ذغال سنگ در کمیسیون تصویب 2 میلیون زن در ساحل renourishment در ناپل برای شروع در ماه نوامبر

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:26 PM EDT 26 مه سال 2020ناپل اطلاعات بیشتر در مورد شن و ماسه در سو

توسط ABTINNEWS در 6 خرداد 1399

ناپل اطلاعات بیشتر در مورد شن و ماسه در سواحل آن این سقوط.

ذغال سنگ شهرستان کمیسیون روز سه شنبه به اتفاق آرا تصویب 2 میلیون دلار کامیون حمل و نقل و ساحل renourishment پروژه برای یک کشش از ناپل ساحل از پزشکان تصویب به شمال Lowdermilk پارک.

کامیون حمل و نقل است که به ارمغان خواهد آورد 35,000 متر مکعب از شن و ماسه برای ساحل برنامه ریزی شده است در ماه نوامبر سال 2020 با توجه به این شهرستان است.

شهرستان امیدوار است برای شروع به کار در تاریخ 1 نوامبر و پایان این پروژه توسط Thanksgiving, Coastal Zone مدیر Gary famous birthdays گفت: توسعه گردشگری شورای اسلامی در نشست مارس 22.

بیشتر: نقطه ساحل: جدید خیابان پنجم جنوبی سوا رستوران تهیه خواهد شد به بازی گاه به گاه جمعیت

بیشتر: با احتیاط از خارج از شهر جمعیت ذغال سنگ محدود, ساحل, ساعت, پارکینگ در تعطیلات آخر هفته

از شن و ماسه قرار دادن باید renourish این بخش از ساحل تا دفعه بعد پزشکان پاس لایروبی و شن و ماسه می تواند قرار گیرد جنوبی از تصویب با توجه به شهرستان ها را توضیح این پروژه است.

Famous birthdays گفت: TDC که سواحل نظارت در هر سال است. در طول این سال بررسی کشش جنوب پزشکان عبور نمی کند معیارهای ساحل عرض.

"ما تا به حال فرسایش در این منطقه پس از ما از دست داده ایم ساحل عرض و ما نیز از دست داد ساحل حجم" famous birthdays گفت.

بررسی یکی دیگر از سواحل شهرستان انجام خواهد شد در ماه ژانویه 2021, famous birthdays گفت. در آن زمان شهرستان را در نظر بگیرند دیگر مناطق برای renourishment, او گفت:.

منابع مالی برای این پروژه ارائه خواهد شد با توسعه توریستی مالیات در کوتاه مدت اجاره و هتل باقی می ماند با توجه به شهرستان ها را در دستور کار دارد.

بیشتر: ناپل رای به بازگشایی سواحل — دوباره — با برخی از محدودیت ها

بیشتر: عکس: پیاده روی تا COVID-19 تست ارائه شده به ساکنان شهرستان ذغال سنگ

بودجه را پوشش هزینه از موارد مانند طراحی مهندسی, خرید شن و ماسه, حمل و نقل و توزیع شن و ماسه ترافیک نگهداری و shorebird نظارت با توجه به این شهرستان است.

در 2019, ذغال سنگ شهرستان تصویب بیش از 5 میلیون دلار ساحل renourishment پروژه 2.5 کیلومتر از پارک ساحل سواحل جنوب صدف منتقل می کند.

این داستان به روز خواهد شد.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن