کلینیک کلیولند برای انجام coronavirus تحقیقات جدید در پورت سنت لوسی مرکز تحقیقات

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:27 PM EDT May 22, 2020پورت سنت. لوسی — عمده تحقیقات به COVID-1

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — عمده تحقیقات به COVID-19 انجام خواهد شد در پورت سنت لوسی توسط کلینیک کلیولند بین المللی شناخته شده در بیمارستان چهارشنبه اعلام کرد.

کلینیک کلیولند جدید مرکز جهانی و ظهور عوامل بیماری زا را شامل تحقیقات در کلینیک کلیولند فلوریدا پژوهش و نوآوری مرکز در سنت قبلا واکسن و ژن درمانی موسسه فلوریدا است که برای باز کردن این تابستان.

این مرکز به "گسترش درک از ظهور عوامل بیماری زا" از Zika ویروس SARS-CoV-2 باعث می شود که coronavirus با توجه به اعلام خواهد شد و "تسریع شدت مورد نیاز درمان و واکسن."

مرکز جدید شده است در مراحل برنامه ریزی برای 18 ماه کلینیک کلیولند گفت و شامل بیمارستان لرنر موسسه تحقیقاتی در کلیولند.

بیشتر: پورت سنت لوسی می دهد OK به اجاره نامه سابق VGTI سایت برای کلینیک کلیولند

در علاوه بر این به COVID-19 تحقیقات کارشناسان را هدایت تحقیقات در بیماری هایی مانند بسیار بیماری زا آنفلوانزا تب دانگ, ایدز و Zika ویروس-شرایط مربوط با توجه به این بیمارستان اعلام..

"رمان پاتوژن که ما کم و یا هیچ ایمنی خطر بسیار زیادی برای سلامت جهانی" دکتر گفت: Serpil ارزروم صندلی از لرنر موسسه تحقیقات. "ما برخی از جهان بالا تحقیقات کارشناسان در virology, immunology, ژنتیک جمعیت, سلامت و کشف مواد مخدر در آینده با هم به شکل یک رویکرد تیم در تحقیقات بیماری های عفونی."

کلینیک کلیولند است که اجاره آن فلوریدا پژوهش و نوآوری مرکز از شهرستان پورت سنت لوسی برای 15 سال برای $1 در سال است.

این داستان به روز خواهد شد.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن