به زودی: 81-واحد مجتمع آپارتمانی در Kitterman جاده در شهرستان سنت لوسی

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:38 PM EDT مه 7 سال 2020ST. لوسی شهرستان — سابق مرکبات در گرو K

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

ST. لوسی شهرستان — سابق مرکبات در گرو Kitterman جاده جدید را دریافت کنید زندگی به عنوان یک 81-واحد آپارتمان پیچیده است.

کمیسیون شهرستان را تایید کرده است یک طرح سایت برای سنت لوسی باغ در 9.7 هکتار در 322 Kitterman جاده سراسر از Kitterman جنگل آپارتمان که دارای 400 واحد است.

بیشتر: coops مرغ در سنت لوسی آینده? شهرستان کمیسیون می تواند OK حیاط خلوت پرندگان

بیشتر: افتتاح پیچیده را زیر بشکهای در فورت پیرس به دلیل تاخیر coronavirus

این مجموعه شامل هشت داستان دو ساختمان ارائه یک اتاق خواب و یک حمام واحد 870 متر مربع و دو اتاق خواب و دو حمام واحد از 1400 متر مربع با توجه به شهرستان گزارش کارکنان.

این مجموعه همچنین شامل یک استخر شنا, مدیر, چهارم, زمین بازی و باشگاه وانجمن. واحد اجاره خواهد شد در نرخ بازار کارکنان گزارش.

"همانطور که ما تجربه زیادی از رشد اقتصادی ما در حال دیدن یک تقاضا برای واحدهای مسکونی در اینجا" شهرستان Planner کوری بنتون گفت: این کمیسیون در ماه مارس زمانی که توسعه تصویب شد. "البته مالکیت خانه های تک خانواری مطلوب است; ما مردمی تمایل اجاره از آنجا که آنها در یک مقیاس کوچکتر."

اموال متعلق به Brasilino فیلیپ که او نیز صاحب سنت لوسی اوکس آپارتمان.

ساخت و ساز یک جدول زمانی در دسترس بود.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن