 شب مشورتی نشان می دهد 86.8 درصد افزایش در موارد مثبت.

تعداد فزاینده در دولت در حال بستری برای کوروناویروس. به گفته وزارت امور خارجه آژانس 2,298 هستند یا شده اند تحت مراقبت در بیمارستان.

دولت و وزارت بهداشت در حال حاضر نمی گیری "بازیابی" و انتظار ندارد به چنین طراحی در هر زمان در آینده نزدیک اضافه کرد که تعریف recovery یک رقابت موضوع است.

"تا زمانی که برخی از این مسائل و تعاریف در حال کار کردن در محلی سطح ایالتی و ملی ما خواهد بود ارائه یک متریک برای بازیابی" آژانس گفت.

جمعی 156,852 در دولت دریافت کرده اند تست برای COVID-19 و در میان کسانی که مورد آزمایش قرار 139,862 گزارش شده برای تست منفی است. یکی دیگر از 1,523 در انتظار نتایج آزمون.

آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در دوم محرک چک کنید; ما مرگ و میر پیشی بگیرد 10K; 3M به افزایش تولید ماسک; سهام ایالات متحده افزایش

اگر شما را نقض قرنطینه شما برگزار می شود بدون وثیقه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

11:29 صبح آوریل 9

می توانید هر Floridian بود دستگیر برگزار شد و بدون وثیقه به صورت فجیع نقض فرماندار امن تر در خانه ،

یک قاضی با صلاحیت در Brevard County می گوید: بله.

با توجه به نظم اداری امضا دوشنبه توسط لیزا Davidson برتر قاضی برای بروارد و سمینول شهرستانهای اگر شما را نقض قرنطینه و جداسازی سفارشات و یا هر مورد نیاز به تصویب رسید و توسط وزارت بهداشت و درمان نه تنها می تواند شما را دستگیر و جریمه شد, اما شما همچنین می توانید برگزار شد بدون وثیقه تحت شرایط شدید.

دریافت داستان کامل.

خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

10:36 a. m. 9 آوریل

در جنگ علیه coronavirus پزشکان و پرستاران انجام نبرد نه تنها در برابر ویروس اما خود خستگی. ما داخل یک جنوب غربی فلوریدا بیمارستان به سند این پزشکی قهرمانان که در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای صرفه جویی در زندگی می کند.

دریافت داستان کامل.

تست-بسته آزادی شهرستان باقی مانده است تنها Florida شهرستان با تایید coronavirus موارد

1:23 بعد از ظهر مارس 9

آزادی شهرستان باقی مانده است تنها شهرستان فلوریدا با هیچ COVID-19 موارد تایید کرد که از صبح روز پنجشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت ردیاب.

حداقل جمعیت شهرستان در فلوریدا واقع شده است و حدود 70 مایلی جنوب غرب Leon فقط 8,350 ساکنان با توجه به سرشماری ایالات متحده.

تا کنون تنها 17 آزمایشات تجویز شده است در روستایی Liberty County است. PanCare بهداشت فلوریدا راه اندازی تلفن همراه, تست سایت در بریستول بخشداری.

دریافت داستان کامل.

نوجوان چک پشتیبانی از خانواده به عنوان ده ها تن از تالاهاسی پناهندگان گذاشته در cornavirus' بیدار

11:24 صبح آوریل 9

در حالی که آنها در مبارزه با شیوع کروناویروس در خانه جدید خود را swarms از هجوم ملخ خانه های سابق خود در بیابان های شرق آفریقا — بدترین آلودگی در دو دهه.

به تالاهاسی پناهندگان از جنگ زده جمهوری دموکراتیک کنگو عدم اطمینان و احساس درماندگی در آورده با کروناویروس نیست خیلی آشنا نیستند.

در وسط خود را در اردوگاه های پناهندگان در کنیا و اوگاندا که در آن بسیاری از فرار وحشت در کنگو این محصول زمینه های که در آن آنها رشد سبزیجات خود seethed با ملخ در شیوع فصلی که در معرض تهدید مواد غذایی خود را و معیشت.

اما فقط به عنوان زندگی جدید خود را آغاز کرد و در اینجا در پایتخت این بیماری همه گیر را upending از اقتصاد است تهدید جدید خود را معیشت: حدود 40 از تالاهاسی پناهندگان در حال حاضر شغل خود را از دست و یا ساعت به طور قابل توجهی کاهش می گوید: محلی و بین المللی کمیته نجات سازمان کمک می کند که خانواده های پناهنده اسکان.

دریافت داستان کامل.

مدعیان سنبله به عنوان فلوریدا رونمایی وب سایت جدید برای برنامه های کاربردی

9:48 صبح آوریل 9

بیکاری floridians تماس با ثبت نزدیک به 170,000 تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان تعدادی از آمریکایی ها به دنبال کمک در میان coronavirus صدر 6 میلیون.

یک هفته ایالتی و ملی یک هفته بالغ صحبت می کرد به عمق اقتصادی درد آمریکایی ها پایدار میان گسترده و تعطیلی کسب و کار و زندگی اجتماعی در تلاش برای پهن کردن منحنی از عفونت.

بحران در درآمد خانوار شده است تشدید تاخیر و نا امیدی با این روند به درخواست برای مزایای بیکاری.

دریافت داستان کامل.

ضروری کارگران در معرض coronavirus می توانید از بازگشت به کار اگر هیچ علائم CDC می گوید:

9:18 صبح, مارس 9

در اولین گام کوچک به سمت بازگشایی این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور دستورالعمل های جدید به آن را آسان تر برای کارگران ضروری شده اند که در معرض COVID-19 به بازگشت به کار اگر آنها علائم کروناویروس.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد روز شنبه در کاخ سفید که ضروری کارکنان مانند مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی کارگران شده اند که در عرض 6 پا از تایید و یا مورد مشکوک به این ویروس می توانید از بازگشت به کار تحت شرایط خاص اگر آنها در حال تجربه علائم.

دریافت داستان کامل.

3,700 مردم وارد فلوریدا از طریق I-10, I-95 از خطر متحده است. هیچ کدام تبدیل شد دور

مارس 9

بیش از 3,700 مسافران وارد فلوریدا از طریق پنج شنبه از طریق I-10 و I-95 بازرسی که از مناطق کشور با قابل توجهی در جامعه گسترش COVID-19 گفت: Florida Department of Transportation سخنگوی بث Frady.

از کسانی که 3,700 مسافران از New York, New Jersey, کانکتیکات, یا, لوئیزیانا, نه یک نفر گفته شده است به نوبه خود در اطراف و بازگشت به راه آنها آمد.

اگر آنها صرف مقدار قابل توجهی از زمان در نیویورک, نیوجرسی, کانکتیکات, یا, لوئیزیانا, سپس آنها باید با پر کردن یک پرسشنامه نشان می دهد که در آن آنها بوده است و به گفته خود قرنطینه برای بعد از 14 روز که آنها در فلوریدا.

دریافت داستان کامل.

دولت آماده برای افزایش موارد موقت بیمارستان

5:04 بعد از ظهر مارس 8

این مرکز کنوانسیون ساحل میامی تبدیل خواهد شد به یک 450 تخت بیمارستان به ملاقات چه چیزی می تواند مهم مراقبت های بهداشتی کمبود اگر فلوریدا تجربه یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت.

یاد تسهیلات که به میزبانی جنوب فلوریدا در نمایشگاه هنر بازل سوپر باول حوادث و حتی 1964 محمد علی-سانی Liston سنگین وزن قهرمانی مبارزه خواهد شد به خانه بیماران توسط مارس 20 DeSantis گفت.

"ما نیاز به آماده می شود و این چیزی است که این را انجام خواهد داد" DeSantis گفت:, و اضافه کرد که دولت در حال حاضر کافی بیمارستان ظرفیت و به اندازه کافی تخت برای آنچه که پیش بینی می شود اوج تقاضا در سیستم بیمارستان از coronavirus بحران است.

دریافت داستان کامل.

کلید coronavirus مدل گوید فلوریدا زمان کمتر اما به اندازه کافی تخت بیمارستان

1:35 بعد از ظهر, مارس 8

کلید coronavirus مدل استفاده شده توسط کاخ سفید ارائه شده بسیار بیشتر از سناریوی خوش بینانه این هفته است که نشان می دهد فلوریدا می تواند آن افزایش موارد زودتر از انتظار می رود اما پیش بینی مرگ و میر کاهش بیش از یک سوم و بیمارستان های ما بعید به ovewhelmed.

تغییرات منعکس کننده یک هجوم گسترده اطلاعات جدید اما مانند هر مدل آنها کامل نیست و به راحتی می تواند تغییر دوباره بدتر از افسران هشدار می دهند اگر مردم متوقف اجتماعی فاصله و پس از دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

آخرین مدل اجرا نیز نشان می دهد فلوریدا باید بسیاری از تخت های بیمارستانی به فراغت از آنچه قبلا تصور.

دریافت داستان کامل.

تاخیر در تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری را مالی و تلفات عاطفی

مارس 8

فلوریدا در حال رفتن به وزارت امور اقتصادی فرصت آنلاین اتصال به سیستم فایل مدعیان. وب سایت شده است غرق توسط متقاضیان: بیش از 520,000 مردم اعمال می شود برای کمک بیکاری در ماه مارس تقریبا 200,000 بیش از اعمال در تمام سال 2019.

هزاران بی شماری قادر به تکمیل یک بیکاری افزار و یا تلفن به کمک غیرمنتظره سیستم گرفتار مشکلات سال قبل از coronavirus بحران است.

دریافت داستان کامل.

دیگر مرگ در ساراسوتا یادبود 2 بیشتر کارکنان تست مثبت

مارس 8

ساراسوتا بیمارستان یادبود چهارشنبه اعلام کرد که دیگر بیمار درگذشت COVID-19 آوردن بیمارستان در مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس به هشت.

بیمارستان نیز تا به حال دو بیشتر کارکنان تست مثبت برای coronavirus در مجموع 11.

ساراسوتا یادبود در حال حاضر در حال درمان 32 COVID-19 بيمار و 44 بيمار مرخص شده و یا دیده می شود در اتاق اورژانس و خانه فرستاده به خود منزوی.

دریافت داستان کامل.

آلاباما شهرستان به اتفاق آرا تصویب $70,000 خرید-جامعه ساخته شده ماسک

مارس 8

شهرستان کمیسیون متعهد تقریبا 70.000 دلار در بودجه از حوادث لغو شد با توجه به کروناویروس به در خانه تلاش برای به دست آوردن facemasks به جامعه است.

آن را بسیار cajoling قبل از اتفاق آراء پنج شنبه در این جلسه که در آن مديران و کارکنان شهرستان به نظر می رسد با تصویری در عمل با مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله.

اما 30,000 یا پس پارچه ماسک آنها تایید خرید کمک خواهد کرد که کارکنان شهرستان به ادامه کار و نگه داشتن مردم در توصیه ها برای همه به سایش پوشش صورت در عمومی.

دریافت داستان کامل.

Coronavirus curdles لبنی زنجیره تامین وادار فلوریدا کشاورزان به تخلیه بیش از حد شیر

1:15 بعد از ظهر مارس 8

فلوریدا دامداران در مجموع باید spewed شیر به اندازه کافی به زمینه های پوشیده از چمن و صنعتی پایین تخلیه در هفته گذشته به سرریز المپیک-اندازه استخر شنا.

حدود 70 مزارع شروع به آزادسازی بیش از حد شیر, آوریل 1 — 135 تانکر در مجموع بیش از 800,000 گالن — با توجه به جو رایت از V&W مزارع در آوون پارک.

چرا که مدارس تعطیل هستند. پارک در حال توقیف. رستوران ناهار خوری اتاق خالی هستند. این COVID-19 همه گیر شده اما محو نهادی فروش شیر گفت: رایت شده است که رئیس جمهور از جنوب شرقی, شیر, Inc., یک Belleview مبتنی بر تعاونی در خدمت شش ایالت های جنوبی برای 23 سال گذشته.

دریافت داستان کامل.

کارگر در Publix در پالم سیتی آزمایش مثبت برای COVID-19

9:29 صبح 8 مارس

یک کارگر در یک Publix در شهرستان پالم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یک شرکت رسمی تایید چهارشنبه.

شایعات منتشر شده در اوایل روز جمعه یک کارگر تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

ماریا Brous مدیر ارتباطات در Publix تایید از طریق ایمیل صبح روز چهارشنبه "ما یک شریک که با این نسخهها کار در فروشگاه # 0577, 2750 SW مارتین فراز Blvd. Palm City, FL. دارای آزمایش مثبت برای COVID-19."

دریافت داستان کامل.

کاستا کروز مسافران فایل کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ادعا نادرست از coronavirus بحران

9:04 صبح 8 مارس

یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شده است در برابر کاستاریکا کشتی کارناوال تابعه ادعا شرکت غفلت به اطلاع کاستاریکا Luminosa مسافران در مورد پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض و موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از آن روی است. اما چنین طرح دعوی در دادگاه به احتمال زیاد نمی خواهد به دست آوردن مقدار کشش به گفته کارشناسان.

مسافران "کشیده شد در سراسر اقیانوس اطلس در تیک تاک coronavirus بمب ساعتی است که تا به امروز منجر به حداقل هفت مورد مرگ و میر" گفت دریایی وکیل مایکل Winkleman از Lipcon, Margulies, Alsina & Winkleman P. A.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در فلوریدا در روز سه شنبه مدعی 68 ساله, ایتالیایی, مسافر از سفر قبلی که در متحرك Feb. 29 نمایش گذاشته علائم کروناویروس. او در نهایت آزمایش مثبت برای coronavirus و درگذشت. اما خط کروز موفق به افشای این بیماری پیش از این کشتی پس از آن قایقرانی که رفتگان در تاریخ 5 مارس در پر کردن.

کت و شلوار استدلال می کند کاستاریکا در معرض بیش از 2000 مسافر در کشتی به ویروس.

دریافت داستان کامل.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنده دور اول در طرح دعوی در دادگاه با هدف به زور او را به نزدیک سواحل فلوریدا

مارس 7

وکلای مدافع برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنده دور اول در یک طرح دعوی در دادگاه به زور یک ایالت بسته شدن از سواحل است. Leon County مدار قاضی کوین کارول تایید یک حرکت به اخراج پس از DeSantis' معاون مشاور عمومی نیکلاس گل پامچال استدلال چنین سفارش خواهد بود یک نفس بیش از حد از دادگاه اقتدار.

گل پامچال گفت: فرماندار قانونی اختیار در تصمیم گیری چگونه او با استفاده از قدرت اضطراری در طول coronavirus بیماری همه گیر. کارول به توافق رسیدند.

دریافت داستان کامل.

مستند معافیت برای عید پاک و عید فصح خدمات نمی رود و به طور گسترده ای مورد استفاده

مارس 7

با یکی از مقدسترین تعطیلات آخر هفته از مسیحی و یهودی تقویم آینده, فلوریدا, رهبران مذهبی گفت: آنها هیچ برنامه ای برای تست مرزهای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

فرماندار دستور محدود کردن تعاملات اجتماعی در خارج از خانه معاف نیازهای ضروری از جمله "حضور در مراسم مذهبی خدمات انجام شده در کلیساها و کنیسه ها و خانه های عبادت است."

معافیت برای خدمات مذهبی کشیده شده انتقاد. نگرانی وجود دارد که تجمع در کلیساها گسترش این ویروس در زمانی که مقامات بهداشتی در حال ارائه مشاوره در برابر تجمع جرم.

دریافت داستان کامل.

خط مقدم دکتر: 'همه می توانم بگویم این است که من می ترسم'

"دیدن یکی یکی آموزش یکی" اصلی آموزش فلسفه در پزشکی است.

در حال حاضر در سال 2020 است که تغییر کرده است.

کار به عنوان خط مقدم پزشک در طول COVID-19 همه گیر است که اساسا در کار آموزش. من هرگز فکر نمی کردم که من 20 سال تجربه در امر منجر به این لحظه. من از نزدیک و شخصی با یک ویروس است که بشر هرگز دیده می شود.

و همه می توانم بگویم این است که من می ترسم.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا coronavirus تست به طور گسترده ای متفاوت اغلب با درآمد

3:35 بعد از ظهر, مارس 6

Kenneth Anglin در حال حاضر احساس بیمار زمانی که او در بازگشت از سفر را از طریق هفت متحده در اوایل ماه مارس به انتخاب کنید تا دختر و پسر در قانون از کلرادو و آنها را به روستایی مرکزی فلوریدا.

58 سال از شکایت از گلودرد و سرفه های خشک و تنگی در پایین قفسه سینه مرکب بدن درد, لرز و تب با درجه پایین. در روز همسرش میشل احساس آن بیش از حد.

معلول و وابسته به درآمد ثابت خود را زن و شوهر می ترسید COVID-19 به ویژه به دلیل Kenneth مزمن ريه.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا دیوان عالی کشور لغو منصفه از طریق پایان ماه مه

4:10 p. m. 6 آوریل

فلوریدا رئیس دادگستری چارلز canady را از دست جدید صادر اضطراری نظم دوشنبه تعلیق منصفه و گسترش دیگر مهلت قانونی از طریق پایان ماه مه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Canady را از دست منظور گسترش قبل از سفارش که مجموعه ای از 17 آوریل را به عنوان تاریخ پایان اضطراری همه گیر روش های دادگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

DeSantis گام برای رفع عدم بیکاری

2:49 بعد از ظهر مارس 6

رو به افزایش فشار بیش از فلوریدا عدم جبران خسارت بیکاری سیستم دولتی ران DeSantis روز دوشنبه گفت او پرتاب شده است نیروی انسانی و پیشرفته کامپیوتر ظرفیت در تلاش برای دیدار با دولت را بی سابقه ای تعداد مدعیان بیکاری.

گروه فرصت های اقتصادی را قطعی زده آنلاین سیستم اتصال برای پر کردن ادعا شده است غرق توسط متقاضیان و تماس گیرنده به دنبال کمک با هزاران نفر از فلوریدا قادر به تکمیل یک بیکاری افزار و یا تلفن کمک کند.

دریافت داستان کامل.

دولت در حال حاضر آهنگ های موارد توسط کد پستی

مارس 5

فلوریدا وزارت بهداشت است که در حال حاضر ردیابی گسترش coronavirus توسط کد پستی.

مقامات بهداشت در حال ساخت اطلاعات عمومی در مورد که در آن موارد COVID-19 در حال نظارت.

وجود مکان های خاص و یا اطلاعات در مورد موارد تحت نظارت.

دریافت داستان کامل.

بیشتر: اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

وزارت بهداشت مقامات می خواهید فلوریدا را به صورت آنلاین بررسی coronavirus

4:06 بعد از ظهر مارس 4

وزارت بهداشت به دنبال ساکنان فلوریدا برای پاسخ به 10-گام نظرسنجی آنلاین در مورد کوروناویروس.

به "قوی تر از COVID-19" ناشناس بررسی راه اندازی شد شنبه. سوالات پوشش جمعیتی اطلاعات, اخیر سفر, تاریخ, تاریخچه سلامتی و عادت تغییرات در پاسخ به اجتماعی فاصله فشار توسط مقامات بهداشتی.

بررسی چند دقیقه طول می کشد.

دریافت داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن