Coronavirus: گلف در سنت لوسی رودخانه هند دوره های عمومی را نمی توان محدود به ساکنان محلی

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 5:11 PM EDT May 10, 2020عمومی گلف در سنت لوسی و رودخانه استان ها ادامه خواه

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

عمومی گلف در سنت لوسی و رودخانه استان ها ادامه خواهد داد تا باز به همه گلف بازان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Erick Gill, St. Lucie شهرستان مدیر ارتباطات گفت: یکشنبه کمیسیون زیر رهبری همسایه Martin شهرستان که در روز پنج شنبه محدود به بازی در زمین گلف عمومی به ساکنان شهرستان.

"این دوره های عمومی در شهرستان سنت لوسی باز باقی خواهد ماند برای همه" گیل گفت. "چگونه می توانم شما تعریف اقامت? و در آنجا بود نگرانی (چک کردن خوابگاه) می تواند باعث جمع شدن مردم در حالی که ایستاده در محل باشگاه وانجمن. در این زمان ما خواهد ماند در خط با فرماندار سفارشات برای حفظ زمین گلف باز است."

Indian River County سخنگوی برایان سالیوان همچنین گفت: کمیسیون در حال برنامه ریزی در محدود کردن بازی به ساکنان شهرستان.

"ما county دوره (Sandridge) بسته شده است از اواسط ماه مارس" سالیوان گفت. "گذشته از این که این شهرستان هیچ برنامه ای برای بیشتر محدود کردن دسترسی به دوره های گلف در این شهرستان در این زمان است."

Martin County کمیسیون حکومت موثر جمعه کشوی گلف می تواند اجازه می دهد تنها ساکنان شهرستان به بازی پس از هجوم گلف بازان از پالم بیچ شهرستان که در آن دوره های گلف بسته شد مارس 26. که حاکم نمی گذارد باشگاه های خصوصی در شهرستان مارتین.

نظر: برخی در دوره های گلف بی پروا بودن در طول همه گیر?

پورت سنت لوسی مبتنی بر PGA Golf Club, بزرگترین امکانات گلف در ساحل گنجینه با سه دوره بسته در هفته گذشته از "فراوانی از احتیاط."

پالم بیچ میامی-Dade و Broward شهرستان خود را بسته اند گلف به دلیل COVID-19.

ملی گلف بنیاد روز جمعه گزارش داد که 44 درصد از ایالات متحده در دوره های باز بود در پایان هفته گذشته است. این تعداد قطعا کاهش یافته است.

بیشتر: تور PGA می لرزد گلف برنامه حرکت کارشناسی ارشد نوامبر

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب