ذغال سنگ, لی پشه کنترل در حالت آماده باش پس از دانگ موارد گزارش شده در کلید های فلوریدا

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:12 AM EDT Jul 21, 2020کالیر پشه کنترل منطقه در آماده پس از یک محلی ش

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

کالیر پشه کنترل منطقه در آماده پس از یک محلی شیوع تب دانگ گزارش شده در کلید های فلوریدا.

فلوریدا وزارت بهداشت و درمان در شهرستان مونرو را تایید کرد و در مجموع 16 مورد در کلید ها در روز جمعه. تمام شواهد نشان می دهد که دو مورد اخیر شد به صورت محلی به دست آورد و انتشار اخبار از این گروه می گوید.

غیر مسری گرمسیری بیماری گاهی اوقات بازدید فلوریدا هر چند سال از طریق سفر های مربوط به موارد گفت: Scott Michael استاد زیست شناسی در دانشگاه بین المللی چابهار که تحقیقات ضد virals و واکسن برای پشه منتقله از ویروس ها.

"هنگامی که شما شروع به محلی انتقال انجام شده توسط محلی پشه موارد مربوط به" مایکل گفت.

بیشتر: ذغال سنگ پشه کنترل منطقه به نظر می رسد به گسترش جمعیت انسانی

بیشتر: Lee مشغول مبارزه با پشه ذغال سنگ نه به مقدار

ذغال سنگ شهرستان ramping تا تست

از ذغال سنگ پشه کنترل منطقه است شناسایی نشانه هایی از دانگ-پشه آلوده در این شهرستان است.

"ما در حال ramping تا قابلیت های دانگ ویروس تست چون ما می دانیم آن است که در دولت" گفت: Keira لوکاس مدیر تحقیقات در ذغال سنگ پشه کنترل منطقه است." هر هفته ما را در پشه ها و آزمون آنها است."

منطقه جمع آوری پشه از هشت تله در سراسر شهرستان و تست می تواند در خانه برای گونه هایی که ممکن است حمل دانگ به طور خاص از راه های aedes aegypti و از راه های aedes albopictus.

"از آنجا که ما می توانید انجام دهید خود ما تست ما دریافت نتایج در همان روز ما را به تله به منطقه" لوکاس گفت. "اگر ما تا به حال مثبت ما را شروع درمان ما و طرح ما از عمل بلافاصله پس از ارسال نمونه ها به دولت برای تایید."

اگر منطقه می کند شناسایی فعال انتقال دانگ در شهرستان این امر پیاده سازی یک adulticide ماموریت به هدف از راه های aedes گونه است. Adulticide یک حشره کش استفاده می شود به هدف به طور کامل رشد کرده و بالغ پشه به عنوان مخالف به larvicide استفاده شده است که برای لارو.

Lee County توجه

لی شهرستان پشه کنترل منطقه نیز آگاهی از شیوع تب دانگ در مونرو و مصرف خود اقدامات احتیاطی. لی منطقه نیز تله و مانیتور از راه های aedes aegypti پشه در آن خانه آزمایشگاه.

"این چیزی است که ما توجه نزدیک به گفت:" معاون مدیر اریک جکسون.

در حالی که وجود داشته است هیچ محلی منتقل, موارد, در, Lee Jackson گفت: کسی که مظنون آنها دانگ باید بلافاصله مشورت با مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای.

آن را بعید است که دانگ خواهد سفر از طریق پشه جمعیت از مونرو به ذغال سنگ مایکل گفت.

بیشتر: این گیاهان کمک خواهد کرد که شما نگه داشتن پشه دور

بیشتر: محققان: Pythons تغییر پشه رژیم غذایی در باتلاقی

چگونه پشه ها گسترش دانگ

"آن معمولا گسترش حمل و نقل مردم و یا با حمل و نقل از پشه ها و یا تخم مرغ های خود را," او گفت:. "آن را به سادگی به مسافران: مردم از رفتن به کلید غرب می تواند دانگ به هر کجا که از آنها آمد و آن را بعید است که یک پشه پرواز از کلید غرب کشور داشته است."

این دانگ-حمل گونه زنده در ارتباط نزدیک با انسان لوکاس گفت. پشه نژاد در ظروف نگه دارید که آب ایستاده بنابراین شهروندان باید آگاه به خالی چه ایستاده آب آنها می تواند.

"بهترین راه برای جلوگیری از این نوع پشه است که خلاص شدن از منبع با از بین بردن آب های راکد," او گفت:. "این به طور معمول چیزهایی مانند سطل گلدان و بشقاب زیر گلدانی گیاهان. (پشه) می نژاد در چیزی به عنوان کوچک به عنوان یک درپوش بطری."

لوکاس همچنین توصیه Bacillus thuringiensis israelensis (BTI) larvicide برای اجسام بزرگتر از آب است. BTI larvicides را می توان در هر فروشگاه های بهبود خانه.

این منطقه نیز اجرا می شود یک رایگان پشه ماهی برنامه برای ساکنان.

"(ماهی) مناسب برای چشمه حمام پرنده و باران بشکه و حوضچه های کوچک," لوکاس گفت.

"ما در حال شروع به سر ما عادی بارانی دوره" جکسون گفت: "و هنگامی که شما باید سازگار باران این زمانی است که آب جمع آوری در اطراف خانه."

راه های دیگر برای جلوگیری از گزش پشه عبارتند از: حصول اطمینان از سالم و دست نخورده صفحه نمایش با پوشیدن پیراهن آستین بلند و شلوار.

پشه ها که ممکن است حمل دانگ تغذیه در طلوع و غروب است. مایکل توصیه می کند در تلاش برای جلوگیری از خارج در اطراف آن زمان و یا با استفاده از یک دافع پشه با DEET.

دانگ می توانید یک هفته یا بیشتر به توسعه در انسان و بسیاری از موارد خفیف یا بدون علامت مایکل گفت. موارد شدید شده اند به نام "استخوان شکستن تب" به دلیل درد شدید در یک فرد آلوده استخوان.

وجود دارد هیچ علائم تنفسی همراه با دانگ یک Monroe County انتشار اخبار می گوید اما این بیماری در حال حاضر خود را به عنوان شبه آنفولانزا با "درد و درد و تب و گاهی بثورات جلدی."

شده اند وجود دارد شیوع اخیر در فلوریدا در تاریخ معاصر است. در سال 2009 مارتین کانتی گزارش 85 موارد تب دانگ و سپس در سال 2013, 22 موارد گزارش شده در شهرستان مارتین.

مایکل در حال مطالعه دانگ برای بیش از 15 سال است و یک داروی ضد ویروسی مجوز به یک شرکت برای رسیدن به آزمایش های انسانی و واکسن غیر انسانی در دادگاه است. هر دو در حال حرکت به جلو است.

بیشتر: ذغال سنگ پشه کنترل منطقه با استفاده از ماهی برای مبارزه با نیش

بیشتر: ذغال سنگ پشه کنترل منطقه می افزاید: $3.4 M هلیکوپتر به ناوگان خود

دانگ quick facts:

  • دانگ انجام شده است از راه های aedes aegypti و یا از راه های aedes albopictus که می تواند در گسترش Zika و chikungunya.
  • دانگ گزارش شده است در حدود 400 میلیون نفر در هر سال با توجه به CDC. یک چهارم از آلوده بیمار و 22,000 می میرند.
  • چهار وجود دارد مربوط دانگ ویروس ها به معنی کسی که می تواند آلوده به عنوان بسیاری از چهار بار در طول عمر خود.
  • پشه ها به طور معمول حمل دانگ طلوع و غروب فیدر معمولا تنها اعم حدود 200 متری از خود را پرورش زیستگاه با توجه به ذغال سنگ پشه کنترل منطقه است.

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن