سینما و رسانه های استاد مطالعات برنده جایزه فولبرایت

Shelleen گرین, دانشیار, سینما و رسانه, مطالعات انجام شده در UCLA School of Theater, Film and Television, اعطا

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

Shelleen گرین, دانشیار, سینما و رسانه, مطالعات انجام شده در UCLA School of Theater, Film and Television, اعطا شده است 2020-2021 فولبرایت برجسته صندلی در دانشگاه لیدز در انگلستان است.

به عنوان بخشی از جایزه گرین خواهد شد در لیدز' مرکز جهان سینما و فرهنگ دیجیتال که حامیان فرهنگی, حوادث, سری سمینار و کنفرانس ها و پروژه های تحقیقاتی در تمام جنبه های دنیای سینما و فرهنگ دیجیتال.

در طول یاران گرین را گسترش خواهد بر او تحقیقات در زمینه فراملی نژادی و قومی هویت تشکل های جهانی و بصری فرهنگ از طریق کتاب او در حال پیشرفت "تجسم و زیبایی شناسی." این کتاب را کشف آفریقایی diasporic تولیدات فرهنگی در رسانه های جدید است که "پیشنهاد اخلاقی اکتشافات و جایگزین تاریخ از فن آوری های علمی و سیاسی در شرایط فعلی ما لحظه ای از جهانی شدن است."

او قصد دارد برای ادامه تحقیقات و فصل توسعه در این کتاب پروژه از طریق سخنرانی های عمومی, آموزش های ماژول و برنامه ريزي درسي انجام شده در مرکز جهان سینما و دیجیتال فرهنگ و برنامه های تحصیلات تکمیلی در فیلم مطالعات در دانشگاه لیدز به عنوان به خوبی به عنوان مرکز, نژاد, آموزش و پرورش و Decoloniality در لیدز بکت دانشگاه.

گرین در تحقیقات اولیه منافع شامل, ایتالیایی, سینما, سیاه, اروپایی مطالعات و دیجیتال و مطالعات فمینیستی. قبلی کتاب "مبهم مطالب: سازه های نژادی و هویت ملی در سینما" به بررسی نمایندگی از نژاد مخلوط نفر از ایتالیایی و آفریقایی تبار در سینما. در این کتاب او استدلال می کند که تغییر فرهنگی نمایندگی از نژاد مخلوط هویت آشکار شیفت در کشور مفهومی پارادایم نژاد و ملت است.

The Fulbright Program, تاسیس در سال 1946 به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده بین المللی در برنامه های مبادله در جهان, پشتیبانی از طریق سالانه تخصیص بودجه از کنگره ایالات متحده و کشورهای همکار. فولبرایت صندلی در نظر گرفته برجسته ترین جوایز در این برنامه حدود 40 تعلق می گیرد هر سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن