خاک رس برنده روز به عنوان سباستین تصمیم می گیرد برای حفظ دوستی پارک تنیس راه آنها

جانت Begley ویژه به TCPalmمنتشر شده 2:45 PM EDT Jul 9, 2020سباستین — زانو آن را داشته باشد.تنیس در پارک دوستی

توسط ABTINNEWS در 20 تیر 1399

سباستین — زانو آن را داشته باشد.

تنیس در پارک دوستی ادامه خواهد داد به بازی می شود در خاک رس سطوح است که شورای شهر به اتفاق آرا تصویب $23,300 قرارداد به ضمیمه چهار دادگاه. این شورا تا به حال شده است با توجه به اینکه این امر می تواند مقرون به صرفه تر برای هموار کردن بیش دادگاه با آسفالت.

این هزینه در این شهرستان نزدیک به 300.000 دلار برای تبدیل این دادگاه ها از خاک رس برای آسفالت و نصب نرده های اوقات فراغت خدمات مدیر برایان بنتون به تازگی گفت: پارک های کمیته مشورتی.

بیشتر: Sebastian بازیکنان تنیس بگو: آیا به من رس دور'

کمک کرد که متقاعد کردن شورای حفظ دادگاه راه آنها هستند.

که و احساسات از بازیکنان مسن که دادگاه های خاک رس هستند راحت تر بر روی زانو های خود را از بازی در آسفالت است.

"آقای بنتون به ارمغان آورد قبل از این پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیره" شهر مدیر پل کارلایل توضیح داد. "وجود دارد بسیاری از نظرات عمومی در آن را که در آن نشست و از آنها درخواست شده است که ما به حفظ دادگاه به عنوان خاک رس. آن را آسان تر در سالمندان, و سالانه هزینه های تعمیر و نگهداری, بر اساس تحقیقات ما است تقریبا مشابه اما هزینه های چشمگیر خواهد بود گسترده است."

در حال حاضر از آن رایگان است را به بازی تنیس در پارک دوستی با توجه به COVID-19 اضطراری است. کارلایل گفت: او چشم پوشی هزینه های تحت این شهر اضطراری اعلام شده است. به طور معمول سباستین ساکنان پرداخت 3 دلار برای 1½ ساعت از بازی در حالی که افراد غیر مقیم پرداخت 5 دلار.

"ما نمی خواهید به یک کارمند تمام وقت وجود دارد به دلیل COVID-19 بنابراین در حال حاضر ما باید چشم پوشی از هزینه های" کارلایل گفت. "ما در واقع بسته آن را در تلاش برای کاهش برخی خسارت به دادگاه و فقط تلاش برای نگه داشتن مردم به عنوان امن به عنوان ما می توانیم. ما در حال تلاش برای بدست آوردن مردم و ورزش به جای اینکه cooped در خانه های خود."

بیشتر: Sebastian با هدف ایجاد زمین های بازی در دسترس برای همه

عضو شورای جیم تپه گفت: خوشحالم که در این شهر تصمیم به حفظ دادگاه به عنوان خاک رس به دلیل آن را می توان به ساکنان مهمی تفریحی فرصت است.

"در این ملایمت ما در شهرستان سباستین است که اکثر جوامع ندارد" گفت: تپه. "افرادی هستند که نیاز به این دادگاه ها به خاک رس زیرا بدن آنها نمی تواند لزوما دسته بازی بر روی آسفالت. من واقعا خوشحال برای دیدن این بيايند و انجام می شود. آن را خوب است برای سباستین تنیس."

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن