Coronavirus کاهش ترافیک FDOT به دنبال به سرعت و ذغال سنگ پروژه

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:51 PM EDT May 9, 2020یک ایالت تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان co

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

یک ایالت تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به معنی بیشتر و بیشتر کارکنان در فلوریدا در حال کار از خانه و ساکنان در حال پوسته پوسته شدن پشت خود را از سفرهای غیر ضروری در خارج.

این همچنین به معنای کمتر اتومبیل در فلوریدا جاده ها و حمل و نقل مقامات در حال تلاش برای استفاده از کاهش ترافیک است.

فلوریدا بخش حمل و نقل در هفته گذشته اعلام کرد که این امر می تواند سرعت بخشیدن به "بحرانی پروژه های زیربنایی" به ارزش $2.1 میلیارد سراسر کشور از جمله بهبود همراه ذغال سنگ بلوار.

"فرماندار درک می کند که فلوریدا سیستم حمل و نقل است که ستون فقرات اقتصاد ما و FDOT مفتخر است برای سرعت بخشیدن به پروژه های که کمک خواهد کرد که تسریع کالا به بازار و ارائه بسیار مورد نیاز شغل در سراسر کشور" FDOT, منشی, Kevin J. Thibault گفت: در انتشار اخبار.

"ایمنی اولویت ما است بنابراین ما ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که کارکنان بهداشت لوازم مورد نیاز به پيروى از (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) و کار با همکاران صنعت به پیاده سازی این همان اقدامات احتیاطی برای حفظ کارگران امن و سالم," او اضافه شده است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: مارکو جزیره اعلام کرد دسترسی به ساحل نمی بازگشایی زیر شورا رای به بازگشایی آن

بیشتر: ذغال سنگ شرکت می پیوندد شهرستان جانبی در حفاظت Rivergrass ایجاد کرد طرح دعوی در دادگاه

پس از یک بررسی اولیه از همه انتظار پروژه های ساخت و ساز در سراسر FDOT این مناطق از جمله فلوریدا شاهراه شرکت حمل و نقل مقامات شناسایی کشت و پروژه های برای سرعت بخشیدن به با توجه به انتشار.

در ذغال سنگ که به معنی هموار گسترش و سیگنال ارتقاء همراه ذغال سنگ بلوار جنوبی ایالات متحده 41 شرق خواهد بود شتاب 4 هفته.

دلار 4.7 میلیون پروژه که شامل متداول از ذغال سنگ بلوار از نقب زن نهر به S. S. جولی پل در حال حاضر انتظار می رود انجام می شود تابستان به جای آن از اواخر تابستان یا اوایل پاییز گفت: FDOT منطقه 1: سخنگوی Zachary Burch.

"هموار باید شروع به در اواخر این ماه," او گفت:.

جاده است که مهم است به دلیل آن است که یک طوفان تخلیه مسیر و شاهراه اصلی و از مارکو جزیره "تا به حال بدست واقعا مواج" یک نگرانی به خصوص برای کامیون ها گفت: برچ اضافه کرد که undulations غیر معمول هستند زیرا آنها اجرا در سراسر جاده.

"راه آن اتفاق افتاده است غیر معمول" از آنجا که به طور معمول خودرو لاستیک افسرده جاده راه دیگر, او گفت:. فکر می رود که جریان آب در زیر جاده ها ممکن است "مصالحه" جاده تخت.

"تصحیح که با تکان دادن موجدار پیاده رو یک بهبود عمده," برچ گفت.

بیشتر: دولت به دنبال در 41 جاده ها; بهبود ممکن است در جنوب بنیتا جاده ساحلی

و: FDOT: بطری بازکن تبادل جاده ساخت و ساز در استروئ برای شروع امروز

او تاکید کرد که این جاده در خطر است دور از شستن و آن است که یک "فرایند" است که در طول زمان اتفاق می افتد. حمل و نقل مقامات خواهد به احتمال زیاد دوباره آن را به زودی به هر حال اما در حال حاضر آن را ثابت خواهد شد و حتی پیش از آن.

"آن را انجام داده دریافت کنید زودتر از آنچه ما فکر," او گفت:.

گذشته از متداول شدن خدمه جایگزین خواهد شد و ارتقاء ترافیک و سیگنال های عابر پیاده در Collier بلوار/Mainsail درایو و ذغال سنگ/کاپری بلوار تقاطع ها.

این پروژه همچنین شامل گسترش و توسعه خطوط روشن در تقاطع ذغال سنگ و کاپری بلوارها.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن