تفسیر: LeBron James تحت تاثیر یک نسل از ورزشکاران جوان از ترس به یک موضع

تام D'angelo پالم بیچ پستمنتشر شده 7:00 PM EDT Jun 8, 2020یک گروه از Miami Hurricanes بازیکنان فوتبال به تازگی

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

یک گروه از Miami Hurricanes بازیکنان فوتبال به تازگی برگزار شد تظاهرات سکوت با زانو به مدت 8 دقیقه, 46 ثانیه – همان مقدار از زمان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در جورج فلوید گردن. ملحق شدند رئيس دانشگاه خولیو Frenk در میان دیگر مدیران و مربیان است.

کانکتیکات زنان تیم بسکتبال منتشر شد بیانیه ای در محکوم کردن بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس نسبت به سیاه و سفید جامعه است. "بله ما زانو زدن در طول سرود ملی" آنها نوشت. "بله, ما در حال شورش. و بله ما معترض هستند چرا که ما خسته از گناه, سیاه زندگی مرگ در دست افسران پلیس که نمی مراقبت در مورد انسانیت ما."

در دلری بیچ, 16-year-old ستاره تنیس Coco Gauff پیوست مارس و صحبت به یک تجمع بزرگ معترضان. "شما نیاز به خاموش نمی شود" او به آنها یادآوری کرد.

میسوری تیم فوتبال راهپیمایی از دانشگاه به Boone County Courthouse, زانو به مدت 8 دقیقه, 46 ثانیه و سپس تمام 62 درگیر ثبت نام برای رای دادن.

در سراسر آمریکا افراد جوان – سیاه و سفید مرد و زن فقیر و غنی – در حال صحبت کردن در پی فلوید مرگ از جمله ورزشکاران جوان مصمم به دیگر سکوت می شود.

تماس آنها: LeBron نسل.

LeBron James تحت تاثیر یک نسل از افراد جوان بیشتر ورزشکاران مثل هیچ کدام قبل از او. هیچ ورزشکار پس از محمد علی – که هرگز تا به حال این پلت فرم رسانه های اجتماعی است که در LeBron را دفع کرده و بیشتر آوازی بیشتر آگاه از مسائل اجتماعی و بیشتر مایل به ایستادن برای یک علت از LeBron.

خوشبختانه جوانان ما در حال گوش دادن.

LeBron است که نه تنها ورزشکار که طول می کشد و می ایستد در مسائل اجتماعی. اما او بلندترین برجسته ترین و بزرگترین پلت فرم. در حال حاضر تاثیر و نفوذ او است که همه در اطراف ما به عنوان افراد جوان در ماه مارس نشان می دهد و صدای آنها را شنیده ام وقتی که می آید به مسائل اجتماعی تمرکز امروزه در نژادپرستی و بی عدالتی و ظلم و ستم.

بیشتر: Seminoles نشان داد که چگونه شفا می افتد

LeBron سبب جوانان است. او با استفاده از پلت فرم خود را به آموزش و خار را تغییر دهید. و از او مراقبت می کند اگر او نیاید شرکت های بزرگ امریکا و یا اگر افرادی مانند Laura Ingraham جاهلانه به او بگویید که به "خفه شو و دریبل."

LeBron نگران نیست اگر "جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد" به عنوان Michael Jordan یک بار گفت به توضیح دهد که چرا او نمی ظاهر حمایت هاروی گانت یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا برای آمریکا در برابر segregationist Jesse Helms. اردن و جهانی دیگر ورزشکاران از نسل او بودند و آگاهانه تر در مورد تصویر خود را. LeBron راحت در پوست خود پوست همان رنگ به عنوان بسیاری از مردم که در ادامه به تبعیض و دلیلی به قتل در خیابان های ما.

و او است نه حمایت.

"او با استفاده از پلت فرم خود را برای رسیدن به توده ها" گفت: DJ Boldin سر مربی تیم فوتبال در Pahokee دبیرستان که به یاد بازیکن خود را در آنها به عنوان نوجوانان در موقعیت برای ایجاد اختلاف در جهان در حال حاضر.

"من احساس می کنم مایکل جردن رسیده توده ها با عملکرد خود و تسلط خود را به تنهایی. اما با LeBron نه تنها تسلط خود را در دادگاه اما او را برای انجام یک کار فوق العاده از رفتن به جامعه و رفتن به دیدار با مردم واقعی جایی که آنها هستند."

بیشتر: بازی رایانه مدیر عامل را در نظر جورج فلوید برانگیخته خشم در جامعه

دو سال پیش Ingraham, the Fox News میزبان گفت: LeBron و ورزشکاران دیگر که به اشتراک نمی باورهای خود که هیچ کس مراقبت مورد نظر خود را وقتی که می آید به مسائل اجتماعی و سیاست است. دو روز بعد جیمز خواسته شده بود در مورد نظرات خود را در رسانه ها در دسترس قبل از NBA All-Star game.

"ما قطعا نمی خفه شو و دریبل – من قطعا نمی که" او گفت:. "منظورم این است که بیش از حد به جامعه است. منظورم بیش از حد به جوانان است. من به معنای بیش از حد برای بسیاری از بچه ها که احساس می کنند مانند آنها لازم نیست که یک راه و به کسی نیاز به کمک به آنها را از وضعیت آنها هستیم."

در حال حاضر یک نسل کامل از جوانان نشان داده اند که آنها در حال رفتن به "خفه شو" و دریبل یا شوت یا مقابله و یا شلیک و یا هر چیز دیگری.

زمانی که فلوید کشته شد, جیمز مشترک تقسیم تصویر در رسانه های اجتماعی از افسر چوین زانو در Floyd گردن و سابق NFL quarterback khezri زانو با عبارت "این... ... است که چرا" و عنوان "آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!?? و یا آن را هنوز هم مبهم به شما؟؟"

زمانی که پرستاران کارفرمایی Drew Brees پاسخ یک سوال در مورد بازیکنان زانو گفت: او را "هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم" LeBron پاسخ داد.

"شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو??" او نوشت.

Coco Gauff می تواند هموار کردن راه برای دیگر نسل. در دلری بیچ نوجوان بود در یک سکو در هفته گذشته در مقابل صدها تن از معترضان مسالمت آمیز حمل مشعل برای LeBron.

"شما نیاز به خاموش نمی شود چون اگر شما انتخاب سکوت شما انتخاب طرف ظالم" او گفت:.

تصویری از Gauff سخنرانی شات پالم بیچ پست خبرنگار امیلی سالیوان شد ارسال شده توسط: LeBron در Instagram account.

و این از ترور لارنس برجسته ترین کالج بازیکن فوتبال در این کشور که حضور یک مدرسه در جنوب عمیق و مربی توسط یک مرد که یک بار گفت که کسانی که در اعتراض به نژادپرستی و ظلم با زانو زدن در طول سرود ملی "نیاز به حرکت به یک کشور دیگر."

"وجود دارد یک تغییر در طرز تفکر" به Clemson QB نوشته است. "گویا باید بیشتر غیر منطقی. عدالت باید بیشتر بی عدالتی است. عشق باید سنگین تر بودن متنفرم. اگر شما خودتان را در کفش شخص دیگری و شما را دوست ندارم چگونه آن را احساس می کند که هنگامی که شما می دانید همه چیز نیاز به تغییر است."

لارنس که به رنگ سفید است ادامه داد.

"من جانبداری با برادران من که در مقابله و به طور مداوم در مقابله با چیزهایی که من هرگز تجربه. بی عدالتی روشن است .. و نفرت. آن را دیگر نمی تواند توضیح داده میشه. اگر شما هنوز هم "توضیح" آن – قلب خود را بررسی کنید و بپرسید که چرا."

ترور لارنس و بسیاری از همسالان خود در حال گوش دادن.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب