ذغال سنگ مدارس برای ارائه در دانشگاه و آموزش مجازی; در صورت پوشش عینک ایمنی مورد نیاز در پردیس

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:17 PM EDT Jul 15, 2020ذغال سنگ مدارس ارائه خواهد شد چهار گزینه برا

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

ذغال سنگ مدارس ارائه خواهد شد چهار گزینه برای خانواده ها به آموزش کودکان خود را در طول سال آینده مدرسه در میان مداوم coronavirus همه گیر مقامات منطقه اعلام کرد روز شنبه.

با توجه به منطقه, آموزش مدل های موجود برای خانواده ها:

  1. در پردیس یادگیری در حالی که به دنبال سلامتی و ایمنی
  2. eCollier آکادمی آموزش مجازی در یک برنامه شبیه به یک مدرسه به طور منظم در طول روز.
  3. eCollier آکادمی آموزش مجازی در یک برنامه انعطاف پذیر که در آن دانش آموزان می توانند با کار در سرعت خود را به طور منظم با معلم و همسالان تعامل
  4. مدرسه در منزل

"هنگامی که ما بازگشت به دانشگاه در ماه اوت آن را به نگاه و احساس متفاوت" Collier سرپرست Kamela پاتون گفت. "از این رو نام" حرکت رو به جلو,' نه 'رفتن به مدرسه است.'"

این منطقه با ارسال پرسشنامه در مورد آموزش و پرورش اولویت به خانواده های پنج شنبه و خواسته است که خانواده ها بررسی کامل توسط جولای 22 بنابراین این منطقه می تواند آماده سازی برای دانش آموزان در اولین روز مدرسه در اوت. 19 یک هفته بعد از برنامه ریزی شده بود.

تاریخ شروع به عقب رانده: اولین روز مدرسه در ذغال سنگ با تاخیر یک هفته دانشجو تاریخ شروع در حال حاضر Aug. 19

بیشتر: Collier مدارس رسمی هنوز جزئیات برنامه های برای باز کردن-به-درب انطباق

منطقه قصد دارد به ارائه دانش آموزان با فردی لپ تاپ و یا iPads ها. اول از طریق 12-دانش آموزان کلاس اختصاص داده خواهد شد یک لپ تاپ. قبل از مهد کودک و مهد کودک-سن دانش آموزان اختصاص داده خواهد شد یک اپل پاتون گفت.

مدارس ملزم به بازگشایی در ماه آگوست به یک جولای 6 منظور از ریچارد کالیفرنیا به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش کمیسر.

"همه تخته مدرسه و مدرسه منشور حاکم بر تخته باید با آجر و ملات مدارس حداقل پنج روز در هفته برای همه دانش آموزان" کورکوران منظور متحده است.

پاتون گفت: منطقه مدرسه بازگشایی طرح باقی خواهد ماند "سیال و انعطاف پذیر و آماده به محوری برای آموزش از راه دور در هر زمان."

"ما درک می کنیم آن را غیر ممکن به بازگشایی مدارس و از بین بردن تمام خطر" پاتون گفت. "امروز ما در مورد کاهش خطر برای ما دانش آموزان و کارکنان."

بیشتر شبیه به این: ذغال سنگ شهرستان ماسک دستور می افتد کوتاه در شهرستان ضبط و بعد از coronavirus موارد

اقدامات ایمنی در پردیس

ماسک و عینک ایمنی مورد نیاز خواهد بود در دانشگاه برای دانش آموزان و کارکنان هنگامی که ذغال سنگ منطقه بازگشایی آجر و ملات ساختمان های منطقه خبر داد. پوشش صورت نیز نیاز خواهد بود در اتوبوس مدرسه.

منطقه ارائه خواهد شد دانش آموزان با دو قابل شستشو پوشش صورت و یک جفت از عینک ایمنی. کارکنان دریافت قابل شستشو پوشش صورت و یک جفت از عینک ایمنی پاتون گفت.

"عینک ارائه شال حفاظت و ایجاد اضافی اضافی مانع از حفاظت" پاتون گفت.

در محوطه دانشگاه ذغال سنگ در مدارس برنامه ای برای محدود کردن گروه بزرگی کرده است. راه پله و راه پله مشخص خواهد شد و در جهت هدایت ترافیک جریان پاتون گفت.

مدارس ارائه خواهد شد با پیشگیری از منابع چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست و هدف کلی پاک است. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های واقع خواهد شد در طول هر مدرسه پردیس. مدارس به طور مستمر ضد عفونی کردن کلاس های درس و مدرسه ساخت مبلمان با توجه به منطقه.

قبلا: Collier مدارس مجازی در پردیس تابستان برنامه های مدرسه

موارد مثبت و پر خطر دانش آموزان

والری Wenrich مدیر اجرایی منابع انسانی برای ذغال سنگ مدارس عمومی کانتی گفت: این منطقه به دنبال خواهد داشت راهنمایی از فلوریدا وزارت بهداشت اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت بوده یا در تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت برای coronavirus این منطقه خواهد شد "فورا اطلاع فقط کسانی که هستند/بودند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به دلیل حفظ حریم خصوصی و محرمانه است که حفاظت شده تحت قانون" با توجه به منطقه ،

که می تواند "کسی که در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده حداقل به مدت 15 دقیقه بدون محافظ در صورت پوشش با شروع از دو روز قبل از شروع بیماری (یا بدون علامت در بیماران دو روز قبل از نمونه مجموعه) تا زمان بیمار جدا شده است" با توجه به منطقه ،

هر گونه در معرض فضاهای کار خواهد بود مقادیر با توجه به منطقه.

دانش آموزان یا کارکنان که ممکن است در معرض خواهد شد به خانه فرستاد و از او پرسید برای منزوی با توجه به منطقه ، از آن خواهد شد توصیه می شود که فرد آزمایش برای COVID-19 با توجه به منطقه ،

پدر و مادر است که باید دانش آموزان با نگرانی های پزشکی باید با مشورت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد حق آموزش روش فرزند خود را برای سال تحصیلی, این منطقه گفت:.

پاتون گفت: منطقه مدرسه نمی خواهد مسئله حضور و غیاب جوایز این مدرسه در سال است.

"اگر کودک شما احساس می کند بیمار در تمام ماندن صفحه اصلی" پاتون گفت.

معلمان صدای نگرانی به هیئت مدیره مدرسه

در کار جلسه سه شنبه اعضای هیئت مدیره مدرسه در مورد منطقه بازگشایی طرح با ذغال سنگ کارکنان مدرسه.

حدود 70 نظرات عمومی خوانده شد به این رکورد در جلسه کار. بسیاری از نظر حمایت برای به تأخیر انداختن شروع سال تحصیلی و یا حفظ مجازی-فقط آموزش.

بسیاری از نظر شناسایی خود را به عنوان معلمان در مدرسه و منطقه است.

"من مصرانه از شما را به عهده نقش مدل ها و قرار نیست ما دانش آموزان و مربیان در راه آسیب است," آنت سالن در نامه ای به هیئت مدیره مدرسه. "آموزش نیاز به ادامه به محل خارج از دانشگاه و آنلاین برای شروع سال تحصیلی."

عضو هیئت مدیره مدرسه جن میچل گفت: او خوشحال معلمان کردم برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را.

"من خوشحالم که جامعه رو به شنیدن سمت خود را و چگونه می ترسند آنها, و آن را واقعی است. چرا که آنها, آنها در حال رفتن به عقب آمده و در واقع در خط مقدم بنابراین من خوشحالم که آنها بیان خود را," او گفت:. "امیدوارم که ما می تواند به جلو حرکت می کند و مجموعه ای از تن برای بقیه دولت شاید حتی کشور است."

روز اول مدرسه با تاخیر یک هفته برای دانش آموزان

اعضای هیئت مدیره مدرسه رسیده اجماع اتفاق آرا در مکان کار جلسه روز سه شنبه به تاخیر انداختن شروع سال تحصیلی یک هفته به اوت. 19.

شروع سال تحصیلی برای دانش آموزان در اصل برنامه ریزی شده برای Aug 12.

معلمان هنوز در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار در اوت. 5. جدید معلمان در حال برنامه ریزی برای شروع کار در اوت. 3 با توجه به منطقه 2020-21 تقویم.

آخرین روز از 2020-21 سال تحصیلی برای دانش آموزان نباید تحت تاثیر تغییر در تقویم گفت: چاد Oliver school district سخنگوی.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن