ذغال سنگ شهرستان ناپل به بحث در مورد ساحل محدودیت در جلسات هفته آینده

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:14 PM EDT 29 مه سال 2020ذغال سنگ شهرستان و ناپل را بررسی دولت ساحل

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

ذغال سنگ شهرستان و ناپل را بررسی دولت ساحل محدودیت در جلسات این هفته آینده.

شهر و شهرستان را محدود کرده اند باز ساعت در سواحل عمومی از اوایل این ماه به دلیل نگرانی در مورد حفظ مناسب اجتماعی فاصله و گسترش coronavirus.

از اواسط ماه مه ذغال سنگ شهرستان سواحل شده اند محدود به ساعت 7 تا 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا غروب در روزهای شنبه و یکشنبه.

بیشتر: ناپل رای به بازگشایی سواحل — دوباره — با برخی از محدودیت ها

بیشتر: با احتیاط از خارج از شهر جمعیت ذغال سنگ محدود, ساحل, ساعت, پارکینگ در تعطیلات آخر هفته

در ناپل سواحل باز طلوع تا غروب دوشنبه تا جمعه. صندلی و چتر مجاز هستند اما کولرهای آبی و چادر ممنوع در طول هفته.

سواحل شهرستان باز هستند و 7 صبح تا 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا غروب در تعطیلات آخر هفته. تنها صندلی های مجاز از 5 بعد از ظهر تا غروب در آخر هفته.

کسانی که محدودیت در شهرستان و شهرستان در محل باقی می ماند این آخر هفته و تا زمانی که کلیر کمیسیون و شورای شهر ناپل دیدار هفته آینده.

بیشتر: ذغال سنگ در کمیسیون تصویب 2 میلیون زن در ساحل renourishment در ناپل برای شروع در ماه نوامبر

بیشتر: نقطه ساحل: جدید خیابان پنجم جنوبی سوا رستوران تهیه خواهد شد به بازی گاه به گاه جمعیت

ذغال سنگ شهرستان کمیسیون دیدار سه شنبه 2 ژوئن در ساعت 9 صبح در کمیسیون در دستور کار است توصیه به "بازگرداندن به طور منظم ساعت های آخر هفته در پارک ساحلی شهرستان و نقاط دسترسی."

ناپل شورای شهر در دیدار یکشنبه, ژوئن 3 در 8:30 صبح شورای شهر انتظار می رود که به بحث فعلی شهرستان, ساحل, محدودیت با توجه به انتشار اخبار.

شهر و شهرستان بحث آمده به عنوان سواحل در دولت east coast بازگشایی شده است. Broward شهرستان افتتاح شد سواحل شنبه. میامی-Dade شهرستان است که انتظار می رود برای باز کردن سواحل جمعه, ژوئن 1.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن