Coops مرغ در سنت لوسی آینده? شهرستان کمیسیون می تواند OK حیاط خلوت پرندگان

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:51 PM EDT مه 6 2020ST. لوسی شهرستان — زمان آینده وجود دارد کمب

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

ST. لوسی شهرستان — زمان آینده وجود دارد کمبود تخم مرغ در برخی از ساکنان در اینجا ممکن است قادر به راه رفتن به حیاط خلوت به جای ساخت یک سفر به داستان های مواد غذایی.

شهرستان است و با توجه به اجازه می دهد ساکنان در مناطق unincorporated برای حفظ و بالا بردن تا پنج جوجه در حیاط خلوت خانه های تک خانواده. هیچ roosters اما مجاز خواهد بود.

اجازه می دهد ساکنان به جمع آوری جوجه ها به شرح زیر روند اجازه می دهد تا لایو محصولات به رژیم غذایی به آغوش یک زندگی سالم گفت: مونیکا Graziani شهرستان ساختمان و کد مقررات manager.

بیشتر: پوسته شوک: Coronavirus می فرستد تخم مرغ اقتصاد تکاپوی به عنوان عرضه و تقاضا نوسان قیمت

بیشتر: سالمونلا هشدار: جوجه حیاط خلوت باعث 21-وزارت امور خارجه شیوع CDC می گوید:

"این یک گام به سمت خودکفایی با تولید تخم مرغ است. تخم مرغ مواد غذایی مغذی منبع برای خانواده مصرف. جوجه یک شریک زندگی سازگار به یک حیاط خلوت باغ با تولید کود و آموزش و پرورش برای کودکان" Graziani توضیح داد: در یک ایمیل در مورد اینکه چرا شهرستان کارکنان پشتیبانی از پیشنهاد قانون است.

کمیسیون شهرستان برنامه ریزی شده بود یک جلسه عمومی در این طرح در مارس اما تاخیر آن به طور نامحدود به عنوان شهرستان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در زیر پیشنهاد coops مرغ باید 125 متر مربع بیش از 6 فوت قد بلند با عقب نشینی از 10 پا از پهلو و عقب بسیاری از خطوط 25 فوت از همسایه های مسکونی و 20 فوت از هر طرف خیابان.

پیش ساخته مرغ coops اجازه داده می شود.

خوراک مرغ نگهداری می شود باید در ظروف فلزی برای جلوگیری از دسترسی جوندگان و دیگر آفات با توجه به فرمان پیشنهاد.

کود مرغ می تواند دفع زباله و یا با استفاده از کمپوست و یا کود.

کشتار مرغ ها در محل و فروش تخم مرغ ممنوع خواهد بود.

ساکنان در رودخانه پارک منطقه خواهد بود ممنوع از نگه داشتن حیاط خلوت جوجه ها به دلیل مقررات منطقه بندی و چون خود را در منطقه abuts پورت سنت لوسی که در آن جوجه حیاط خلوت مجاز نیست.

این شهرستان فورت پیرس کمیسیون در سال 2017 رای به ساکنان اجازه می دهد در خانه های تک خانواری به جمع آوری جوجه ها در پشت حیاط خود را.

سنت لوسی شهرستان ادامه خواهد داد به منع coops مرغ در آپارتمان duplexes triplexes آپارتمانهای تلفن همراه و تولید خانه های townhomes و املاک تجاری.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب