Coronavirus تعداد می رسد یکی دیگر از رکورد جدید در فلوریدا

جان کندی و زک اندرسون ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 6:38 PM EDT Jun 16, 2020تال

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

تالاهاسی — زیر آتش از منتقدان که می گویند او اجازه coronavirus شیوع خارج از کنترل رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis بازی پایین فلوریدا افزایش شدید موارد جدید در هفته های اخیر نسبت آن را به بیشتر تست و گفت: او نمی خواهد عقبگرد بازگشایی تلاش.

"ما در حال نورد" فرماندار گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

DeSantis اضافه شده است که "اثرات منفی که به مراتب بیش از هر سود شما در حال گرفتن. شما باید به جامعه تابع."

فلوریدا تا به حال رکورد دیگری در روز سهشنبه با 2,783 اضافی تایید موارد coronavirus بزرگترین واحد در روز افزایش دهد و در عین حال هل دادن دولت تجمعی تعداد گذشته 80,000.

بیشتر شبیه به این: Coronavirus موارد در فلوریدا ادامه تیز دو هفته افزایش

این افزایش بزرگ در موارد جدید باعث فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده تنها ایالتی منتخب حزب دموکرات برای ارسال یک تاول بیانیه کوبیدن فرماندار و مدیریت بحران است.

"امروز رکورد بالا موارد جدید آن را روشن می سازد: فرماندار DeSantis از دست داده است کنترل از فلوریدا COVID-19 پاسخ به" سرخ شده گفت:. "سیاست های خود را به سادگی کار نمی کند و او را بی پروا بازگشایی فلوریدا با وجود این داده ها فریاد برای احتیاط."

اما DeSantis اشاره کرد که در بسیاری از موارد جدید در افرادی که کمتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. او رفت و از طریق یک نمایش به صورت اسلاید ارائه جزئیات شیوع بیماری در مهاجر کارگر اردوگاه در میان کارگران ساخت و ساز و در میان زندانیان گفت: "چند نفر تا به حال علائم در این نمونه ها است.

"شما در حال گسترش آزمایش است که مهم است اما شما نیز رفتن به در حال حاضر که دولت انجام نمی شد دو ماه پیش به خطر محیط" DeSantis گفت.

فرماندار اشاره کرد که متوسط سن کسانی که آلوده کاهش یافته است به طور قابل توجهی و گفت: بدون علامت شناسایی افراد جوان با عفونت کمک خواهد کرد "جلوگیری از گسترش" از آنجا که آنها جدا خواهد شد.

فرماندار همچنین اشاره کرد که تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان بخش مراقبت ويژه تخت و در هواکش رفته پایین به طور قابل توجهی بیش از 60 روز گذشته و گفت: وجود ظرفیت های فراوانی در بیمارستان سیستم.

DeSantis تاکید کرد که هیچ کس در فلوریدا زیر 18 سالگی از این بیماری و او برجسته کاهش مداوم در تعداد مرگ و میر به خانه های سالمندان.

"از عموم دیدگاه برای درک خطر من فکر می کنم بسیار مهم است" DeSantis گفت.

ترجمه: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ظرفیت کامل این سقوط

یکی دیگر از 55 مرگ و میر به ارمغان آورد و تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 به 2,993 دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است.

فلوریدا شده است در یک هفته دو شکوفایی در مواردی که مربوط هر دو با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' گسترش اقتصادی بازگشایی دولت و افزایش روزانه تعداد آزمایشات انجام شده برای ویروس.

دولت تا کنون اداره تقریبا 1.5 میلیون آزمون با حدود 5.5% اثبات مثبت برای کوروناویروس. در حالی که مثبت و در سطح شروع به کاهش در ماه مه آن علامت است کمی به سمت بالا ترین روز پس از DeSantis تحت فشار قرار دادند و دولت بیشتر باز ژوئن 5 — به جز در جنوب فلوریدا, شهرستان که در آن بیماری بوده و شایع ترین.

روز سه شنبه رکورد سطح روزانه موارد به دنبال یک سری از روزانه علائم برتر در پایان هفته گذشته تا شنبه.

فلوریدا در حال حاضر تا به حال 15 روز اضافی 1000-به علاوه روزانه موارد با بی سابقه بیش از 2000 روزانه موارد گزارش شده شنبه و یکشنبه قبل از آخرین رکورد.

هفته گذشته حزب جمهوریخواه فرماندار تبلیغ برنامه های بازگشایی مدارس در پردیس در پاییز اعلام کرد که Brevard County میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در چند هفته و جکسون انتخاب شدن به عنوان سایت برای بخش عمده ای از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت است.

این تصمیم پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری کردند در تماس با مسئولان سایت میزبان شارلوت, N. C., برای مهار کنوانسیون.

فلوریدا است که در میان 22 متحده که در آن روزانه caseloads از coronavirus در حال حاضر در حال افزایش است. در حالی که مقامات بهداشت عمومی باید نسبت به افزایش موارد به حداقل بخشی به تعاملات اجتماعی در حال حاضر در بسیاری از کشورهای DeSantis است ذکر شده بیشتر خوشه شیوع بیماری به عنوان یک راننده کلیدی در دولت خود را.

DeSantis گفته است که موجی از coronavirus موارد ظهور در میان کارگران کشاورزی در چندین شهرستان فلوریدا از جمله ذغال سنگ پالم بیچ و مارتین شهرستانهای استان است. به طور مشابه ویروس از طریق چندین زندانها و زندان های شهرستان فلوریدا در حالی که مقامات همچنان به تمرکز بر روی تست کارکنان و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

"که باعث شده است یک عامل بزرگ در آنچه که ما دیده ایم بیش از گذشته چند هفته" DeSantis گفت: در هفته گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن