بحث ورو بیچ "همه چیز در زندگی از ماده" نقاشی دیواری رفته است; جدید نقاشی دیواری از هنرمندان جدید در راه

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:57 PM EDT Jun 19, 2020ورو بیچ — مرکز شهر "تمام زندگی" موضوع نقا

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

ورو بیچ — مرکز شهر "تمام زندگی" موضوع نقاشی دیواری مخدوش چندین بار در طول چند ماه گذشته است beenreplaced توسط یک دیوار از رنگ سیاه و سفید.

جدید نقاشی دیواری می تواند در نظر گرفتن محل آن است.

دیوار شمالی کشور تخفیف آشامیدنی 2265 14 Ave. نقاشی شده بود به طور کامل سیاه و سفید جمعه صبح.

پلیس صبح روز جمعه در پاسخ به شکایات که به دیوار بود که رنگ آمیزی شده است. اما مدیر اموال اشلی گرین گفت که او استخدام کرده بود که نقاشان برای پوشش دیواری و رنگ کل در شمال دیوار, سیاه, پلیس گزارش گفت:.

صاحب ساختمان مایکل Rechter از Integra املاک و مستغلات گفت: او غافل نقاشی دیواری می تواند رنگ بیش از روز جمعه اما هنرمند جورج روده بزرگ به او گفته بود او را بیش از شروع با هنر جدید از هنرمندان مختلف به نمایندگی از انواع اقوام و فرهنگ ها است.

"داشتن فراگیر دیوار به جای تفرقه دیوار خواهد بود ترجیحی" Rechter گفت: گفت TCPalm.

نقاشی دیواری در نظر گرفته شد هرگز به یک بیانیه سیاسی و یا تبدیل به تفرقه Rechter گفت.

"ایده پشت آن برای زیباسازی شهر" Rechter گفت. به جای "این باعث شد مسائل. آخرین چیزی است که (هنرمند) می خواست انجام دهد."

در سال 2018 "همه زندگی موضوع" نقاشی دیواری ایجاد شده توسط روده بزرگ, 61, یک هنرمند گرافیتی. این ایده از کار خود را با کسانی که در مقابله اعتیاد روده بزرگ گفت: TCPalm.

بیشتر: نقاشی دیواری مخدوش پس از 'Black Lives Matter' آوریل در ورو بیچ

اما پس از آن در می آمد خرابکاری.

"تمام زندگی" موضوع شد و مخدوش به "سیاه زندگی مهم است." پس از یک زندگی ماده تظاهرات در مرکز شهر نقاشی دیواری شد اسپری رنگ با پیام "مغلوب ساختن پیشی جستن 2020" در رنگ طلا. "Black Lives Matter" waschanged بازگشت به "تمام زندگی مهم است."

موضوع نقاشی دیواری بود و باعث مشکلات مستاجران اجاره ساختمان Rechter گفت. او گفت کولون می خواستم به بیش از شروع و به نوبه خود روی دیوار نقاشی دیواری به آن قصد اصلی.

"نکته مهم این است که هنر" او گفت:.

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن