Coronavirus: High school sports' جاده پشت دارای مراحل زیادی می گوید ملی فدراسیون

کلیتون فریمن این (فلوریدا) بار-اتحادیهمنتشر شده 7:00 PM EDT مارس 20, 2020دبیرستان بازی در مقابل صندلی های خالی

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

دبیرستان بازی در مقابل صندلی های خالی.

متوسط اسکن قبل از عمل.

فوتبال تمرینات است که ممکن است باقی می ماند در انتظار نگه داشته تا سوم مرحله از بازیابی.

همه آنها می تواند در آینده نزدیک برای ورزش دبیرستان حداقل بر اساس جدید سند ملی تخمگذاری یک نقشه راه برای بازگشایی.

فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن با صدور دستورالعمل های جدید سه شنبه برای دولت های ورزشی نظارتی در سراسر کشور به عنوان آنها توسعه استراتژی های خود را برای بازگشت به میدان از coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از "توپ بازی" در می آید این طرح که شامل تاخیر در بازگشت به فوتبال به عنوان به خوبی به عنوان مسابقات بدون طرفداران در فاز اولیه برای بسیاری از ورزش.

15-عضو پزشکی ورزشی کمیته مشورتی توسعه سند در نظر گرفته شده به عنوان "ایده های دولت برای انجمن ها در نظر بگیرید با مربوطه پزشکی ورزشی کمیته امور خارجه و بهداشت در طراحی و بازگشت به فعالیت های برنامه خواهد شد که مطابق با دولت محلی و یا محدودیت."

این دستورالعمل بر اساس گام های صادر شده توسط کاخ سفید در ماه آوریل الزام آور نیست و تنها سازمان هایی مانند فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی. این ULTIMOPREZZO پاسخ نمی دهند سه شنبه شب به درخواست به دنبال نظر.

سه مرحله بازگشت

همه گیر متوقف تقریبا همه بالا مدرسه دو و میدانی در سراسر کشور در اواسط ماه مارس. این کمیته پیش بینی سه مرحله فرایند در بازگشت به بازی.

فوتبال, کشتی کج, cheerleading رقابتی و پسران چوگان سرپهن تعیین شد در بالاترین رده خطر برای از سرگیری. کسانی که ورزش می تواند از عمل تا اتمام دو مرحله از بازگشایی اگر متحده پایبند به این طرح است.

این NFHS اذعان کرد بخش های مختلف این کشور به احتمال زیاد به بازگشایی در زمان های مختلف و نه همه ورزش ممکن است قادر به بازگشت در همان زمان.

"در حالی که ما به طور معمول باید رزرو در مورد چنین بی عدالتی های NFHS SMAC (کمیته) تایید ایده بازگشت دانش آموزان به مدرسه بر اساس دو و میدانی و فعالیت در هر و همه شرایط که در آن می توان آن را با خیال راحت" سند متحده است.

سه فاز می باشد و به تدریج با کاهش محدودیت های وابسته به اجتناب از بیشتر موانع در مبارزه با ویروس. این NFHS مشخص نیست یک آستانه برای اقدام از مرحله یک به دیگری.

بیشتر: مدارس سوال برای مدرسه ورزش مقامات به عنوان عدم قطعیت بافندگی از COVID-19

بیشتر: مربیان تعجب می کنم که چه خواهد شد در این تابستان در حال حاضر که زمستان ورزشی به طور رسمی انجام می شود

بیشتر: 6 سوال برای سال 2020 دبستان فصل فوتبال

مرحله اول

در اولین مرحله NFHS گفت: همه دانش آموزان و مربیان باید دریافت حرارت کنترل و غربالگری علایم قبل از هر تمرین با تجمع بیش از 10 نفر در یک زمان و حداقل شش فوت در فاصله بین تمام شرکت کنندگان است.

کمیته توصیه می شود استفاده از "غلاف" از همان گروه پنج به 10 ورزشکاران که همیشه کار کردن با هم برای کاهش خطر گسترش بیماری در میان کل گروه.

علاوه بر این محدودیت های ویژه ای خواهد حاکم بر استفاده از تجهیزات ورزشی از جمله توپ ، مگر این تجهیزات می توان پس از هر بار استفاده. بسکتبال بازیکن را نمی خواهد بود قادر به شرکت در آموزش است که درگیر های توپ, به عنوان مثال. رختکن نیز باقی خواهد ماند بسته در این مرحله.

مرحله دوم

در فاز دو گروه خواهد بود قادر به گسترش به عنوان بسیاری از 50 برای آموزش, اما این حد از 10 باقی خواهد ماند برای فعالیت های داخلی است.

این فاز پیش بینی شیوه ها و رقابت کامل می تواند رزومه ورزشی طبقه بندی شده به عنوان "کم خطر" در حالی که تمرین می تواند شروع یک تغییر پایه ای برای کسانی که در "خطر متوسط" رده.

این کمیته گفت: توپ و تجهیزات در دسترس خواهد بود برای استفاده به عنوان یک عمل طبیعی است اما باید به طور متناوب تمیز.

مرحله سوم

توسط فاز سه این کمیته گفت: متوسط قراضه قبل از تمرینات دیگر مورد نیاز خواهد بود اما هر کسی که با یک تب و یا علائم سرماخوردگی در دوران قبل از 24 ساعت باید دور ماندن از شیوه های.

تجمعات تا 50 در حال حاضر می تواند مجاز در داخل خانه و متوسط خطر ورزشی می تواند شروع عادی تمرین و مسابقه.

تنها پس از آن می تواند "بالاتر از خطر" ورزشی مانند فوتبال, رزومه, اصلاح شیوه اما با قبل از تمرین روش های غربالگری و متوسط چک استفاده می شود در طول دو فاز.

این NFHS گفت: بالاتر از خطر, فوتبال, کشتی, پسران چوگان سرپهن و رقابتی cheerleading بر اساس "نزدیک پایدار تماس بین شرکت کنندگان عدم قابل موانع حفاظتی و احتمال بالا است که ذرات تنفسی منتقل خواهد شد بین شرکت کنندگان است."

متوسط و کم خطر ورزشی

بسیاری از فلوریدا ورزشی از جمله بسکتبال و فوتبال دختران چوگان سرپهن و واترپلو — تعیین شد در "خطر متوسط" رده.

اما NFHS گفت: بیس بال و سافتبال بانوان و تنیس و چندین پیگیری و زمینه وقایع ذکر شده در میان نسیم-خطر — ورزش می تواند به عنوان کم خطر اگر تجهیزات به طور منظم تمیز و شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک.

تعیین شده به عنوان کم خطر شدند, عبور از کشور, گلف, شنا, وزنه برداری و پرتاب حوادث در دو و میدانی.

اگر چه کامل مقابله با فوتبال ذکر شده است که بالاتر از خطر, 7-در-7 فوتبال به عنوان ذکر شده است متوسط خطر و ممکن است مجاز به بازگشایی هر چه زودتر. پرچم فوتبال بود و نه مشخص شده توسط NFHS.

سه ردیف از مردم

پرسنل در سراسر بازی نیز تعیین شده به سه ردیف: ضروری (ورزشکاران, مربیان, مقامات, رویداد, کارکنان, کارکنان پزشکی و امنیتی) ترجیح داده (رسانه ها) و غیر ضروری (تماشاگران و فروشندگان).

تحت دستورالعمل های تماشاگران و فروشندگان خواهد بود قادر به حضور در تا زمانی که مقامات محلی آسانسور فعلی محدودیت هایی در تجمع جرم.

بازیکنان نیمکت مناطق نیز مورد نیاز خواهد بود به گسترش است.

یک 'طبیعی'

کمیته می کند پیش بینی اقدامات ایمنی ناپدید می شود به زودی.

"تا زمانی که درمان واکسن یا درمان بسیار موثر است و به راحتی در دسترس و یا به اصطلاح "گله ایمنی' است که با اطمینان رسیده و اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه صورت پوشش خواهد بود 'طبیعی' اگر تمرینات شیوه ها و مسابقات به ادامه" سند متحده است.

این کمیته گفته است که در ادامه به نقد و بررسی بهترین شیوه برای تست جرم جمع آوری دستورالعمل و چه مراحل باید به دنبال اگر یک عضو تیم تست مثبت برای COVID-19.

هنوز NFHS گفت: مدیران باید آماده برای این احتمال که شیوع بیماری در خارج از محوطه دانشگاه می تواند خاموش مدارس و توقف فعالیت های ورزشی بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اعمال می شود.

"با توجه به نزدیکی به یقین عود شیوع این آمدن پاییز و زمستان در برخی از مناطق, دولت, انجمن باید آماده برای دوره تعطیلی مدارس و امکان برخی از تیم ها نیاز به جدا برای دو تا سه هفته در حالی که در فصل" به NFHS گفت.

خطر دسته بندی ورزشی

خطر بالا: فوتبال, کشتی, رقابتی, cheerleading, پسران چوگان سرپهن.

خطر متوسط: بسکتبال و فوتبال و واترپلو, شنا, رله, دختران, چوگان سرپهن, 7-در-7 فوتبال است.

متوسط و کم خطر (با ماسک و تمیز کردن): والیبال بیس بال و سافتبال (persian), ژیمناستیک, تنیس, مسیر (نیزه, پرش ارتفاع, پرش طول).

کم خطر: آهنگ (فردی در حال اجرا و پرت), شنا, گلف, وزنه برداری, صلیب کشور است.

منبع: فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن

برخی از توصیه های

  • این NFHS توصیه می شود ورزشکاران پوشیدن پارچه پوشش صورت از برخی از نوع در اولین و دومین مرحله از بازگشایی و گفت: کسانی که ماسک می تواند همچنان در مرحله سوم برای کسانی که درگیر شدن در فعالیت های شدید مانند بازیکنان روی نیمکت و یا در رختکن.
  • ماسک را نمی توان در "بالا-شدت فعالیت هوازی." این کمیته مشخص شده شنا و راه دور در حال اجرا اما نه محدود ارائه به فعالیت های آن.
  • مربیان و مقامات و دیگران متصل به این اقدام خواهد بود مجاز به پوشیدن ماسک را از طریق تمام مراحل از بازگشایی روند هر چند این کمیته پیش بینی شده نیاز به ماسک را در طول زمان کاهش.
  • برای به حداقل رساندن مقدار زمان صرف شده در محله های نزدیک در حمل و نقل این NFHS گفت: مدارس باید با در نظر گرفتن راه هایی برای کاهش سفر زمانی که برنامه ریزی است. این را نیز می توان تغییر زمان بازی بیشتر امکان پذیر است اگر موضعی شیوع مجبور کوتاه مدت بسته شدن برخی از مدارس در این کمیته گفت.
  • در برخی موارد این کمیته توصیه مدارس ممکن است نیاز به آماده سازی اضافی اتوبوس یا وانت برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در راه به بازی.
  • آسیب پذیر افراد تعریف شده به عنوان کسانی که مسن تر از 65 یا کسانی که با طیف وسیعی از شرایط سلامت از جمله فشار خون بالا و بیماری مزمن ریه و دیابت نباید نظارت بر شیوه در دو مرحله از بازگشایی.
  • فرسوده و تجهیزات از قبیل کلاه ایمنی باید به اشتراک گذاشته نمی شود و باید به طور منظم تمیز.

منبع: فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب