کیپ کرال شورای تاخیر رای در مکان عمومی, ماسک نیاز

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:17 PM EDT Jul 2, 2020ماسک نمی توان مورد نیاز در کیپ مرجان حداقل

توسط ABTINNEWS در 13 تیر 1399

ماسک نمی توان مورد نیاز در کیپ مرجان حداقل در حال حاضر.

کیپ کرال اعضای شورای شهر گوش به بیش از دو و نیم ساعت از شهادت پنج شنبه در یک پیشنهاد نیاز به حفاظت از صورت در مکان های عمومی پس از آن موکول تنها به این مسئله دوباره در روز دوشنبه.

کلمات قوی مورد استفاده قرار گرفت به عنوان ساکنان گرفت و به شدت دیدگاه متفاوت در مورد اینکه آیا ماسک کمک می کند گسترش COVID-19 همه گیر و یا اینکه آیا آن را بی اثر حرکت پنهان کردن مجموعه ای از توطئه.

"گاهی اوقات ما فکر می کنم از ماسک ها به عنوان مهم برای حفاظت از خودمان اما یک ماسک برای محافظت از مردم در اطراف شما," گفت: دکتر مریم ساندرز یک پزشک متخصص در بیماری های عفونی, اولین فرد را به آدرس شورای طول ماسک بحث است.

دیگر اخبار: Sanibel نیاز به ماسک در حد پارکینگ ساحل

از آغاز تیز تقسیم در میان مردم آشکار بود با اغلب تیز و برنده و مقابله نظرات.

حریف به ماسک قانون مخالف است و بر این اساس است که "ماسک هرگز ثابت شده است برای جلوگیری از بیماری است." حامیان ادعا ماسک ها یک ابزار مهم در این بیماری همه گیر.

وینی هریسون ادعا کرد که ماسک را "آسیب های روانی به کودکان به بردگی توده ها; و آن را در خدمت به بردگی توده ها به نخست ما را به قبول شرایط آینده."

این شورا داد تا در آن جلسه و هر گونه اقدام و پس از اعضا شروع به ترک و تعداد از اعضای حاضر کاهش یافته بود از هفت در حال حاضر به پنج. پنج هنوز حد نصاب اما به عنوان یک اقدام اضطراری شش رای مورد نیاز برای تصویب یک ماسک فرمان.

شورای حمایت از یک ماسک ممنوعیت استفاده باز نظر دوره در شروع بحث به تماس شاهدان به استناد شواهد علمی و آمار است که آنها می گویند نشان می دهد ماسک می تواند سرعت گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19.

بیشتر شبیه به این: Coronavirus موارد منفجر شد و در لی شهرستان در ماه ژوئن. آن را فقط با توجه به تست های بیشتر.

در ظرفیت: Icu کامل در سه Lee ذغال سنگ بيمارستان به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

برای اولین بار نام شرکت کنندگان توسط شهردار جو Coviello شد و نمایندگان لی سلامت که COVID-19 بحران به صورت روزانه و دیدن تعداد بیشتری از موارد با قرار دادن فشار بر بیمارستان ها در سیستم.

ساندرز لی سلامت پزشک ارائه شده در این زمینه مورد نیاز به ماسک و توضیح داد که چگونه این ماسک می تواند ویروس را از گسترش و به خطر انداختن توانایی بيمارستان به ارائه مراقبت برای تمام بیماری ها.

"گاهی اوقات ما فکر می کنم از ماسک ها به عنوان مهم برای حفاظت از خودمان اما یک ماسک نیز برای محافظت از کسانی که در اطراف ما" ساندرز گفت:, و اضافه کرد که ماسک می تواند مانع گسترش برنامه میکروب ها.

"اگر شما یک ماسک بر روی و شما عطسه یا شما در حال صحبت کردن یا سرفه بسیار خوب ذرات توسط ماسک" ساندرز گفت. "اگر شما یک عفونت و در حال صحبت یا سرفه و یا عطسه و پوشیدن ماسک ذرات پخش نشده به هوا که در آن آنها می تواند هر کسی تبدیل شدن به بیمار است."

نماینده دیگری از لی بهداشت هشدار داده است که آن را ضروری است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دلیل به سرعت در حال افزایش تعداد موارد به شمار خطرات فراتر از افرادی که آلوده می شوند.

مایکل Nachef دولت, مدیر روابط در لی بهداشت هشدار داد که COVID-19 بیماران در نظر گرفتن افزایش تعداد موجود در تخت بیمارستان.

Nachef اشاره کرد که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تعداد بستری COVID-19 بيمار در لی امکانات بهداشتی در محدوده فرم 70 تا 80 در هر روز.

بیشتر شبیه به این: کروناویروس در لی شهرستان: آنچه شما نیاز به دانستن در پنج شنبه, جولای 2

روز چهارشنبه تعدادی از COVID-19 مبتلايان به حال شروع به پریدن کرد به 258 او گفت: dulling بیمارستان توانایی برای کمک به افراد بیمار.

Nachef گفت: بعد از COVID-19 بیش از حد ممکن است آینده.

"در 82 درصد از ظرفیت ما لازم نیست که یک تاریخ دقیق اما ما نمی توانیم همچنان به این روند قارچ," او گفت:.

کیپ مرجان را مجری قوانین اعم از فرمان نقض به جنایات پیشنهاد شورای نگاهی نزدیک تر صرفا تشویق استفاده از پوشش صورت به جای عجله بلافاصله به ساخت آن الزامی است.

"مردم درک نمی کنند و در عین حال به همین دلیل پوشیدن ماسک, ما نیاز به صرف زمان بیشتری برای متقاعد کردن افکار عمومی و خرید" گفت: ماسک-پوشیدن رئیس پلیس دیوید Newlan. "این است که بسیار بهتر از داشتن آن لازم الاجرا است. من مطمئن هستم که ما به آن یک فرصت است."

اما Coviello گفته همکاران او نمی بینم کسی در شورای مجلسی که مخالف که "این ماسک باعث می شود ما امن تر است."

شهردار حمایت فرمان نیاز به ماسک پوشیده می شود در عمومی به طوری که فضایی ایجاد شده است که در آن مردم با پوشیدن ماسک در همان راه جریمه های بالقوه برای آبیاری چمن در روز اشتباه آدرس این رفتار است.

"اجرای همان است که برای هر کد دیگر و یا فرمان در شهر ما" شهردار گفت. "اگر ما با یک دستور این ایده است نه خوب مردم آن را به مردم به پیروی کنند."

دیگر اخبار: جدید COVID-19 تست سایت برای باز کردن در کیپ کرال

در حالی که او در حمایت از فرمان Coviello نشان داد او می تواند فقط به عنوان به آن را به سرعت لغو این کار کامل است.

"این در ذهن من خواهد بود در دراز مدت مسئله" Coviello گفت. "ایده این است برای رسیدن به آن مورد نیاز است نه بیشتر."

عضو شورای مرلین تنومند تکرار نظرات به miami gardens, عضو شورای شهر Jason Maughan روز دوشنبه زمانی که به او رای دادند در برابر یک ماسک فرمان. Maughan گفت که او "ایستاده با رئیس جمهور تهمت و فرماندار DeSantis" در مخالفت با اجباری ماسک فرمان.

"من uninclined به زور مردم را به چیزی" او گفت:.

اظهارات عمومی در آمد زیر سخنرانی در حمایت از اجباری ماسک فرمان.

یوسف Sansone یک روانشناس و هیپنوتیزم در بونیتا اسپرینگز گفت: ماسک مورد نیاز طراحی شده بودند برای فریب مردم است.

"زمانی که من در نگاه رسانه های جمعی هیپنوتیزم می رود در اینجا" Sansone گفت. "اگر همان قوانین شما درخواست برای یک ماشین استفاده می شود نمایندگی اعمال می شود به CDC آنها دستگیر شده اند به عنوان یک طعمه و سوئیچ."

ساکن کلودیا جونز تکرار مخالفان که دیدم مورد نیاز, ماسک فرمان به عنوان یک طرح.

"اگر شما در حال رفتن به خوب مردم و یا به طور بالقوه قرار داده و مردم را در زندان زیر یک ماسک قیمومیت ما در شرایط بسیار بسیار بسیار لرزان زمینه."

از دست دادن ناگهانی از رسیدن به حد نصاب رسید که عضو جنیفر نلسون گفت که او تا به حال به مقابله با یک موضوع شخصی. لوئیس ولش بود که در حال حاضر وجود ندارد و زمانی که ریک ویلیامز ترک جلسه در طول یک استراحت را به ارمغان آورد این شورا زیر است که نیاز به عبور از اندازه گیری.

و آورده است که تیز و پاسخ از اعضای شورای جان گونتر.

"عضو شورای ویلیامز مدیون ما یک توضیح که چرا او اینجا نیست," گونتر گفت. "این اتفاق می افتد در وقت و زمان دوباره شما مردم آمده (و) شما باید یک عضو شورای کسی که فقط می خواهد به راه رفتن به دور شما باید یک توضیح برای آن.

"این شماره ها به طور چشمگیری افزایش و ما نیاز به آدرس این یک راه یا دیگری."

جلسه سر گرفته خواهد شد در 4:30 بعد از ظهر دوشنبه در کیپ کرال شورای شهر اتاق.

"اگر شما باید هر کسی در خانه است که هر نوع از مسائل مربوط به سلامت شما فقط نمی خواهید به ارمغان می آورد که به خانه" لین Rosco گفت. "اگر شما گوش دادن به هر کسی که تا به حال آن را یک مورد جدی از آن همه آنها به شما گفتن پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود اجتماعی فاصله. کسانی که فقط حس مشترک راه حل برای گرفتن این Godawful ویروس."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن