Coronavirus 'نه به راحتی با لمس کردن سطوح و یا اشیاء CDC در حال حاضر می گوید. اما هنوز 'ممکن است'.

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:18 AM EDT 21 مه سال 2020مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همواره

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همواره هشدار داده است که "ممکن است" برای تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس با لمس کردن سطوح آلوده و یا اشیاء.

آن را فقط "نه به راحتی" در شیوه ای که آژانس در حال حاضر می گوید و نه حیوان به انسان تماس با ما و یا بالعکس.

"COVID-19 یک بیماری جدید است و ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه آن را گسترش می گوید:" CDC به تازگی به روز شده در دستورالعمل. "ممکن است برای COVID-19 به گسترش راه های دیگر اما این فکر به راه های اصلی این ویروس گسترش می یابد."

دکتر جان ویت, افسر ارشد پزشکی برای بهداشت و درمان, سایت WebMD, گفته فاکس نیوز که CDC را جزئی به روز رسانی به ارمغان می آورد وضوح و کمک به کاهش ترس.

"بسیاری از مردم نگران بودند که به سادگی با دست زدن به یک شیء آنها ممکن است coronavirus و است که به سادگی مورد نیست. حتی زمانی که یک ویروس ممکن است بر روی یک سطح آن معنا نیست که آن را در واقع عفونی" وایت نقل شد.

برای ساعت ها و حتی روز: چه coronavirus زنده در سطوح?

"من فکر می کنم این دستورالعمل جدید مردم کمک می کند تا درک بیشتر در مورد چه می کند و افزایش خطر است. این به آن معنا نیست که ما جلوگیری از شستن دست و ضد عفونی کننده سطوح. اما آن را اجازه می دهد تا ما را به عملی و واقع بینانه به عنوان ما سعی می کنیم برای بازگشت به یک حس عادی," او گفت:.

CDC هنوز هم هشدار می دهد که راه اصلی این ویروس است که از طریق شخص به شخص تماس حتی در میان کسانی که در حال نشان دادن هر گونه علائم.

راه اصلی برای جلوگیری از عفونت CDC می گوید که با تمرین های اجتماعی فاصله و اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران, شستن دست های خود را با آب و صابون و تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس مناطق.

یک مطالعه اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که coronavirus می تواند زندگی می کنند در برخی از سطوح به مدت سه روز و تا سه ساعت در هوا.

آن می تواند زندگی می کنند تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا 2-3 روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ با توجه به مطالعه است.

CDC اما گفته است که ابتلا به کروناویروس از جعبه تحویل داده شده توسط آمازون و یا خود را takeout کیسه های مواد غذایی است که بسیار بعید است "به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح."

کمک: N'dea Yancey-برگ و دیوید الیور ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن