ذغال سنگ دولت را در بازگشایی بخش هایی از این شهرستان در طول جلسات عمومی در هفته آینده

پاتریک رایلی بریتنی Carloni و عمر رودریگز Ortiz ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:39 PM EDT Apr 24, 2020ذغال سنگ شه

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

ذغال سنگ شهرستان و دیگر دولت های محلی پس در قدم به قدم از شهرها و شهرستانهای سراسر فلوریدا شروع به تامل چگونه با خیال راحت برگردید coronavirus محدودیت.

مانند دیگر جوامع جنوب غربی فلوریدا رهبران مواجه با دشوارترین سوال: نحوه بازگشایی سواحل و ساختمان های دولتی و اقتصاد محلی بدون سهوا پرورش از گسترش این ویروس بالقوه مرگبار.

قانون تعادل است که انتظار می رود برای دیدار با اولین آزمایش خود را هنگامی که ذغال سنگ شهرستان کمیسیون جمع آوری سه شنبه برای یک جلسه ای برای, در میان چیزهای دیگر بحث در مورد اینکه آیا به ساکنان اجازه می دهد پشت در سواحل شهرستان و به طور بالقوه ایجاد یک کمیته برای مقابله با راه اندازی مجدد اقتصاد است.

یک ایالت نسخه به نام دوباره باز فلوریدا وظیفه نیروی ایجاد شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و انتظار می رود که توصیه هایی را به فرماندار که می تواند کمک راهنمای محلی.

بیشتر: NCH بدست تجهیزات با تکنولوژی بالا با هدف تست هر کس برای coronavirus

ساندرز: "مناسب" برای باز کردن سواحل

یکی از بزرگترین آسیب برای ذغال سنگ کمیسیون می تواند تبدیل به اینکه برای بازگشایی شهرستان سواحل یکی از اصلی موتورهای اقتصادی برای منطقه و ارزشمند قرعه کشی برای بسیاری از ساکنان. جوامع در سراسر کشور را آغاز کرده اند برای باز کردن سواحل دوباره با برخی از محدودیت در ساعت ها و فعالیت های مجاز.

تصمیم به مایل و مایل از سواحل عمومی در ماه گذشته در میان اکثر مراحل شدید ذغال سنگ در زمان به سرعت شیوع ویروس.

به عنوان از ظهر جمعه در این شهرستان گزارش شده 14 coronavirus مربوط به مرگ و میر و تعداد تایید COVID-19 مورد صعود کرده به 523 اما تا کنون یک بیمارستان محلی منتقل شده اند غرق در دیگر مناطق کشور است.

اکنون پس از بیش از یک ماه از محدودیت و تعطیلی برخی از کمیسیون می گویند از آن زمان به اجازه می دهد beachgoers به سواحل در حالی که دیگران نگران هستند که انجام می دهند بنابراین اگر سواحل خارج ذغال سنگ باقی می ماند بسته می تواند در قرعه کشی جریانهای خارج از شهر بازدید کنندگان است.

"من فکر می کنم این امر می تواند مناسب برای باز کردن سواحل برای برخی از فعالیت های تفریحی" ارائه شده است که beachgoers هستند "صرفا مطابق" اجتماعی فاصله دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از رئیس جمهور برت ساندرز گفت.

در حالی که برخی دیگر جوامع است که بازگشایی سواحل را محدود به ساعت و ممنوع lounging در صندلی و حوله ساندرز گفت که تا زمانی که وجود اجتماعی فاصله و هیچ اجتماعات این ساعت ها به عنوان مهم نیست و کسی که دروغ گفتن در یک حوله باید یک مشکل نیست.

"خبر خوب این است که مردم در ذغال سنگ شهرستان شده اند بسیار پذیرای اجتماعی فاصله" و از آنجا که وجود ندارد به عنوان بزرگ از گسترش ویروس ،

ساندرز گفت که او انتظار می رود مردم به رفتار مشابه در سواحل اگر آنها بازگشایی شد که او گفت می تواند به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده اگر اکثریت کمیسیون موافق است.

تیلور نگران بازگشایی سواحل

اما دیگران در هیئت مدیره نیست, بنابراین مطمئن شوید که در مورد باز شدن دسترسی به سواحل.

کمیسر پنی تیلور گفت که او آماده است برای رای دادن به بازگشایی سواحل مگر اینکه فقط کلیر ساکنان مجاز به استفاده از آنها و یا وجود هماهنگی با لی شهرستان و استان ها در دولت سواحل شرق از جمله میامی-Dade, یکی از نقاط داغ.

"ما در حال رفتن به نیاز به دقت هماهنگی منطقه ای" او گفت:.

تیلور بود که در میان برای اولین بار در هیئت مدیره به افزایش نگرانی ها در مورد ذغال سنگ در سواحل زمانی که هنوز باز گفت که اگر مشغول قایق خصوصی رمپ در Goodland و Chokoloskee در میان مکان های دیگر هر نشانه باز شدن سواحل می تواند در قرعه کشی بسیاری از out-of-towners.

"در حال حاضر ما خصوصی رمپ قایق در حال تاخت و تاز کردن با میامی-Dade, پلاک," او گفت:.

به همین دلیل بازدید از سواحل شرق آمده به ذغال سنگ رمپ نزدیک به Miami-Dade است چرا که "خود را به اسکله بسته شده در سواحل شرق" تیلور گفت.

"کسانی که مردم در حال تعطیل و آنها می خواهند به از نو خلق کردن" او گفت:.

مانند جاهای دیگر Miami-Dade مقامات را آغاز کرده اند که بحث بر کاهش coronavirus مربوط به محدودیت. اگر چه هیچ جدول زمانی ارائه شده توسط شهرستان و شهردار میامی هرالد گزارش هفته گذشته که قایق "می تواند شروع به استفاده از رمپ دوباره اما با محدودیت خدمه اندازه و مهار."

در Collier, کلانتر, مقامات هم متوجه اخیر چشم انداز مثبت از کاربران در دو رمپ قایق در باتلاقی شهر و Chokoloskee و شروع به ایستگاه نمایندگان وجود دارد در تعطیلات آخر هفته برای نظارت بر وضعیت و یادآوری به مردم برای حفظ فاصله خود را همراه با نقطه چک در روزهای هفته تا کی.

"مردم در حال انجام یک کار خوب از حفظ فاصله خود...," سرهنگ جیک واکر, منطقه, فرمانده منطقه گفت: در هفته گذشته. "وجود دارد یک افزایش ترافیک اما این همه موفق شده است به خوبی."

بیشتر: ذغال سنگ شهرستان رهبران به ایجاد کمیته به طرح بازگشایی اقتصاد در سواحل پارک

بسته به بعد او حدود 30 درصد یا بیشتر بودند که از ساحل شرقی و بقیه در درجه اول از ذغال سنگ. واکر گفت: نمایندگان بودند با دیدن خیلی بیشتر محلی سر به رمپ بیش از حد.

سواحل خواهد باز در همان روز

ساحل بازگشایی کار گروه ضمن ملاقات تقریبا در اوایل این هفته و تا به حال یک "مولد بحث و گفتگو در مورد امن و هماهنگ راه برای مسئولانه بازگشایی سواحل محلی برای" شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

این گروه شامل کارکنان رهبری از ذغال سنگ Lee, ناپل و مارکو جزیره و در حال کار با یکدیگر برای توسعه و نهایی برنامه برای بازگشایی محلی سواحل انتشار خود ادامه داد.

در خبرنامه کمیسر اندی Solis که شمال ناپل منطقه شامل برخی از شهرستان محبوب ترین سواحل نور در چه منطقه ای طرح برای بازگشایی می تواند مانند نگاه.

"هدف این است که برای تمام سواحل عمومی برای باز کردن در همان تاریخ با تمام وجود, ساحل, امکانات پارکینگ دستشویی و دوش" Solis نوشت. "تصمیم گیری در مورد بازگشایی ساحل امتیازی امکانات ساخته خواهد شد توسط هر آژانس است."

همه سنتی, ساحل, فعالیت های مجاز خواهد بود موضوع را به "رعایت" با CDC و دولت هدایت او اضافه شده است.

زمانی که برای بازگشایی خواهد بود "مبتنی بر محلی بهداشت عمومی آژانس ارائه داده یا پایدار یا رو به پایین مسیر در COVID-19 موارد" در ذغال سنگ یا لی برای هفت روز دوره بلافاصله قبل از باز کردن برنامه ریزی شده تاریخ و/یا "نشان دادن ظرفیت بیمارستان محلی سیستم برای درمان تمام بیماران بدون بحران مراقبت" Solis نوشت.

ناپل به بحث reopenings هفته آینده

ناپل شورای شهر است که انتظار می رود برای برگزاری یک نشست ویژه روز شنبه برای بحث در مورد این شهر در پاسخ به COVID-19 و منطقه ای, برنامه ریزی برای باز کردن پارک ها و سواحل این شورا اعلام کرد در یک جلسه ویژه جمعه.

چند نمایندگان جمعه پیشنهاد این شهرستان نگاه باز کردن سواحل شهرستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما شهرستان مدیر چارلز چپمن خواسته این شورا اجازه می دهد تا کلیر دولت برای پاسخگویی و تصمیم گیری در یک رویکرد منطقه ای برای باز کردن امکانات عمومی.

مارکو جزیره شورای شهر است که انتظار می رود برای دیدار روز شنبه همان روز به عنوان ناپل چپمن گفت.

"من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار بهتر اثر را کاهش می دهد بسیاری از سرخوردگی عمومی که به طور طبیعی در تعجبم که چرا من می تواند انجام این کار در شهرستان, اما من می توانم انجام این کار در ناپل? چرا می توانم انجام دهم که در Marco اما من نمی تواند انجام دهد که در شهرستان؟" چپمن گفت. "ما در حال تلاش برای بدست آوردن دور از همه از این سردرگمی."

بیشتر: بونیتا اسپرینگز آغاز می شود کاهش COVID-19 محدودیت

چپمن در روز جمعه گفت که این نشست در اوایل این هفته میان دولتی سازمان های تولیدی بحث و گفتگو.

"ما تا به حال بسیاری از را و را. ما استدلال بیش از بسیاری از تفاوت های ظریف مختلف: حمام و سرویس بهداشتی افتتاح حمام و سرویس بهداشتی به بسته رمپ قایق افتتاح رمپ قایق به بسته" چپمن گفت. "تمام کسانی که همه چیز لگد بودند در اطراف. من فکر می کنم ما بسیار سخت پیش نویس طرح را به ما حاکم تخته."

چپمن گفت: شورای شهر است که بهداشت عمومی ادارات نقش مهمی در تنظیم یک تاریخ برای شهرستان به آغاز بازگشایی مناطق مانند پارک ها و سواحل است.

"هیچ یک از ما در اینجا باید یک توپ کریستال," او گفت:. "ما باید برای رفتن بهترین اطلاعات را داریم."

'تمرکز دقیق بر اجتماعی فاصله'

این شهرستان از مارکو جزیره اعلام کرد coronavirus جلسه ویژه ای برای برنامه ریزی 9 صبح روز شنبه.

این مهم است که به بحث در سطح محلی هر گونه تلاش برای بازگشایی این شهرستان با توجه به Jared Grifoni شورای شهر نایب رئیس.

"این بسیار مهم است برای آینده ما جزیره که در آن بسیاری از اعضای جامعه ما در حال درد و رنج است که مردم در تاریکی چپ و پر از عدم اطمینان در مورد آنچه ممکن است در آینده رخ" او نوشت: در یک ایمیل.

مردم گرفته اند "اقدامات احتیاطی مناسب و اقدامات ایمنی" مانند اجتماعی فاصله که نیاز به ادامه به مردم اجازه می دهد برای بازگشت به کار "بدون بیشتر باعث غیر ضروری در دراز مدت آسیب" با توجه به Grifoni.

بیشتر: ماسک جنون: رنگارنگ, خلاق, در خانه, ماسک روشن ناپل چشم انداز

Grifoni به نام "تمرکز دقیق بر اجتماعی فاصله ادامه داد: آموزش و پرورش و نظارت و افزایش تست در دسترس بودن" به جای "مجبور خاموش شدن ناگهانی از جامعه از جمله کسانی که در معرض خطر جمعیتی است."

ذغال سنگ ناپل و مارکو جزیره باید همان تاریخ افتتاح و دستورالعمل های سواحل با توجه به عضو شورای شهر ویکتور ریوس.

ورزش خوب است به صورت فیزیکی و روانی ساکنان "پس باز (ساحل) به همه است مناسب و عادلانه" با توجه به ریوس.

حداقل نیمی از این جزیره شهر نمایندگان گفت: آنها به دنبال به جلو به بازگشایی کسب و کار و شهر متعلق به دسترسی به ساحل پس از یک ماه از پشت و جلو گیری است.

در مارس 19, شهر اعلام کرد آن را خواهد دید عابر پیاده دسترسی به ساحل پس از شهرستان اعلام کرد و خود, ساحل, تعطیلی.

پس شورای شهر را به دو قسمت تقسیم رای در مارس 6 برای بازگشایی عمومی دسترسی به ساحل در جزیره مارکو آب گرفتگی ساکنان شهر با صدها تماس و ایمیل آنها خواستار بسته باقی می ماند.

کمتر از 48 ساعت پس از رای, شهرستان, مدیر, Mike McNees اعلام کرد مارکو جزیره را نمی توان باز کردن آن دسترسی به ساحل پس از مشورت با رئیس شورای اریک Brechnitz.

کمیته اقتصادی می تواند ایجاد شود

گذشته از بحث در سواحل کلیر رهبران در روز سه شنبه نیز انتظار می رود به بحث در مورد به طور بالقوه ایجاد یک کمیته که مقابله با چگونه برای بازگرداندن اقتصاد محلی.

به یک "نقطه شروع" ساندرز گفت: او پیشنهاد کرد که کمیته باید شامل نمایندگانی از بهداشت عمومی, بیمارستان, بیشتر, ناپل, اتاق بازرگانی, رستوران ها, میله خرده فروشی توزیع مواد غذایی و کشاورزی و به طور کلی خرده فروشی بانکداری املاک و مستغلات و ساخت و ساز و هتل ها.

علاوه بر این او گفت: نمایندگان از شهرهای ناپل مارکو جزیره و باتلاقی شهرستان باید نشستن در این کمیته و همچنین از کمیسیون شهرستان ها است.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اقتصاد در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ از coronavirus با توجه به تاثیر اقتصادی بررسی

این که آیا و چگونه برای ایجاد چنین کمیته ای خواهد بود تا به اکثریت کمیسیون ساندرز گفت: اگر چه او می خواهم برای دیدن اگر پر "بسیار سریع" است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

تیلور توافق کردند که شروع به برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد حیاتی برای شهرستان و یک مقطع از رهبران صنعت باید شنود گذاشته برای کمک به.

"ما برخی از درخشان مردم در اینجا است که واقعا می تواند کمک به," او گفت:.

اما تیلور تاکید کرد که بازگشایی نیاز به یک "داده محور تصمیم گیری" از جمله نگاهی به تعدادی از موارد و دولت از تست و خواهد بود یک فرایند است.

"این نیست: ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را, و ما در حال بازگشت به حالت عادی" او گفت:.

مقامات بهداشت وزن در

پزشکی و بهداشت عمومی کارشناسان معتقدند که تسهیلات باید انجام شود با دقت و به عمد.

"زمان دقیق قاب برای بازگشایی سواحل نیاز به تعیین خواهد شد با توجه به راهنمایی ها و اطلاعات ما از مقامات بهداشت عمومی" گفت: دکتر دیوید Wilkinson, رئيس جمهور از ذغال سنگ شهرستان جامعه پزشکی در بیانیه ای. "زمانی که سواحل باز beachgoers باید پایبند به اقدامات ایمنی."

این گروه پزشکی نیز "به شدت از ادامه سخت فیزیکی فاصله و پوشش برای هر کسی که در," او اضافه شده است.

بیشتر: فلوریدا coronavirus موارد بالا 30,000 و مرگ و میر بالا 1,000 جمعه

اگر گسترده تر بازگشایی اتفاق می افتد بیش از حد سریع یا نادرست آن می تواند مشکلات موجود برای سیستم بهداشت و درمان.

"با کمبود تست لوازم ما هنوز نمی دانیم که نیاز به قرنطینه و پزشکان هنوز هم مشکل به دست آوردن (personal protective equipment) بنابراین ما ممکن است آماده برای موج دوم اگر ما بازگشایی سرعت بیش از حد" Wilkinson نوشت.

دکتر Jayanta Gupta, متخصص اپیدمیولوژی و استادیار و مدیر بهداشت عمومی برنامه در سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه تاکید کرد که بازگشایی نیاز به به تدریج اتفاق می افتد.

"ما نیاز به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در چگونه رفتن چیزهایی," او گفت:. "اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای از برگشت برای مثال اگر موارد به طور ناگهانی شروع به سنبله ما می توانیم اقدامات فوری."

گوپتا گفت که او احساس می کند سواحل افتتاح می شود "به تعداد محدودی از افراد در یک زمان داده شده با این فرض که اجتماعی فاصله انجام می شود." با این حال او افزود که در جاهای دیگر از جمله بازگشایی برخی از کسب و کار ممکن است اولویت بیش از سواحل است.

تولید و برای مثال می تواند به آرامی آورده می شود با تعداد محدودی از کارگران بازگشت ترجیحا در شیفت گوپتا گفت. به طور مشابه, رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی به ناهار خوردن در مشتریان با برش بر روی صندلی ظرفیت.

آنچه که آشکار گوپتا گفت که اجتماعی فاصله کار می کند. او در ابتدا در مورد جنوب غربی فلوریدا به خصوص با توجه به آن نسبتا بزرگ جمعيت سالمندان, اما مردم به طور کلی به دنبال دستورالعمل ها و سفارشات.

تا به حال آنها را انجام نداده تا آن را spiraled خارج از کنترل او گفت:.

"این اثبات شده است که آن را موثر" گوپتا گفت.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن