محل سکونت ستون: HOA پیمان نه در حال اجرا; چه چیزی مراجعه کنیم ؟

هریس B. کاتز ویژه به TCPalmانتشار: 10:00 AM EDT مه 6 2020یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, DeBoest &amp

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, DeBoest & Cross, PLLC, پاسخ به سوال در مورد, فلوریدا, انجمن جامعه قانون است. این شرکت نشان دهنده انجمن های جامعه در سراسر فلوریدا و تمرکز در مالکیت مشترک و با صاحب خانه ارتباط قانون قانون املاک و مستغلات دادخواهی برنامه ریزی و مستغلات و کسب و کار قانون است.

س: ما در یک جامعه است که هوآ با پیمان. در طول سال گذشته بسیاری از پیمان شده اند اجرا توسط مدیر اموال و نه انتخاب هیئت مدیره. آنها باید به طور مداوم اجازه تصادفی مالکان به انجام به عنوان آنها لطفا بدون توجه به نوشته پیمان و محدودیت. بسیاری در جامعه ما در اینجا نقل مکان کرد به دلیل پیمان. این عادلانه نیست برای یکی از صاحب خانه اجازه داده می شود برای انجام کاری و دیگران نیست. هر کس باید درمان همان. ما فقط می خواهم پیمان اجرا به عنوان نوشته شده است. از آنجایی که آنها در حال اجرا نسبتا چه گزینه هایی داریم ؟

— A. W. پورت سنت لوسی

A: با تشکر از شما برای سوال شما را بالا می برد که موضوع در مورد چیزی است که در واقع یک وضعیت بسیار معمول است. اعضای هیئت مدیره باید یک وظیفه امانتی برای به اجرا درآوردن این انجمن حاکم بر اسناد و مدارک. اما قبل از تناقضات و عدم اجرای برخی از قوانین می تواند صدمه دیده توانایی خود را برای انجام این کار به طور موثر. پس در واقع شما باید موقعیت های که در آن وجود دارد روشن قوانین مندرج در اسناد دولتی و در عین حال از آنجا که قبل از تخته و یا اغلب از توسعه قبل از گردش مالی شکست خورده اند به دنبال این قوانین است.

اگر شما بر این باورند که قوانین شکسته شده است, شما باید تماس با شرکت مدیریت اموال خود را به دیدن اگر آنها با آگاهی از این موضوع و اینکه آیا یا نه, شده است وجود دارد هر گونه اقدام به اجرای در برابر متخلف صاحب خانه برای نقض انجمن اسناد و مدارک. شما باید در نظر کپی کردن هیئت مدیره در هر مکاتبات بین شما و مدیر اموال. اگر مدیر اموال گرفته شده نه عمل و یا نتواند به اقدام شما قطعا می تواند این موضوع را به طور مستقیم به هیئت مدیره. شما باید تکیه بر شواهد از اتهام تخلف از جمله قابل اجرا از مقررات حاکم بر اسناد و اظهارات و یا حمایت از هر شاهد عکس های خود را به خانه همسایه و غیره.

این احتمال وجود دارد که هیئت مدیره خواهد با شما موافقم به خصوص اگر این تخلف روشن است کاهش دهد. هیئت مدیره پس از آن می توانید اقدام به امتحان کنید و متخلف صاحب خانه را مطابق با قوانین مطابق با خود ارتباط, اسناد و مدارک از جمله ارسال نوشته اطلاعیه از نقض. این مهم است که شما در حفظ سوابق از هر گونه ملاقات با مدیر اموال و هیئت مدیره به عنوان این می تواند شواهد مهم است که آنها آگاه بودند از این مسائل اگر شما احساس می کنید که شما نیاز به اقدام علیه در آینده است.

هر انجمن حاکم بر اسناد متفاوت است. آن است که حاکم بر این اسناد و مدارک که به ارتباط این اساس به اعمال محدودیت های قوانین پیمان و مقررات خود HOA. قدرت موجود در آن اسناد می تواند متفاوت باشد اما آنها معمولا به قدرت به جریمه مالکان برای نقض قانون و یا حتی شکایت مالکان برای به اجرا درآوردن قوانین انجمن. اگر شما بر این باورند که هیئت مدیره است نه حل و فصل موضوع شما نیاز به تبدیل شدن به آشنا با وظایف و اختیارات داده شده به انجمن در جامعه اعلام و حاکم بر دیگر اسناد و مدارک. گاهی اوقات این اسناد می تواند دشوار است به حرکت بنابراین شما باید در نظر بگیرید صحبت با یک وکیل باید به دنبال برخی از مرتب کردن بر اساس قانونی مراجعه کنند.

به یاد داشته باشید درست مثل اعضای هیئت مدیره یک شرکت, یک HOA هیئت مدیره برخی از مسئولیت ها و وظایف زیر حاکم بر اسناد و مدارک و اساسنامه فلوریدا. هیئت مدیره باید در عمل در بهترین منافع جامعه با استفاده از صدای خود "کسب و کار قضاوت" و باید وظایف خود را منطقی و منصفانه است و ممکن است در عمل تبعیض آمیز و یا دمدمی مزاج شیوه ای.

پرونده های حقوقی علیه یک ها معمولا پر هزینه و پیچیده و در نتیجه هرگز تضمین شده است. بنابراین مگر اینکه خود را به موضوع "مهم" است نه ذهنی و حقایق در برابر HOA قوی طرح دعوی در دادگاه است که اغلب ارزش زمان و هزینه است. بدون دانستن بیشتر از آن است که غیر ممکن است برای ارائه هر گونه مشاوره خاص, اما اگر شما باور دارید که یک مسائلی در جامعه خود را, شما قطعا باید به صحبت با یک وکیل مجرب است که می تواند به شما مشاوره خاص در مورد خاص خود انجمن پس از بررسی خود را حاکم بر اسناد و مدارک.

س: ما در هیئت مدیره در تلاش است بین مصرف آسان مسیر فقط پیشنهاد بازدید کنندگان نمی آیند و مردم رعایت Desantis " نظم در مقابل اتخاذ یک قانون محدود انکار دسترسی به استخر و اتاق ورزش. نگرانی برخی از اعضای هیئت مدیره است که خطر شکایت کرد که برای overreaching در حالی که دیگران در حال تمرکز بر گرفتن نیست به اندازه کافی عمل و عدم پذیرش اعلامیه مسئولیت حفاظت از سلامت و ایمنی از صاحبان. شاید هیئت مدیره می شود شکایت کرد برای سهل انگاری! این یک معضل است. قانونی افکار ؟

— V. J. West Palm Beach

یک: اگر چه در همان زمان نگارش این ایالت اقامت در خانه سفارش شده است برداشته و در بسیاری از ایالت میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان سفارشات هنوز هم موثر است. تحت نظم کنونی هر بخش از عناصر مشترک استفاده می شود در یک شیوه ای که ناقض اجتماعی فاصله و یا جمع آوری دستورالعمل بسته می شود از جمله استخرهای شنا و چشمه های معدنی و سالن های ورزشی. با توجه به این موضوع از مهمانان و بازدید کنندگان دیگر شما باید اصرار ساکنان به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان خود را برای آینده است.

صرف نظر از اینکه شما تعطیل مختلف رایج امکانات حیاتی است که هیئت مدیره و مدیر اموال جلوگیری از اقدامات و ارتباطات است که ایجاد این تصور که هیئت مدیره مسئول است یا موظف به حفظ و/یا محافظت از سلامت جسمی.

در حالی که هیئت مدیره ممکن است مسئول برای اداره و حفظ اموال شما لازم نیست که برای تضمین سلامت جسمی ساکنان. شما باید مراقب باشید به ایجاد این تصور که شما مسئول کارهای خاص مربوط به بهداشت عمومی سهوا ایجاد یک وظیفه است که شما را به نگه داشتن به خصوص از نظر مسئولیت به عنوان شما ممکن است یک وظیفه است که از قبل وجود نداشته به عنوان یک نتیجه. بنابراین مهم است که هیئت مدیره اجتناب از مصرف هر گونه اقدامات و یا هر گونه ارتباطی که ایجاد این تصور که هیئت مدیره مسئول است یا موظف به حفظ و/یا محافظت از ساکنان را به سلامت.

هریس B. Katz, Esq., مدیریت شریک بوکا ریتون شرکت قانون Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع PLLC. بازدید از وب سایت ما www.gadclaw.com و یا برای پاسخ به سئوالات در مورد مسائل مربوط به خود را برای آینده, ستون, ارسال درخواست به: question@gadclaw.com. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای مقاصد اطلاعاتی و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. انتشار این مقاله ایجاد نمی کند یک رابطه وکیل مشتری بین خواننده و Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع و یا هر یک از وکلای ما. خوانندگان باید عمل یا خودداری از اقدام و بر اساس اطلاعات موجود در این مقاله برای اولین بار بدون تماس با یک وکیل اگر شما سوالی در مورد هر یک از مسائل مطرح شده در اینجا. استخدام یک وکیل است که یک تصمیم است که باید صرفا بر اساس تبلیغات و یا این ستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن