ذغال سنگ برای محدود کردن آخر هفته ساحل, ساعت, پارکینگ, شروع, چهارم جولای آخر هفته

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 12:14 PM EDT Jun 30, 2020در مواجهه با یک افزایش سریع در coronavirus مو

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

در مواجهه با یک افزایش سریع در coronavirus موارد و تعطیلات آخر هفته پیش رو است که برخی از ترس می تواند در قرعه کشی خارج از شهر به بازدید کنندگان ذغال سنگ شهرستان سواحل کمیسیون جمعه گذشت محدودیت در ساحل ساعت و پارکینگ در تعطیلات آخر هفته.

کمیسیون طی یک نشست اضطراری روز شنبه رای دادند 3-2 به نزدیک سواحل از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته از جمله روز شنبه پیش از چهارم جولای تعطیلات.

کمیسیون لایحه McDaniel و پنی تیلور رای دادند در برابر اندازه گیری. تیلور تا به حال پیشنهاد ترفند به این منظور که بسته ام سواحل شروع در ظهر برای استراحت بعد به منصرف کردن مردم از روشنایی آتش بازی در سواحل.

بیشتر: Lee County برای حفظ سواحل باز برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته کلیر وزن گزینه های

بیشتر: ذغال سنگ پروژه های میلیون ها نفر در کاهش درآمد دولت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

قانونگذاران ایالتی به تازگی قانونی تیر اندازی آتش بازی در چهارم ژوئیه سال نو و روز سال نو. آتش بازی مجاز در شهرستان سواحل است.

"وسوسه وجود دارد این است که من که قرار بود با آن" تیلور گفت.

در هر سفارش شهرستان پارکینگ و تعداد زیادی در سواحل نیز تنها اجازه می دهد تا وسایل نقلیه با شهرستان یا شهرستان پارکینگ ساحل برچسب.

اقدامات آینه کسانی که در کمیسیون تصویب جلوتر از آخر هفته روز یادبود.

ذغال سنگ در ساحل محدودیت موجب شد توسط east coast جوامع از جمله میامی-Dade, Monroe, پالم بیچ و Broward شهرستان, بسته شدن خود را از سواحل است.

کمیسیون به اتفاق آرا رای به اجازه county مدیر به لغو محدودیت های اعمال شده پس از Miami-Dade و Broward شهرستان بازگشایی خود را در سواحل است.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن