خنک کننده مراکز میاد ؟ بستگی دارد چقدر داغ می شود

Mike Chapman and Jessica Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:00 PM EDT Jun 22, 2020با روز داغ و داغتر عمومی

توسط ABTINNEWS در 3 تیر 1399

با روز داغ و داغتر عمومی سازمان به طور معمول تعیین خنک کننده مراکز که در آن افرادی که به آنها نیاز دارید می توانید فرار از گرما.

با این حال به عنوان تابستان سال 2020 انفجار به شمال کشور و یک چالش جدید است که برای ایجاد مکان های که در آن مردم می توانند لرز در حالی که همچنین جلوگیری از گسترش coronavirus به بازدید کنندگان و کارکنان.

مقامات در Shasta County سلامت و خدمات انسانی سازمان بودند جلسه روز شنبه به ایجاد طرح های خنک کننده مراکز که در صورت نیاز مردم می تواند در گسترش و حفظ یک محیط امن, فیزیکی, فاصله, مدیر برنامه, Kerri Schuette گفت.

Schuette گفت: خنک کننده مراکز باز خواهد شد هنگامی که چند شرایط در هوا برای سه روز متوالی.

"ما به شما اجازه می دانم که اگر ما به آن نقطه" Schuette گفت. "این قطعا رفتن به یک هفته است."

در اینجا باعث:

  • درجه حرارت آب بالاتر از 105 درجه به مدت حداقل چهار ساعت در بعد از ظهر.
  • دمای پیش بینی شده نه برای خنک کردن زیر 80 درجه برای بیش از چهار ساعت در شب.
  • گرما شاخص می رسد یک سطح معینی.

گرما شاخص همچنین به عنوان شناخته شده ظاهری متوسط آن چیزی است که احساس می کند مانند درجه حرارت بدن انسان هنگامی که رطوبت نسبی است که در ترکیب با درجه حرارت با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

خدمات ملی آب و هوا صادر شده مشاوره گرما برای دره ساکرامنتو و اطراف کوهپایه از هم اکنون تا 8 بعد از ظهر شنبه. هر روز آفتابی خواهد شد و داغ و شب پایین را از محدوده 74 تا 76 از طریق شب جمعه نه کاملا 80-درجه آستانه.

روز دوشنبه بالا بود و انتظار می رود برای رسیدن به 109. اوج سه شنبه از طریق شنبه پیش بینی می شود بین 106 تا 108 اما جمعه زمانی است که دمای هوا انتظار می رود که برای رسیدن به 110.

شنبه 106 یکشنبه با انداختن برای خوشبو 99 درجه است.

در حال حاضر Schuette گفت HHSA کارکنان "مردم را تشویق می کند که اصلا تهویه مطبوع برای خنک کردن در تهویه مطبوع فضاهای نگهداری مناسب اجتماعی فاصله و پوشیدن پوشش صورت به عنوان مورد نیاز توسط دولت ،

در گذشته موج گرما مردم به دنبال گرمای تسکین رفته به تن. شاستا بازار ارشد و مراکز اجتماعی و ردینگ کتابخانه های عمومی که اتفاق افتاده به بازگشایی دوشنبه تحت کروناویروس جدید دستورالعمل.

این ردینگ مرکز آبزیان نیز باز با محدود ساعت و یک کلاه بر روی تعدادی از شناگران است.

Kathie رید شهرستان شاستا لیک روز دوشنبه گفت: این شاستا لیک مرکز جامعه در 4499 اصلی سنت تنها باز می شود به عنوان یک خنک کننده مرکز که بهداشت عمومی رسما می دهد خوب است.

دولت وزارت بهداشت پیش بینی شده نیاز به خنک کننده امکانات در طول COVID-19 همه گیر و در مه 27 دستورالعمل صادر شده برای شهرستان اضطراری مدیران.

"هنگامی که درجه حرارت گرم می شود که در یک جای خنک ضروری است برای حفاظت از سلامت افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی گفت: دکتر سونیا آنجل, دولت بهداشت عمومی افسر و مدیر California Department of Public Health.

"اگر شما یک همسایه یا یکی از دوست داشتنی بدون تهویه مطبوع و جدا شده در صفحه اصلی در نظر بگیرید یک خنک کننده مرکز در جامعه خود را. در این سال خنک کننده مراکز طراحی شده است و با کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID 19 در ذهن" او گفت:.

مقامات دولتی می گویند گرمای شدید است که عمده نگرانی های بهداشتی و قرار گرفتن در معرض درجه حرارت بالا می تواند باعث سکته گرما و مرگ است.

اگر و زمانی که خنک کننده مراکز انجام دهید باز کردن درهای خود را به صورت محلی انتظار می رود این اقدامات توصیه شده توسط دولت در بهداشت عمومی:

  • فرد متوسط چک و علامت نمایش
  • تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های
  • فیزیکی فاصله دستورالعمل
  • پرداختن به هر زبان و یا موانع فرهنگی

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن