Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis می بیند "نور در انتهای تونل'

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 5:18 PM EDT May 27, 2020باز قاطع هفته در

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

باز قاطع هفته در فلوریدا نبرد با coronavirus رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: مردم باید انتظار برای دیدن "نور در انتهای تونل" اما او نیز به دنبال tamp کردن انتظارات است.

"این است رفتن به چیزی است که یک سوئیچ است که بدبختانه" DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در تمپا بیمارستان عمومی. "این است که برای رفتن به" آهسته و پیوسته برنده مسابقه.' آن را می شود بسیار روشمند بسیار داده می شود. و احتمالا رفتن به برخی از افرادی که فکر می کنم آن را بیش از حد آهسته است."

DeSantis' ایالت اقامت در خانه سفارش منقضی جمعه, مگر اینکه او تصمیم می گیرد تا آن را گسترش دهد. همچنین بیمارستان ها شده اند تقاضاهای مصرانه برای پایان دادن به حتی دیگر ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو که قرار است به پایان می رسد ممکن است 8 – چیزی DeSantis اشاره دوشنبه که او با تکیه نسبت به انجام.

"ما آماده برای باز کردن" گفت: جان Couris, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تمپا بیمارستان عمومی و عضو فرماندار بازگشایی فلوریدا نیروی کار. "و من نه تنها صحبت می کنند برای تمپا عمومی بیمارستان اما من احتمالا صحبت کردن برای هر بیمارستان در سراسر کشور."

بیشتر: COVID-19 نظرسنجی: 72 درصد از فلوریدا نمی خواهید به شل اجتماعی فاصله قوانین

این بازگشایی فلوریدا نیروی کار که برگزار شده در سراسر چند روز در هفته گذشته تنظیم شده است به زودی نهایی توصیه های خود به DeSantis در مورد چگونه دولت باید به جلو حرکت می کند. همانطور که از صبح روز دوشنبه به وزارت امور خارجه گزارش داد در مجموع 32,138 موارد با 1,088 مرگ و میر.

DeSantis ارائه یک نمای کلی در مورد بازگشایی البته او پیش بینی نشان می دهد که محدودیت های به احتمال زیاد باقی می ماند در دولت کانون برای ویروس جنوب فلوریدا. اما کاهش محدودیت های سفت و سخت در جای دیگر در دولت به نظر می رسد ممکن است او اضافه شده است.

"این واقعا یک بازی توپ های مختلف هنگامی که شما مقایسه جنوب شرقی فلوریدا با بقیه" DeSantis گفت.

DeSantis همچنین اشاره کرد در حمایت از پایان محدودیت در خدمات در بیمارستان و مراکز جراحی دندان دفاتر و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

این محدودیت ها شد و با هدف حفظ فضای تخت در انتظار افزایش COVID-19 موارد در حالی که همچنین کمک به حفظ, ماسک, لباس و دیگر وسایل حفاظتی شخصی که تا به حال شده است در تامین کوتاه مدت.

در کمرنگ جلوه دادن چنین نگرانی در حال حاضر DeSantis ادامه داد: به این مفهوم را میرسانند موضوع او ترویج شده است در روزهای اخیر – که پیش بینی مدل های خاموش بودند. فرماندار نیست که نگرانی در مورد کمبود تخت بودند دور عمدتا در دولت تصویب گسترده و انزوای اجتماعی اقدامات او در نهایت به تصویب رسید در تاریخ 1 آوریل.

"وجود دارد پیش بینی برای صدها نفر از هزاران نفر از بستری شدن در بیمارستان در ایالت فلوریدا" DeSantis گفت. "در واقع یکی گفت: 465,000 بستری شدن در بیمارستان. ایالت ما کمی تحت 2,200...شما در حال حاضر دیده می شود این سیستم بیمارستان نگه دارید تا.

بوده است وجود دارد ظرفیت. که هرگز یک موضوع را در هر زمان در طول این. من فکر می کنم این مهم است که مردم بدانند که" او اضافه شده است.

روز دوشنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 32,138 موارد coronavirus به تاریخ با اضافی 610 موارد از یک روز پیش از آن. شده اند وجود دارد 1,088 مرگ و میر 14 بیشتر از روز یکشنبه.

تقریبا 60% از موارد در میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

DeSantis گفت که افزایش در دسترس بودن تست یک اولویت باقی مانده به عنوان او به نظر می رسد در حال توسعه بازگشایی استراتژی است. تعداد موارد مثبت کاهش یافته و به 5 تا 6 درصد نقطه محدوده از حدود 10 درصد در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل کاهش به نام او یک نشانه خوب است.

فرماندار گفت که 357,000 آزمون coronavirus انجام شده در سطح ایالت. اما دکتر چارلز Lockwood, معاون اجرایی رئیس جمهور از تمپا طور کلی هشدار داد که سرعت تست هنوز هم عقب مانده به عنوان دولت نقل مکان کرد و به سمت کار برای جلوگیری از گسترش ویروس.

"ما باید برای تست خیلی بیشتر مردمی" Lockwood گفت.

بیشتر: Coronavirus: یکی در پنج COVID-19 مرگ و میر وابسته به مراقبت دراز مدت

تحقیقات جدید توسط کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد به این نتیجه میرسد که حداقل 150 تست در هر روز برای هر 100000 نفر باید مورد استفاده قرار گیرد با خیال راحت به بازگشایی این کشور است.

"در Hillsborough County, که بدان معنی است که ما باید برای تست 2,250 بیماران در روز است. ما در حال تست (در حال حاضر) بین 500 تا 1000," Lockwood گفت.

DeSantis روز دوشنبه ادامه داد: به فشار بر دولت ضعیف در پاسخ به له از برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری که به دنبال خاموش کردن. دولت را آنلاین اتصال سیستم به طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان یک شکست – حتی قبل از DeSantis' مارس 20 به منظور پایان دادن به در-رستوران ناهار خوری باعث گسترده اخراج.

بسیاری از فلوریدا شده اند در انتظار شش هفته برای یک بیکاری بررسی و یا در برخی موارد حتی اذعان است که کاربرد آنها دریافت شده است. دولت در بخش اقتصادی فرصت گزارش شده است که از طریق هفته گذشته 824,279 منحصر به فرد ادعا کرده بود فرستاده شده و 209,713 پرداخت می شود – حدود 25%.

چندین دموکراتیک اعضای کنگره و دولت قوه مقننه تکرار خواسته های جمعه که DeSantis افزایش دولت حداکثر $275-هر هفته سود در میان پایین ترین در کشور است.

دموکرات ها نیز می خواهید فرماندار به افزایش حداکثر 12 هفته از مزایای دولتی فلوریدا می توانید دریافت خواهید کرد که روابط با کارولینای شمالی به عنوان کشور کوتاهترین span پرداخت.

"این یک سیستم است که شکسته شده است برای سال های بسیاری است که فرماندار این فرصت را برای رفع فعالانه در طول دو سال گذشته گفت:" در کنگره ایالات متحده Debbie Wasserman Schultz, D-وستون. "و در حال حاضر ما می توانید ببینید که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما چیزی است که کاملا کافی به مسئولیت رسیدگی به حتی یکی از اساسی ترین وظایف در زمان عادی از بیکاری است."

در کنگره ایالات متحده کتی کرچک, D-تمپا گفت: خروج صدها هزار نفر از فلوریدا بدون مزایای بیکاری نه تنها بی عاطفه آن را به صدمه زدن به دولت و رشد اقتصادی در تلاش است.

"ایستادن برای شما همکار همسایه" کرچک گفت: کارگردانی اظهارات او در DeSantis. "همدلانه به جای معنی روحیه."

بیشتر: کروناویروس در لئون شهرستان: 62 سال از مرگ می شود سوم مربوط به COVID-19

وقتی پرسیده شد که در مورد چنین انتقاد DeSantis در تمپا با اشاره به آرامی بهبود پاسخ.

"شده اند وجود دارد بسیاری از پرداخت ها و بسیاری از پرداخت ساخته شده اند امروز" DeSantis گفت. "اما من می توانم به شما بگویم این است که یک چیز آسان است. این کار شده است در 24-7...این فراز و نشیب بهتر از جایی که ما سه یا چهار هفته پیش است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب