کریستینا کریستی با نام موقت دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش و اطلاعات مطالعات

کریستینا کریستی که در حال حاضر به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش در UCLA فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

کریستینا کریستی که در حال حاضر به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش در UCLA فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و اطلاعات مطالعات شده است نام موقت دین از مدرسه موثر ژوئیه 1.

کریستی پیوست دانشکده UCLA در سال 2010 به عنوان استادیار اجتماعی, روش تحقیق در وزارت آموزش و پرورش. یک پژوهشگر از برنامه و سیاست ارزیابی او تمرکز تحقیقات خود را در درک و ارزیابی به عنوان یک روش برای تسهیل تغییرات اجتماعی. او به عنوان یک محقق سرب در بیش از 30 کمک های مالی و قراردادها در مجموع حدود 33 میلیون دلار برای مطالعه و آموزش و پرورش کودکان, بدرفتاری و رفتارهای بهداشتی برنامه های.

در طول کریستی تصدی به عنوان صندلی در دانشگاه UCLA وزارت آموزش و پرورش شده است به طور مداوم رتبه شماره 1 در میان دانشگاههای دولتی توسط U. s. اخبار و گزارش جهانی. تحت رهبری این گروه تاسیس یک لیسانس هنر برنامه در آموزش و پرورش و تحول اجتماعی; توسعه برنامه درسی جدید کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش برنامه تحول در مربیگری و رهبری و میزبانی برنامه های توسعه حرفه ای برای مربیان در سراسر جهان است. تلاش خود را برای ساخت یک بخش قوی جامعه را به دست آورده UCLA کارکنان مجمع 2018 ارومیه/ستاد همکاری جایزه.

"صدراعظم بلوک و من از تینا تمایل به خدمت به عنوان موقت دین و ما باید هر اعتماد به نفس در توانایی خود را به ارائه رهبری قوی و تداوم برای مدرسه گفت:" امیلی کارتر اجرایی معاونت ها و کشيش که اعلام ساخته شده در ایمیل.

او مدیر سابق UC آموزشی ارزیابی مرکز است که سایت ها در هفت UC دانشگاه و در حال حاضر به عنوان co-محقق در موسسه ملی بهداشت تنوع برنامه کنسرسیوم را هماهنگی و ارزیابی مرکز. کریستی شناخته شده با حرفه ای ها جوایز توسط دو پیشرو در انجمن ها به عنوان دریافت کننده آمریکایی تحقیقات آموزشی انجمن 2018 پژوهش در ارزیابی منافع خاص گروه برجسته جایزه پژوهشگر و آمریکا ارزیابی انجمن 2019 پژوهش در ارزیابی جایزه پژوهشگر برجسته.

کریستی به دست آورده او (Ph. D.) از دانشگاه UCLA; او استاد هنر و کارشناسی ارشد آموزش و پرورش از کالج معلمان دانشگاه کلمبیا; و او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه ایالتی نیویورک است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن