ذغال سنگ شهرستان برس آتش سوزی: ببینید که در مناطقی از شهرستان تحت تخلیه سفارشات

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:05 AM EDT مارس 14 سال 2020چند براش آتش در ذغال سنگ شهرستان ادامه داد: برا

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

چند براش آتش در ذغال سنگ شهرستان ادامه داد: برای رشد و گسترش یافت و به حدود 5000 هکتار از پنج شنبه شب با تعدادی از ساکنان در حال حاضر آواره و سازه های آسیب دیده یا از دست رفته.

آتش سوزی آغاز شد و در دروازه طلایی شهرکهای اطراف 2 بعد از ظهر شنبه و پس از جدا به حدود شش برس مختلف آتش سوزی به دلیل گسترش اون سوی خاکستر سوخته و یا شعله های آتش گفت: Kingman Schuldt رئیس بیشتری ناپل آتش نجات منطقه است.

آیا می دانید؟: براش آتش سوزی در نزدیکی I-75 نزدیک بین ایالتی; تخلیه هشدارهای داده شده

با راه: SWFL بوی مانند آن را در آتش به عنوان چهار شهرستانهای نبرد براش آتش

آتش منطقه صادر اجباری تخلیه به دلیل براش آتش خیلی زود پنج شنبه.

تخلیه منطقه شامل ساختارهای به شدت در مناطق پوشیده شده از درخت به طور کلی در شمال I-75 غرب باتلاقی بلوار و شرق حلقه گل قرار دادن جاده با توجه به ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر.

تخلیه منطقه نیز شامل جوامع Panthers پیاده روی RV Resort باشگاه ناپل RV Resort جنوب I-75 با توجه به کلانتر ،

همانطور که از صبح روز پنج شنبه اجباری تخلیه شد و هنوز هم در اثر.

"جاده تعطیلی تخلیه و بازگشت ساکنان خواهد بود بستگی به آتش جنبش و مهار آن است تعیین شده توسط سازمان آتش نشانی بخش از جنگل های ذغال سنگ شهرستان اورژانس مرکز عملیات و اجرای قانون" با توجه به Facebook پست از کلانتر ،

مراکز ساکنان تخلیه خانه های خود شده اند تا در حداکثر هاس جامعه پارک 3390 دروازه طلایی بلوار غرب و دروازه طلایی مرکز جامعه در 4701 گلدن گیت پارک وی.

نمایندگان تخلیه خانه ها در طول سه خیابان های مسکونی در گلدن گیت آمریکا به دلیل براش آتش سوزی روز چهارشنبه با توجه به کلانتر ،

خانه در طول 34 خیابان جنوب, 36th خیابان شرقی و خیابان 38 شرقی تخلیه شدند به دلیل براش آتش سوزی در 36th خیابان شرقی و باتلاقی بلوار جنوبی با توجه به کلانتر ،

همه باتلاقی بلوار جنوبی بسته شد به ترافیک از شنبه بعد از ظهر از 40 خیابان جنوب شرقی به دروازه طلایی بلوار شرق کلانتر, گزارش شده است.

بیشتر ناپل کنترل آتش منطقه صادر نقشه اوایل روز شنبه به اطلاع ساکنان بالا خطر آتش سوزی در منطقه خود است که می تواند تشدید به تخلیه.

وجود دارد هیچ تخلیه سفارش برای ساکنان این مناطق که از صبح روز پنجشنبه اما آتش منطقه خواسته ساکنان به توجه نزدیک به سرعت در حال تغییر شرایط آتش.

بالا خطر آتش سوزی نقشه شامل جنگل گلن ناپل جامعه و مناطق شمال شرقی از جامعه و جنوب برانتلی بلوار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب