ذغال سنگ مرد دستگیر شده در grand theft auto اتهامات بودند eluding پلیس پس از CCSO اتومبیل چیس

جسیکا رودریگز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 10:28 AM EDT مه 30 سال 2020یک شاهد عینی گفت: پلیس در یک ذغال سنگ شهرس

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

یک شاهد عینی گفت: پلیس در یک ذغال سنگ شهرستان مرد به او گفت که او مخفی شده بود از نمایندگان زمانی که او به نشستن در کامیون خود را پنج شنبه.

ذغال سنگ شهرستان کلانتر مقامات دستگیر Rolando, Quintana در grand theft auto اتهامات و بودند eluding پلیس پس شکار کردن با سرعت بالا رسیده است که با سرعت 100 مایل در ساعت در ناپل.

فلش خودرو در ناپل در خواست تجاوز سفارش برای Rolando, Quintana حدود 10:30 صبح پس از آنها گفت: او وحشت زده کارکنان با توجه به دستگیری او گزارش.

معاون دیدم Quintana در نزدیکی فروشگاه دوچرخه بازحمت حرکت کردن در تمیمی دنباله و متوجه Quintana تا به حال کلید ماشین که او را زمانی که او در سمت چپ این خودرو با توجه به گزارش بازداشت.

معاون دیدم Quintana به یک مرسدس بنز و برگشت از نقطه پارکینگ در "سریع و بی پروا به شیوه ای".

معاون دنبال Quintana که سوار را از طریق یک درایو از طریق خط یک بانک و ضربه محدود با توجه به گزارش بازداشت.

معاون دنبال Quintana در تمیمی دنباله شرق از طریق مار زنگی امام جواد جاده ها است.

Quintana بیش از 100 مایل در ساعت بر اساس این گزارش بازداشت. او ادامه داد: غرب در تمیمی دنباله شرق swerving از طریق ترافیک .

نمایندگان آب گرفتگی منطقه در نزدیکی Towne Center و هیچ یک از آنها گزارش شده از دیدن این مرسدس سیاه و سفید.

در طی تعقیب و گریز صاحب مرسدس بنز به گزارش اتومبیل به سرقت رفته به CCSO. یک شاهد گفت: او را دیدم Quintana پارک مرسدس در یک سفر لین در مقابل Pollo گرمسیری اجرا از ماشین و پنهان در پشت یک کامیون در نزدیکی. شاهد را دیدم Quintana پیاده روی به سمت یک نیت فروشگاه که در آن او بعد از بازداشت با توجه به گزارش.

آیا می دانید؟: دستگیری شروع به افزایش به عنوان ذغال سنگ شهرستان بازگشایی و تلاش می کند به عقب بر گردیم به حالت عادی

دوم شاهد گفت: نمایندگان او در داخل کار خود را زمانی که کامیون Quintana از او خواست اگر او می تواند پنهان در کامیون خود را چرا که او فقط سرقت خودرو با توجه به گزارش بازداشت.

صاحب مرسدس گفت که او در داخل فروشگاه دوچرخه بازحمت حرکت کردن.

او گفت: Quintana نیز او را به سرقت برده تلفن همراه را به حمام رفت و در جواب تلفن هنگامی که او نامیده می شود . Quintana گفت که او در بر داشت تلفن را در حمام.

شاهد Quintana دریافت در ماشین و درایو دور با توجه به گزارش بازداشت.

در طول رزرو نمایندگان در بر داشت Quintana مجوز بود باطل شده است پس از سال 2008 است.

در دیگر اخبار: 'عظیم الجثه تلاش برای تست تمام فلوریدا و خانه های پرستاری COVID-19 آهسته لجستیکی و ارتباطات و چالش هاtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب