کروناویروس در فلوریدا: بستری شدن در بیمارستان در افزایش مرگ و میر در 500

دن DeLuca ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:56 AM EDT May 14, 2020ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخ

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

در آخرین هفت روز فلوریدا وزارت بهداشت گزارش کرده 203 جدید کروناویروس مرگ و میر و یا نزدیک به 69 درصد افزایش یافته است. دولت در مجموع در حال حاضر نشسته در 499 همانطور که از دوشنبه شب مشورتی.

در آخرین گزارش خود را روز دوشنبه مرگ و میر در 499.

ایالت تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است به 2,841. به گزارش بستری شدن در بیمارستان ممکن است با دقت به نمایندگی از بیماران در حال حاضر در بیمارستان به عنوان برخی از آنها منتشر شده است.

دولت وزارت بهداشت است و در عین حال به گزارش آمار و ارقام در مورد چگونه بسیاری از بهبود از coronavirus.

اکثریت دولت گزارش داد بستری شدن در بیمارستان در حال بيماران در محدوده سنی 65-84 که همچنین این گروه سنی بیشتر در ارتباط با دولت افزایش مرگ و میر.

حدود 177,786 دولت حدود 200000 مردم دریافت کرده اند که آزمون برای COVID-19 را آزمایش منفی برای این ویروس با توجه به دوشنبه شب مشورتی.

چه علائم کروناویروس?

این فقط یکی دیگر از مهد کودک درس. سپس Bon Jovi به نظر می رسد.

7:53 صبح آوریل 14

زمانی که معلم مهد کودک Michael Bonick اختصاص داده شده به دانش آموزان خود را به نوشتن در مورد زندگی خود را در قرنطینه او نمی تصور آن که مسائل rock ballads.

اما او تصور نمی Jon Bon Jovi در ترکیب هر دو.

سنگ آیکون wowed Bonick را مارش پوینت دانش آموزان ابتدایی دوشنبه با انداختن خود را به کلاس درس آنلاین به ترکیب مشق شب خود را انتساب به جدید جمعیت منابع ترانه "انجام آنچه شما می توانید."

دفعات بازدید: داستان کامل

فلوریدا پزشک به طور موقت از دست می دهد بازداشت 4 جوان و با توجه به coronavirus نگرانی

6:43 صبح آوریل 14

یک پزشک اورژانس در میامی مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus همه گیر است به طور موقت از دست حضانت از او 4 سال در میان اوج coronavirus نگرانی.

گرین با سی ان ان گفت او پوشیده تجهیزات حفاظت شخصی در تمام اوقات در حالی که در محل کار و در هر WTVJ-تلویزیون را آزمایش کرده است منفی ها برای کوروناویروس.

"ما در حال بسیار مراقب باشید" او با سی ان ان گفت. "ما با استفاده از همه چیز را ما می توانیم. من در واقع فرسوده تجهیزات بالا و فراتر از آن برای محافظت از خودم و فرزندم."

او احساس به عنوان اگر او را مجبور به انتخاب بین صرفه جویی در زندگی و بالا بردن دخترش.

دریافت داستان کامل.

تصویری از غرب Pensacola بلوک نشان می دهد بیش از 100 نفر جمع شده بودند

آوریل 13

ویدیو نشان می دهد بیش از 100 Pensacola ساکنان جمع آوری شده در نزدیکی در یکشنبه عید پاک است که به اشتراک گذاشته در سراسر کشور است.

ویروسی تصویری ثبت شد در پنساکولا مرد تلفن همراه در Attucks دادگاه پروژه مسکن که در آن آشکار بلوک حزب صورت گرفت.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود تقریبا 46,000 بار در Facebook به عنوان از ظهر دوشنبه. Pensacola پلیس سخنگوی وزارت افسر مایک چوب گفت: رئیس پلیس Tommi Lyter و چند تن دیگر از افسران در صحنه در Attucks دادگاه و تشویق گروه های پراکنده و عمل اجتماعی فاصله.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Coronavirus را نگه می دارد در آینده پرستاران و پزشکان از چرخش بالینی

آوریل 13

نقش مهم پرستاران و پزشکان در حال بازی در طول COVID-19 همه گیر خط نیاز برای نسل بعدی به خوبی دانشگاهی آموزش.

اما بی رحمانه یک اثر موج دار شدن از coronavirus اتحاد فعلی پرستاری و پزشکی دانش آموزان مدرسه کنار کشیده از چرخش بالینی ترک آنها را به پایان ترم با استفاده از شبیه سازی و تصویری.

دانش آموزان نه در خط coronavirus آتش — به عنوان مدارس باید تصمیم گرفتند به آنها را حذف کنید از تنظیمات بالینی به دلایل ایمنی و به منظور حفظ تجهیزات حفاظت شخصی برای پرستاران و پزشکان که به طور مستقیم در مراقبت از بيماران مبتلا به ویروس است.

بسیاری از اعضای هیات علمی در حال حاضر استفاده از تکنولوژی به جای آموزش بالينی اما آنها می دانند که آن را هیچ جایگزینی برای چیزی که واقعی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

جکسون شهردار گسترش دولت محلی اضطراری

آوریل 13

جکسون شهردار لنی کاری روز دوشنبه اعلام کرد که او را تمدید محلی وضعیت اضطراری برای 30 روز و گفت: اوج این شهر شیوع ممکن است وارد هفته آینده.

کاری گفت: دستياران اجتماعی فاصله تلاش می پرداخت به عنوان توسط اثبات حدود 5.5 درصد از مردم تست داشتن نتایج مثبت است که او گفت: کمتر از دیگر شهرهای فلوریدا. با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت در تازه ترین به روز رسانی 692 نفر در جکسنویل باید آزمایش مثبت که شامل 62 بستری شدن در بیمارستان و 13 مرگ و میر.

با وجود نشانه های مثبت است که این شهرستان با موفقیت مسطح منحنی کاری گفت: مردم نیاز به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و که در حال حاضر نیست آن زمان به در نظر گرفتن تسهیلات.

دریافت داستان کامل.

COVID-19 واقعیت & داستان: UF کارشناسان با خیال راحت به دسته مواد غذایی, رستوران, takeout

آوریل 13

به عنوان فلوریدا پرانتز برای زود آمدن قله در COVID-19 موارد ایمنی مواد غذایی برای بسیاری از افراد شده است بالا از ذهن است.

وقتی که می آید به با خیال راحت برای خرید مواد غذایی, غذا خوردن, takeout و دست زدن به مواد غذایی آن را می توانید مانند یک نبرد افسانه ها و حقایق. شما می توانید اعتماد است که Facebook پست ؟ که توییتر مم? هر چیزی ؟

به suss واقعیت از داستان در همه چیز از شستشو تولید به درایو از طریق فست فود سه نفر از کارشناسان از دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم رسیده به ما یادآوری آنچه آمار می گوید و جواب های رایج در مواد غذایی-ایمنی سوالات.

دریافت داستان کامل.

'اصرار به کمک به دیگران: سه Lee County پرستاران در شهر نیویورک برای کمک به بهداشت و درمان کارگران

آوریل 13

جینا Willaford جکی Lemm و جنیفر کونسپسیون مناسب است.

به جای یک دست کت و شلوار با یک S نابودسازی در قفسه سینه سه Lee County زنان با پوشیدن خود را مالش.

سه در میان صدها نفر از پرستاران شاغل در شهر نیویورک هتل که هفته گذشته آنها منتظر به اعزام به بیمارستان در منطقه برای کمک به مبارزه با COVID-19.

سه زن وارد آوریل 5 در شهر نیویورک — 48 ساعت پس از آنها تصمیم به سفر وجود دارد — به سعی کنید برای ارائه مراقبت به یکی از مناطق در این کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری گسترش رمان coronavirus.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا را امن تر در خانه جهت جلوگیری نمی کند snowbirds از ترک اما می توانید آنها را دریافت کنید ؟

آوریل 13

تبدیل صفحات تقویم به مارس است که معمولا نشانه ای برای snowbirds به ترک فلوریدا در droves برای شمال.

متاسفانه, ورود COVID-19 گم شده بود از همه نسخه های بسیاری از ترک هنوز هم در اینجا نه تنها تعجب آنچه که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' امن تر در خانه به معنی برای آنها اما آیا آنها می توانند رانندگی با کشورهای دیگر اتخاذ اقدامات مشابه است.

در حالی که فرماندار منظور جلوگیری نمی کند آنها را از ترک بهداشت مقامات هنوز در حال مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. ترجمه: آن را انجام نمی.

به روشنی وجود دارد هیچ محدودیتی در رانندگان عبور متحده است. برخی از شهرستانها هر چند قرار داده شده اند بیشتر محدودیت های غیر ضروری سفر بنابراین مهم است که به بررسی کنید قبل از برنامه ریزی متوقف شود.

در تلاش برای پاسخ به این سوال که ما در چند مسیر مختلف از فلوریدا به بررسی آنچه که یک snowbird ممکن است در صورت.

دریافت داستان کامل.

DeSantis junks آزمایش طوفان جلسات راهکار. چرا ؟

مارس 10

در روزهای منتهی به طوفان دوریان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شد به عنوان محبوب به عنوان تخته سه لا و بطری آب. یک همه جا صدا در تلویزیون و رادیو, فرماندار جدید ریاست مکرر به طور گسترده ای تلویزیونی به روز رسانی است که اطلاعات ارائه شده در سرعت باد آورده در کارشناسان در موج طوفان توصیه که Publix فروشگاه باز بود و اجازه دهید مردم می دانند که در آن به تخلیه آن رخ داد.

اما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — طولانی مدت و موثر تر تهدید برای تمام فلوریدا — DeSantis تا حد زیادی کنار گذاشته آزمایش فرمول به صورت روزانه طوفان جلسات.

به طور کلی راهکار مورد استفاده در طول طوفان تهدیدات که کار کرده است برای اطلاع رسانی و آرامش شهروندان از پنساکولا به کلید غرب شده است junked در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دریافت داستان کامل.

'من جوش خون': فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

آوریل 11

فلوریدا بزرگترین گروه حمایت طولانی مدت از ارائه دهندگان مراقبت های درخواست حفاظت از پرونده های حقوقی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست "مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری" تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات.

این گروه اخیر در یک سری از مراقبت های بهداشتی انجمن به دنبال مصونیت قانونی در میان همه گیر که ساعت های طولانی و نیروی انسانی و تجهیزات ،

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: این نامه معادل "درخواست عفو و بخشش در پیش است."

دفعات بازدید: داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن