ذغال سنگ در هیئت مدیره مدرسه پیشنهاد همه پرسی برای اوت اولیه به بودجه 'انعطاف پذیر'

راشل Fradette ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:23 PM EDT Apr 21, 2020ذغال سنگ شهرستان مدرسه منطقه خواستار مالیات ر

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

ذغال سنگ شهرستان مدرسه منطقه خواستار مالیات رفراندوم برای رفتن قبل از رای دهندگان در ماه اوت ناشی از پیش بینی کمبود بودجه با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

"یک رفراندوم است و نه جدید از کلیر مدارس عمومی کانتی," سرپرست Kamela پاتون گفت: در یک جلسه ویژه ای روز سه شنبه.

مالیات خنثی رفراندوم که در نتیجه افزایش مالیات درخواست سرمایه و عملیات صندوق انعطاف پذیری.

هیئت مدیره مدرسه است پیشنهاد سرمایه دلار — که صندوق نگهداری امکانات و پرداخت بدهی در میان دیگران — تواند به طور داوطلبانه به کاهش عامل افزایش بودجه یا بودجه برای پرسنل و هزینه های کارکنان با توجه به قطعنامه زبان.

عامل وجوه استفاده می شود که به صورت روز به روز هزینه "ناکافی برای دیدار با منطقه زمان نیاز دارد" با توجه به قطعنامه ای که شامل جزئیات پیشنهاد رفراندوم.

هیئت مدیره ترس یک عامل کسر بودجه شروع در مالی 2021-22 با توجه به افزایش وضعیت مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 با توجه به قطعنامه.

"بودجه را اجرا خواهد کرد به زودی" لیزا مورس مدیر تعامل جامعه و منطقه ابتکارات گفت.

مدرسه منطقه است که توسط قانون مورد نیاز را به آن چهار سال به همه پرسی عمومی برای یک رای به پیش می رود و قرار داده شده در Aug. 18 اولیه انتخابات رای گیری.

بیشتر: ذغال سنگ شهرستان, مدرسه, مدیره تصویب $1.16 میلیارد بودجه بالاتر از نرخ مالیات بر املاک

رئیس هیئت مدیره استفانی Lucarelli و معاون رئیس Erick کارتر ستایش منطقه کارکنان برای پرداختن پیشنهادات خود را به رفراندوم. دیگر اعضای هیئت مدیره اظهار نظر.

اگر مورد تایید رای دهندگان منطقه پایتخت بودجه را کاهش می دهد توسط .35 آسیاب یک آسیاب $1 در هر 1000 $در ارزیابی ارزش اموال و افزایش عامل صندوق توسط .35 میلز — افست از هزینه های.

نتیجه همه پرسی در صورتی موفق خواهد شروع به حمایت از منطقه عملیات در ماه جولای سال 2021 با توجه به قطعنامه.

هیئت مدیره مدرسه را به اتفاق آرا رای جمعه می رسد پس از خصوصی و مدارس عمومی در فلوریدا بسته باقی مانده از سال تحصیلی با توجه به همه گیر.

بیشتر: فلوریدا مدارس نمی بازگشایی این سال تحصیلی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

هیئت مدیره مدرسه است که انتظار می رود برای برگزاری یک جلسه در ماه جولای به سهم خود در بودجه پیشنهادی برای سال تحصیلی.

"CCPS دولت ادامه خواهد داد به نگاه در بودجه و کاهش هزینه های تحکیم هر زمان ممکن است اما بدون بودجه انعطاف پذیر بسیاری از برنامه ها ممکن است در معرض خطر" مورس گفت.

برخی از برنامه های است که می تواند شامل کاهش بودجه برای استخدام معلم و موسیقی و یا هنر بخش های مورس گفت.

در این سال 2019-2020 بودجه مذاکرات حقوق و دستمزد به اضافه یک در حال حاضر موجود کسری بودجه است که در حال حاضر نشسته در حدود 20 میلیون, با توجه به منطقه.

بیشتر: Collier هیئت مدیره مدرسه OKs بزرگترین معلم پرداخت افزایش در 5 سال پس از اتحادیه مقابله

در سال 2008 به کلیر رای دهندگان تصویب مالیات مشابه خنثی شدند. آن تمدید شد و در سال 2012.

رفراندوم بودجه به پایان رسید و در سال 2016 بنابراین این منطقه شروع به استفاده از بودجه و منابع برای پوشش هزینه های یک بار تحت پوشش رفراندوم با توجه به منطقه ارائه شده است.

منشور مدارس را دریافت سهم از رفراندوم دلار به عنوان مورد نیاز توسط قانون فلوریدا.

هیئت مدیره است که زنده جریان جلسات پس از لغو خود را در مارس 14 نشست در زمین های باتلاقی مدرسه شهرستان اذعان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' دستور اجرایی در جلسات عمومی.

در مراحل بعدی همه پرسی خواهد شد به هیئت شهرستان کمیسیون برای تصویب آن در مارس 12 جلسه قبل از آن را می توان اضافه شده به انتخابات.

همه پرسی به رای زبان است که با توجه به ذغال سنگ سرپرست از انتخابات ژوئن 18 پیش از رای گیری-با-ایمیل های رای بیرون رفتن جولای 9.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سوالات به www.collierschools.com/referendum و یا ایمیل referendum@collierschools.com.

راشل Fradette یک خبرنگار آموزش و پرورش برای ناپل اخبار روزانه. او در توییتر دنبال کنید: @Rachel_Fradette ایمیل خود را در rfradette@gannett.com.

لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری در حیاط پشت خود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن