شهرستان کیپ کرال مدیر 'تبرئه' در اعتراض اعضای شورا می گویند هر چند دیگران تردید دارند

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:33 PM EDT Apr 20, 2020تحقیقات توسط یک تمپا حقوقی به کیپ کرال شهر

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

تحقیقات توسط یک تمپا حقوقی به کیپ کرال شهر مدیر کسب و کار خود را مدیر و آن مدیر امور مالی است به این نتیجه رسیدند که مدیر جان Szerlag هیچ چیز غیر قانونی در رسیدگی به عدم پرداخت کارکنان مالیاتی برخی از اعضای شورای شهر گفت: دوشنبه شب.

اعضای دیگر به نام در انتظار نتایج دیگر پروب قبل از آمدن به نتیجه گیری.

گزارش های اولیه در این تحقیقات توسط Brown قانون و مشاوره تمپا ارائه شده به اعضای شورا که صحبت در مورد محتویات آن اما نه علنا انتشار این گزارش در آن جلسه به طور منظم دوشنبه. این شهرستان پرداخت 14000 دلار برای این شرکت بررسی است.

قبلی پوشش: کیپ کرال شهردار هل برای رای برای قرار دادن شهر مدیر در ترک شورا نمی نیش

به علاوه: 5 چیزهایی که در مورد کیپ کرال مالی جنجال

چند اعضای شورای ابتدا با جان Carioscia خطاب گزارش یافته های آنها دریافت آوریل 15.

"من خوشحال تا اعلام کند که تمام اتهامات مورد بررسی قرار براون در شرکت حقوقی آورده و به یک نتیجه گیری توسط آنها را در برابر شهر ما مدیر و شهرستان و مدیر کسب و کار پیدا شد به بی اساس و نادرست" Carioscia گفت. "این است که دادستان شهرستان نظر است که حقایق را نمی در حال حاضر پشتیبانی اضافی تحقیقات از شهرستان مدیر یا پشتیبانی از قرار دادن این شهر مدیر اداری را ترک کنند."

پروب انجام شد در این شهر در پاسخ به یک کارمند حسابداری شکست به سرعت رو به جلو کارمند مالیات بر درآمد withholdings به سرویس درآمد داخلی منجر به مجازات های قابل توجهی در برابر شهر است.

اقدامات Szerlag و مدیر امور مالی ویرجینیا Bateman در طول مالیات خودداری تحقیقات منجر به استخدام خارج از شرکت. مستقل کاوشگر آغاز شده بود پس از Bateman ارسال نامه ای به شورای ساختن اتهامات هرگز علنا نشان داد. اعضای شورا گفت: این اتهامات با هدف Szerlag.

"هیچ یک از اتهامات اثبات" گفت: عضو شورای مرلین تنومند. "من فکر کردم آن ساخته شده ما مدیر امور مالی نگاه بد من فکر کردم این شهرستان مدیر نگاه خوب است."

لوئیس ویلز جدیدترین عضو شورا که منجر به تلاش برای آتش Szerlag در ماه ژانویه صورت گرفت موضوع را با تفسیر یافته های این گزارش است که اعضای دیگر گفت: توجیه Szerlag.

"من به یاد نمی خواندن در این گزارش عبارت "بی اساس" و "نادرست"' ویلز گفت. "برخی از چیزهایی که من به عنوان خوانده شده در این گزارش در مورد شهادت من فکر کردم یک کمی خاکستری است. من به عنوان خوانده شده که ما مدیر امور مالی هم نگاه بد اما من نیز بر این باورند که چندین نفر دیگر در این تحقیقات همچنین نگاه بد است."

شهردار جو Coviello و عضو جنیفر نلسون پیوست ویلز در parrying تفسیر که نتیجه این شد vindication برای Szerlag. هر دو پیوست ویلز در پیشنهاد ناموفق برای بیرون راندن Szerlag در ژانویه. ویلز حرکت به آتش Szerlag شکست خورده بود در یک 5-3 رای دادن.

از نظر عضو شورای جان گونتر پیشنهاد شده است که نتایج حاصل از حداقل یکی از دو قانون اجرای آژانس تحقیقات دیگر یک قدم جلوتر.

"وجود دارد هیچ نوع سیاست ها یا روش هایی که شکسته شد, تا آنجا که شهر مدیر و یا کسب و کار ما, مدیر," گونتر گفت: "ما باید منتظر یک حکم از دادستانی به نظر من برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه فعالیت وجود دارد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن