Coronavirus فلوریدا: رستوران ها و خرده فروشان شروع مرحله به مرحله در بازگشایی

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 6:02 PM EDT آوریل 4 سال 2020تالاهاسی –

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

تالاهاسی – بسیاری از فلوریدا peeked از دوشنبه از یک ماه است در ایالت خاموش کردن به عنوان رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی رخنه کرد بازگشت به زندگی در مقیاس محدود است تحت یک مرحله به مرحله در بازگشایی مجموعه در حال حرکت را با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

بازگشایی بعد دیدم دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش دیگری 819 موارد coronavirus آوردن فلوریدا مجموع به 36,897 به تاریخ. یکی دیگر از 20 مرگ و میر ناشی از این بیماری به ارمغان آورد و دولت تلفات به 1,399.

حتی به عنوان بزرگترین جنوبی فلوریدا, شهرستان, باقی مانده تحت یک مستند در جای دیگر در سراسر کشور رهبران صنعت وجود دارد گفت: احتیاط در میان مشتریان و صاحبان کسب و کار.

"هر صاحب فروشگاه متوجه می شود آنها را برای ایجاد یک محیط که در آن مصرف کنندگان خواهد شد که اعتماد به نفس برای فروشگاه گفت:" اسکات Shalley, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فلوریدا خرده فروشی فدراسیون.

Shalley گفت: آن را به سختی سنج فقط چگونه بسیاری از فروشگاه ها در سراسر فلوریدا افتتاح شد درهای خود را دوشنبه.

"احساس من این است که اکثر اعضای ما در حال باز کردن در یک سطح و یا دیگر," او گفت:. "آنها آماده شده است برای این کار را برای مدتی. ما تا به حال موارد بسیاری از مردم از کار و آن را فشار زیادی بر خانواده ها است. تا به حدی که آنها می توانند با خیال راحت ما دیدن مردم باز برای کسب و کار است."

DeSantis به تبلیغ خود را از تمرکز بر تست به عنوان وسیله ای برای شناسایی و جداسازی کسانی که حامل ویروس. توسط دوشنبه, 445,995 فلوریدا تا به حال تست شده با 8.3% مثبت رای که فرماندار گفت: کاهش پیدا کرد در روزهای اخیر به حدود 5-6%.

هنوز 14,374 آزمون گزارش روز شنبه کمتر از نیمی از رای اپیدیولوژی می گویند باید به اداره حاوی ویروس است. با هدف تست 150 نفر روزانه برای هر 100,000 ساکنان این بدان معناست که در مورد 31,800 فلوریدا باید تست گرفتن هر روز.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: برخی از پارک های ایالتی برای به اشتراک گذاشتن در دولت بخشی از بازگشایی

بیشتر: فرماندار فلوریدا huddles با آرایشگران, آرایشگران در مورد بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

روز دوشنبه بازگشایی اجازه می دهد تا رستوران و آنچه تا به حال در نظر گرفته شده است غیر ضروری فروشگاه دوباره به استقبال مشتریان اگر چه آنها محدود به خدمت 25 درصد ظرفیت است. رستوران ها نیز می تواند در خدمت مشتریان خارج اما اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های در حال انتظار به اجرا در میان شام و کارکنان می خواست به پوشیدن ماسک برای حفاظت شخصی و همچنین برای حفاظت از مشتریان.

میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان به تقریبا 60 درصد از coronavirus موارد و مشابه سهم دولت و میر باقی می ماند تحت اقامت در خانه سفارش مقامات تصویب روز قبل از DeSantis صادر شده خود را در سطح ایالت, بخشنامه, آوریل 1.

در جای دیگر در فلوریدا, رستوران ها و آنچه تا به حال در نظر گرفته شده است غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه, اما نگه داشتن ظرفیت به 25 درصد. اجتماعی فاصله بود و انتظار می رود برای ادامه و ماسک تشویق شدند اما نه اجباری توسط فرماندار.

حدود 80 state parks – اگر چه هیچ کدام در سه South Florida شهرستان نیز افتتاح شد دوشنبه تحت DeSantis سفارش. فرماندار هر چند هنوز هم نگه داشتن بسته سینما, میله, ورزشگاه, سینما, کمد مو و مراقبت های شخصی studios.

کارول دوور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط گفت: بسیاری از رستوران ها ممکن است در حال حرکت به آرامی.

"بسیاری از اعضای ما, شگفت آور, در حال انتظار برای باز کردن به سمت پایان هفته" دوور گفت. "ما نمی هر گونه جامد آمار نشده است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را در حالی که برای مردم به احساس راحت در مورد آینده را گرفتن ، امیدوارم که اتفاق خواهد افتاد دیر یا زود."

او گفت که در حالی که رستوران استقبال فرصتی برای بازگشایی 25 درصد ظرفیت محدود بدان معنی است که بسیاری از آنها موازنه هزینه باز کردن در برابر آنچه که درآمد آنها انتظار می رود را در.

DeSantis نشان داده است که فاز یک استاندارد هستند به احتمال زیاد به ماندن در محل برای تعداد نامعلومی از هفته.

"این یک تصمیم گیری کسب و کار شما را به. آیا شما می خواهید به صبر کنید تا زمانی که شما در رسیدن به 50% یا 75% آستانه...بسیاری ممکن است فقط به نظاره نشست و صبر کنید. از آنجا که شما را به کارکنان پشت در, خرید, لوازم, و شما نمی دانید که چقدر شما در حال رفتن برای فروش," او اضافه شده است.

داور گفت که بیشتر رستوران ها می تواند باز بسته به اینکه چگونه مردم در پاسخ به فاز یک.

"اجازه دهید آن صورت مردم می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی; آنها می خواهند به خارج از قرنطینه" دوور گفت.

DeSantis اعلام کرد بازگشایی در هفته گذشته یک روز پس از ملاقات او با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید وی فلوریدا "به تمرکز بر حقایق و نه ترس" در مرحله به مرحله در راه اندازی مجدد برای یک اقتصاد به شدت مضروب توسط خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس.

هنوز DeSantis توصیه است که فلوریدا جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باقی می ماند پناه در محل. بازدید کنندگان به خانه های سالمندان ممنوع باقی می ماند در فاز یک.

افرادی که بیرون رفتن باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10 نفر در مکان های که ارائه نمی دهد مناسب فیزیکی, فاصله, تحت فاز یک رویکرد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن