Coronavirus را قطع کرده است به Sanibel را ایگوانا-برنامه ریشه کنی تا ساکنان به احتمال زیاد بیشتر از خزندگان در این تابستان

امی بنت ویلیامز فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:45 PM EDT May 22, 2020Sanibel ساکنان باید بریس برای روشن س

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

Sanibel ساکنان باید بریس برای روشن سبز بوم عزیزم اگر این جزیره coronavirus-محدود ایگوانا به دام انداختن برنامه به حالت تعلیق باقی می ماند.

روز چهارشنبه مقامات شهرستان اعلام کرد که در آن $40,000 در سال ریشه کن کردن برنامه خواهد بود توقیف به دلیل ویروس' تاثیر بر بودجه است.

کیپ کرال تله کریس هارلو که ایگوانا کنترل قرارداد است واقع بینانه در مورد نیروهای اقتصادی که منجر به این شهر تصمیم گیری است. "صادقانه آن را می تواند ویرانگر به من اما چه می خواهید انجام دهید ؟ من نمی توانم کنترل آن – همه چیز در مورد بودجه است."

آخرین سال مالی او برداشته 1,267 مهاجم عجیب و غریب خزندگان گفت: Holly Milbrandt شهر معاون منابع طبیعی مدیر.

ترجمه: "این است و نه غرب وحشی': مقامات فلوریدا روشن شدن موضع در iguanas سبز, اصرار ایمنی بیش شکار

در حال حاضر که او نمی خواهد ساخت هفتگی خود شکار سفرهای ساکنان خواهد شد به احتمال زیاد با دیدن خیلی بیشتر از مخلوقات سبز آمدن تابستان هارلو می گوید.

"آن را مانند کنترل آفات," او می گوید. "شما فقط نمی تواند آن را متوقف کند."

در اصل گرمتر از نقاط آمریکا این 3 - 5-پا بلند خزندگان شروع به نشان دادن تا در جنوب غربی فلوریدا در اواسط قرن 20th. برخی از آنان دور نشستن در تولید محموله در حالی که دیگران آزاد شدند از تجارت حیوان خانگی. آنها به رونق در این منطقه که در آن آنها می توانند رشد به حدود 20 پوند و زندگی یک دهه یا بیشتر.

بیشتر: فلوریدا می گوید مالکان به کشتن iguanas سبز 'امکان'

زنان وضع بین 60 تا 80 تخم مرغ در لانه او می گوید و از کسانی که حدود 30 یا 40 خواهد هچ.

"ریاضی دیوانه است. می گویند شما رو یک زن در هر خانه در اطراف دریاچه و همه آنها تخم," او می گوید. "بنابراین اگر شما 10 زنان و همه آنها باید 30 نوزادان شما فقط رفت به 300 فقط می خواهم که — بوم. از 10 iguanas به 300 فقط در یک فصل ... همه چیز ما سخت کار می کرد برای رفتن به حق بازگشت که در آن بود."

باید این جزیره بیش از حد شلوغ او اشاره iguanas مناسب شناگران است. "سنت جیمز شهر سرزمین اصلی آنها نه بیش از حد دور است."

به علاوه او می گوید: "آنها hitchhike. اگر شما در یک منطقه که در آن وجود دارد که بسیاری از آنها می توانید به ماشین خود را قاب و شما می توانید 'em خانه با شما."

در Sanibel جزیره گلف که هارلو تماس ground zero برای این جزیره iguanas او شده است می خواهم خوب پیشرفت.

"در گذشته شما می توانید بیرون بروید و ببینید آنهایی که 5 فوت به آنهایی که یک پا بلند و بدیهی است که نوزادان می گوید:" گلف pro ژن تیلور. "اما شما نمی بینید که به همان اندازه در حال حاضر."

قبلا: بله جنوب غربی فلوریدا سرد بود اما آن را به اندازه کافی سرد به هر نوع سوسمار بزرگ-تولد?

هنگامی که آنها ظاهر می شود گلف بازان به طور کلی از ذهن نیست او می گوید. "عموم مردم می آید که از مناطق دیگر فکر می کنم آنها واقعا شسته و رفته برای دیدن و آنها را درک نمی کنند و مشکلات را با آنها."

این مشکلات عبارتند از تمایل خود را به نقب زدن در زیر پایه زمینه و پیاده رو و خوردن چشم انداز گیاهان و باغ هر چند آنها گاهی اوقات ناهار خوردن در تخم مرغ های پرنده و درخت حلزون. آنها نیز مانند مدفوع در اسکله هارلو می گوید.

حتی با به دام انداختن برنامه در محل شهرستان انتظار می رود ایگوانا جمعیت به گسترش است.

"از آنجا که ایگوانا سبز است گونه های مهاجم نه بومی فلوریدا این تعداد بسیار کمی از شکارچیان. زن و شوهر که با نرخ باروری (زنان وضع بین 14-76 تخم مرغ را در یک زمان) و به نظر می رسد که مردم ادامه خواهد داد به رشد است."

پس چه صاحب خانه را انجام دهید ؟ تا آنجا که ایالت فلوریدا است که نگران آنها هستید به انجمن خوش آمدید امور را به دست خود ارائه آنها می توانید آن را با خیال راحت.

Milbrandt اشاره فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون آنلاین راهنمایی برای دلسرد و یا گرفتن آنها است.

عدم که "این شهرستان توصیه می کند که علاقه مند به صاحبان املاک استخدام یک مزاحم حیات وحش تله برای کمک به دام انداختن و کشتن iguanas در ملک خصوصی خود."

در حال حاضر که هارلو از تصویر تنها مهم ضد ایگوانا نیروهای خواهد شد صاحب خانه که می خواهید برای پرداختن به استخدام یک تله خود و فصلی سرد جرقه بزند.

آب و هوای سرد می تواند بی حس کردن و یا حتی کشتن خونسرد موجودات; در ماه ژانویه نزدیک به توقف ارسال آنها غلت از Sanibel درختان.

خزندگان خونسرد نمی توانید تنظیم خود به خود درجه حرارت بدن, بنابراین اگر هوای اطراف می شود بیش از حد سرد تبدیل شدن آنها به بی حال که بدان معنی است که آنها مشکل حرکت و حیرت زده به نظر می رسد. دمای بیش از حد پایین برای بیش از حد طولانی می تواند آنها را بکشند.

اما Milbrandt اشاره می کند "ما را تجربه نکرده قابل توجه طلسم سرد از ژانویه سال 2010."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب