مرکزی ولی همه آمریکایی پارچ Raegan Breedlove آماده می شود برای انجام ESPN

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:30 AM EDT Jul 4, 2020ردینگ معروف ترین و سافتبال آزمایشگاهی است که در

توسط ABTINNEWS در 14 تیر 1399

ردینگ معروف ترین و سافتبال آزمایشگاهی است که در یک گاراژ در اندرسون که مشترک با یک شرکت بام.

داخل گرد و خاکی کار منطقه یک تپه ضربه خالص و 10 سطل توپ. اجازه ندهید سوراخ در دیوار شما احمق آن را ساده و عمیقا ریشه باغ از انواع.

بهترین بازیکنان سافت بال Shasta County تولید کرده است مانند اورگان پارچ Cheridan Hawkins, UCLA outfielder سامانتا Camuso و دانشگاه لوئیزیانا-لافایت infielder میا Camuso همه رشد و honed مهارت های خود را تحت مشهور سیمپسون سافتبال بانوان مربی و مربی Wayne Stower.

Stower که برنده های متعدد ملی و کنفرانس عنوان شده است با آخرین نابغه تحمیل 5 فوت و 9 اینچ همه-آمریکا پارچ Raegan Breedlove از دره مرکزی دبیرستان. Breedlove آموزش دیده است با Stower پس از او 9 سال.

مشاوره و آموزش توسط یکی از تنها 21 بازیکنان خواهد بود که به نمایندگی از تیم وست در سال 2020 برتر دختران Fastpitch همه آمریکایی بازی. این بازی قرار است برگزار شود, Aug. 1 در ESPN در ارواین کالیفرنیا.

مشاوره و آموزش در رقابت های ثابت با خودش پس از سرقت از یک کل فصل بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. لغو بهار ورزش به معنای او نمی خواهد به تحقق هدف او از برنده شدن در یک CIF عنوان.

دره مرکزی alumna ساخت انتقال خود را به عنوان یک ورودی دانشجوی سال اول در دانشگاه اورگان است. او می تواند پرتاب fastball 70 مایل در ساعت سرعت تغییر و ایجاد زاویه در حالی که با استفاده از منحنی توپ و افزایش زمین برای قرار دادن در داخل و یا نیروی hitters به تعقیب توپ خارج از منطقه است.

بیشتر: FFA و 4 ساعت تدریس این Shasta County بچه های زیادی است. چه لا مادری را از آنها یاد گرفته

"من فکر می کنم همه کمک شده است یک کلید اما فقط پخش تمام مسابقات و تبادل درس بوده است به طوری که کلان" Breedlove گفت.

Breedlove سال از دستاوردهای رشد کرده است و حتی شیرین تر پس از کشف او مربی برای همه آمریکایی بازی خواهد بود دو بار ایالات متحده المپیک و سافتبال آیکون Jennie Finch.

"من او را ملاقات کرد و در عین حال, اما من بسیار هیجان زده هستم به مربی او" Breedlove گفت.

فینچ است Breedlove کودکی بت.

"رشد من به تماشای بسیاری از او در یوتیوب در تلاش برای انجام آنچه او می کند. ما هر دو پرتاب بسیار سخت است و من همیشه سعی کردم دنبال او می چرخد و حرکات."

مشاوره و آموزش است و آموزش با Stower با کمتر از یک ماه قبل از سر او به ارواین. او با این نسخهها کار بر روی هر درک نقاط ضعف و hones تکنیک ساخته شده است که یک ملت می داد ،

"او تا به بسیاری از توانایی طبیعی" Stower گفت. "من می خواهم به گرفتن اعتبار برای برخی از توانایی او اما راه توپ می آید از دست او آن را فقط می پرد. این کمک می کند که 5-9 و بسیار قوی است. با مکانیک و کار سخت آن را تبدیل به یک بخش من پارچ."

بزرگ گاراژ که در آن مشاوره و آموزش شیوه های شش طرفداران به نگه داشتن او سرد است. Stower و سیمپسون گیر الکسیس سامرا کار با Breedlove تقریبا روزانه است.

مشاوره و آموزش استفاده از چهار ماه گذشته از آموزش به کارشناسی کارشناسی ارشد خود را changeup. Stower و Breedlove شده اند به طور مداوم در شکل دهی و تجهیز نشدن روش او یا تغییر مدتها حرکات مچ دست یا انگشت اسلات.

جزئیات Stower آموزش است که او امیدوار است به نوبه خود Breedlove به یکی از برتر کشور کوزه.

"با Raegan او قادر به پرتاب یک افزایش توپ زمانی که مربیان او آن را می خواهید و که در آن" Stower گفت. "آیا آنها می خواهند توپ و دو توپ صفحه اصلی و یا آیا می خواهید برای اجرای یک زمین در دست کسی. که در آن Raegan واز بهتر در تبدیل شدن به بیشتر سازگار در جایی که توپ در حال رفتن به."

بیشتر: سمور نیش می بندد بخشی از Manzanita دریاچه در پارک Lassen

مشاوره و آموزش نگه داشتن ذهن و بدن خود را تیز به عنوان ساعت کنه قبل از او در دبیرستان بزرگترین مرحله. او خواهد شد و سپس بازگشت به خانه برای یک زمان کوتاه قبل از حرکت خود را به یوجین اورگان.

حتی با تمام حواس او را پرت است که سر Breedlove راه او منحرف نشده و بیش از حد از ریشه های خود را. او در ادامه به رویکرد حرفه ای خود را به زندگی می کنند یک روز در یک زمان; زمین توسط زمین.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن