ذغال سنگ پروژه های میلیون ها نفر در کاهش درآمد دولت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 22, 2020ذغال سنگ شهرستان است که طرح میل

توسط ABTINNEWS در 2 تیر 1399

ذغال سنگ شهرستان است که طرح میلیون ها نفر در کاهش درآمد حاصل از آن محلی مالیات بر فروش, دولت مشترک درآمد و مالیات های توریستی دلار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شهرستان مدیر لئو Ochs گفت: کمیسیون در بودجه کارگاه پنج شنبه.

دولت مالیات بر فروش یکی از منابع درآمد این شهرستان متکی به صندوق عمومی آن صندوق است و پیش بینی می شود را با 9 میلیون دلار در سال مالی جاری که سپتامبر به پایان می رسد. 30.

این شهرستان دارای بودجه 3 میلیون دلار کمتر دولت در فروش درآمد مالیاتی برای سال مالی 2021 اجرا می شود که از اکتبر. 1 تا سپتامبر. 30, 2021, به عنوان یک نتیجه از اثرات این بیماری همه گیر.

درآمد حاصل از ذغال سنگ یک درصد مالیات بر فروش است که رای دهندگان به تصویب رسید در سال 2018 است و پیش بینی می شود $21.6 میلیون دلار زیر بودجه در سال مالی جاری. به طور منظم مالیات بر فروش جدید تامین مالی پروژه ها شده اند در خود نگه دارد از ماه فوریه با توجه به شهرستان ارائه شده است.

کسانی که درآمد بودجه 10 درصد کمتر در $77.9 میلیون برای آینده سال مالی Ochs گفت.

بیشتر: ذغال سنگ کمیسیون خواسته به تغییر پول از کلانتر, در بودجه مذاکرات

بیشتر: نرخ بیکاری بهبود در بخش هایی از جنوب غربی فلوریدا در مه

به طور کلی دولت مشترک درآمد کاهش یافت به تازگی توسط دولت به نصف از 1 میلیون دلار به $500,000 در هر ماه و در نتیجه تا پایان سال از دست دادن درآمد از حدود 2 میلیون زیر این شهرستان پیش بینی شده است.

گردشگری درآمدهای مالیاتی برای سال مالی جاری کمتر از بودجه پیش بینی شده توسط $8.2 میلیون نفر است. "خوشبختانه شما باید یک کار بسیار سالم رزرو و قوی موقعیت نقدی در خانواده خود را از مالیات های توریستی وجوه" Ochs گفت: کمیسیون.

اداره درآمد از پارک ها و کتابخانه ها هزینه های پایین در حدود 1.2 میلیون دلار در سال مالی جاری.

"شهرستان دولت به طور کلی انتظار می رود که به متحمل شدن مورد اضافی $1 میلیون از هزینه ها در سال مالی جاری به تجهیزات اضافی و خدمات مربوط به COVID-19 همه گیر" Ochs گفت.

مالی بازدید برای شهرستان پس از اقتصاد محلی در ابتدا پر رونق از اکتبر تا ماه مارس.

سطح اشتغال در رکورد و bellwether صنایع انجام شد به خوبی. ذغال سنگ بيشترين متوسط درآمد در دولت و بخش عمومی درآمد و گردشگری درآمدهای مالیاتی پیگیری می شد و بالاتر از شهرستان بودجه طرح Ochs گفت.

Countywide صندوق به طور کلی مشمول مالیات ارزش ملک برای تقویم سال 2019 افزایش حدود 5.7 درصد و countywide اموال مشمول مالیات ارزش است که در حال حاضر در بالاترین سطح آن تا کنون شده است در $98.5 میلیارد Ochs گفت. (این تعداد است که به عنوان Jan. 1. شهرستان خواهد شد به روز رسانی شماره در اوایل ماه ژوئیه اما اگر وجود دارد هر گونه coronavirus مربوط به اثرات آن نمی شود منعکس شده تا در سال آینده.)

سپس همه گیر رسید.

از طریق مه بیکاری سر به فلک کشید به عنوان کسب و کار دستور داده شد تا از نزدیک و غیر ضروری پرسنل خواست در خانه بمانند.

برخی از سخت ترین ضربه بخش شامل هتلداری و رستوران صنایع با 11,500 بازدید کنندگان یک شبه در مارس سال 2020 پایین 92 ٪ در سال بیش از سال است.

برای ژانویه تا آوریل دوره شبانه بازدید کنندگان پایین 26 درصد بیش از همان 2019 دوره با توجه به شهرستان ها است. مستقیم بازدید کنندگان هزینه برای آوریل $13.8 میلیون و 94 درصد کاهش بیش از آوریل 2019.

"این تاثیر مخربی در محلی ما مهمان نوازی و خدمات مواد غذایی صنایع" Ochs گفت.

بیشتر: هتل بازگشایی در جنوب غربی فلوریدا به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

بیشتر: فلوریدا رستوران تحت هیچ اجبار به گزارش کارکنان که تست مثبت برای COVID-19

با اینحال مسئولان شهرستان ابراز خوش بینی روز شنبه در مورد شهرستان دولت سلامت مالی با وجود همه گیر مربوط به شکست است.

به دلیل راه شهرستان قرار است که این بودجه در طول سال ها آن است که قادر به جذب "این نوع نسبتا ناگهانی اقتصادی تغییرات" Ochs گفت.

"ما توپ کریستال می گوید که شما می دانید محرومیت یک افزایش بزرگ در تایید coronavirus موارد و یا شما می دانید یک سری از مهم بلایای طبیعی ما فکر می کنیم که برای بازیابی اقتصاد ما همچنان مثبت باقی مانده است از نظر چشم انداز برای سال مالی 2021," او گفت: کمیسیون.

که به دلیل Ochs گفت: شهرستان جمعیت همچنان به رشد و در حدود 2% رای هر سال این شهرستان زیرساخت های عمومی شده است قرار است به جای رشد اقتصادی و مقامات دولتی پیش بینی شده که سه سال پیش بینی مشمول مالیات ارزش ملک در ذغال سنگ "در ادامه به روند رو به بالا."

"کسانی که نشانه های خوبی برای بلند مدت بهبود اقتصاد," او اضافه شده است.

ذغال سنگ نیز در خط برای میلیون ها نفر در فدرال coronavirus, کمک, که برخی از شهرستان کارکنان پیشنهاد در جلسه کمیسیون اسناد می تواند صرف "فرد و خانواده و کسب و کار کمک های مالی برای کمک به سرعت بازیابی و پر کردن شکاف ها در کمک های که ارائه شده است" تا کنون.

کمیسیون انتظار می رود به بحث در مورد آن تصمیمات در هفته آینده, اما برای برخی این جهت را روشن بود در روز پنج شنبه. رئیس کمیسیون برت ساندرز گفت که او می خواهم برای دیدن این پول به افرادی که به آن نیاز دارید به جای reimbursing دولت محلی برای هزینه آن را متحمل شده است.

"نظر من این است که ما نیاز به گرفتن همه این پول است که می آید از طریق (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند) به جوامع که نیاز به خدمات," او گفت:.

کمیسیون تنظیم خواهد شد شهرستان آزمایشی نرخ مالیات بر دارایی در ژوئیه نشست.

شهرستان کارکنان توصیه می شود برای حفظ همان نرخ سال گذشته است که به معنی نرخ مالیات برای این صندوق به طور کلی از $356 در هر 100.000 دلار ارزش مشمول مالیات. و نرخ مالیات برای منطقه unincorporated صندوق به طور کلی از 81 دلار در هر 100.000 دلار ارزش مشمول مالیات.

صاحب خانه که در unincorporated ذغال سنگ پرداخت هر دو صندوق به طور کلی مالیات و منطقه unincorporated صندوق به طور کلی از مالیات. ذغال سنگ مالکان که در شهرستانها زندگی می کنند مانند ناپل یا جزیره مارکو پرداخت این شهرستان صندوق به طور کلی مالیات و شهر خود را مالیات.

لوی نخواهد بود رسما تنظیم تا زمانی که این شهرستان دارای دو جلسات عمومی در ماه سپتامبر.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن